Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
25. zář 2012

Dáá, servis kenyo. Nebo mají někdy akci na malli.cz. Kdysi měli celý set papaia za 2500,-

lucenek
26. zář 2012

@lalineckaaa jj přes kenyo bych doporučovala, výběr bude omezen dle kolekcí, ale ještě něco i na mmb

lalineckaaa
26. zář 2012

@lucenek
@kacka.l si dělaji kozy nééé za tu cenu tady baby prodavaji 3kombinaci 😀
http://www.malli.cz/servicex1-servis.html

lucenek
26. zář 2012

njn.....nebo kup gt z bazaru sundej potah a kostru prodej na ND 😀

zelvatko
26. zář 2012

holky, potřebuji poradit.. už víc jak měsíc mám sporťák rozdělaný, že to celé operu, ale čím/jak a zda vůbec jde rozdělat bouda?? nebo to budu muset vydrhnout kartáčkem? díky za pomoc..

ivett
27. zář 2012

@zelvatko bouda pokud vím sundat z lamel nejde, takže buď risknout prát to i s tím nebo kartáčkem...

kacka.l
27. zář 2012

Boudu kartáčem, ale pokaždé, co jsem vyprala, už nebyla tak napnutá a navíc se pak snadněji špinila, takže impregnace je nutnost.

lucenek
28. zář 2012

jukněte na tekuté sklo!!!! je to fakt pecka impregnační na kočáry stojí to 500 ale zase to využiješ

kacka.l
9. říj 2012

Nová kolekce bude do konce října. Barvy modročerná, zelinkavošedá a béžová, zůstává denim. 🙂
Barvy asi jako na booku. Ta modrá může být hezká. 🙂

pikusa
9. říj 2012

@kacka.l jo tak na tu jsem zvědavá 😵

mpavlinka
9. říj 2012

Proč se trochu neodvážou a nejdou taky více do barev... 🙂

pikusa
9. říj 2012

@mpavlinka taky nechápu......

kacka.l
13. říj 2012

Ochutnávka.

kacka.l
13. říj 2012

Zajímalo by mě, zda bude černý nebo tmavě modrý, jina opět kolekce nic moc. Ta černá by se mi ale líbila. 🙂Ale píšou u ní eko kůže...nevím, co si představit.

janka2110
13. říj 2012

@kacka.l tieto budu kedy v predaji?

janka2110
13. říj 2012

uz som si precitala vyssie 😵

kacka.l
13. říj 2012

Prý do 14 dnů- .-)

saaralota
13. říj 2012

@zana21 Ahoj, já mám 160 cm a mám GT3 a nemám s tím žádný problém. Manžel je naopak hodně vysoký a rukojeť jde nastavit pro oba z nás pohodlně. Kočár je prý těžší, ale nemám s jiným osobní zkušenost, takže nemůžu soudit...do auta ho nakládá manžel a jinak s váhou problém nemám.

mufinka26
13. říj 2012

@kacka.l tak ty barvy jsou boží 🙂

efiku
13. říj 2012

@saaralota ja hom mam a je uplne super

blancon
13. říj 2012

tazky

alzbet124
14. říj 2012

@zana21 Ahoj 🙂 my máme GT3 a sme spokojný...ja mám 164cm. Je síce veľký a mohutný, ale jazdné vlastnosti sú perfektné. Rukoväť sa dá nastavovať. Je aj ťažší, ale keď som porovnávala váhu s inými kočíkmi, až taký veľký rozdiel nebol a jasné, netreba ho zas porovnávať s golfáčmi. Jediná nevýhoda je, že aj keď sa poskladá, do menšie kufra auta sa ledva napchá :( ale zas väčšinou chodím peši a aby som ho nemusela skladať do auta, tak idem na manželovom a tam sa mi zmestí aj neposkladaný. 🙂

lucenek
14. říj 2012

no tak nif moc..ta zelená je úlet teda rozvržením barev......

lucenek
14. říj 2012

@kacka.l já bych jim udělalal 6 suepr návrhů.....lumpové nevím proč mě neosloví

ivett
14. říj 2012

no tak s novýma barvama se teda nepředvedli, líbí se i ten béžový, ale nekoupila bych ho...někdo by je tam měl vyškolit v barvách 😀 proč si neudělají nějaký průzkum, co se líbí a tak...vždyť třeba ta zelenošedá je děsná, vypadá lacině jak na nějakém Dorjanu, ta modrá to samé, hrůza...☹

lucenek
14. říj 2012

přesně dorjan mě napadl taky
a když už tak měli k té šedé dát limetkovou pastelovou fakt......

lucenek
14. říj 2012

za mě nejvíc vyvedená 2008 kolekce a 2009..pak ten denim a šmytec

kacka.l
14. říj 2012

Tak ta černá se mi líbí, ale je fakt, že to rozvržení je strašné. 🙂

pikusa
15. říj 2012

hmmmmmmmmmmm tak barvy zase nic moc...
a to jsem si říkala,že kdyžtak Perega prodám a koupím sporták pak hezkej.,novej.....a eee neprodám

alicar
23. říj 2012

Kocky mam problem. Z 2 tyzdne rodim a mam dilemu.kupila som si pouzity kocit peg perego gt3 a nieviem ako vysunut navettu-korbicku. Skusla som tie 2 sede haciki na com sa to naklikuje stisknut ide to ale je to namahave a zrejme hlupost. ved mi to skoro padlo a neviem si predstavit ze by som tam mala dieta a vypadlo mi . Prosm pomozte mi ako.