Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mufinka26
23. říj 2012

@alicar jak je boudička tak uprosted je páčka ta se zmáčkne a korbička se lehce uvolní z konstrukce 😉

alicar
23. říj 2012

a to je ta ista packa ktorou sa dava polohovat?

lalineckaaa
23. říj 2012

@alicar Musiš zmačknout ten čudl čim polohuješ zada a dat do druhe pozice a z boku po obou stranach je ta stupnice toho polohovani a až to budeš mit v te druhe poloze tak to oddělaš....

lalineckaaa
23. říj 2012

@alicar jooo a ještě musiš na zadove časti odepnout ty dva šede čudleee

alicar
23. říj 2012

ok. vdaka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martini
24. říj 2012

ahojte. mám otázku, myslíte si, že sa na konštrukciu GT3jky dá nakliknuť aj iná autosedačka - vajíčko ako peg perego primo viagio? Aby moja otázka nevyznela divne, objasním moje pohnútky 🙂) Chcem predať autosedačku - vajíčko PP, ale kočík GT3 si chcem nechať, je priestranný a snád dlho vydrží ešte voziť nášho drobca. Ked budeme mať druhé baby tak možno použijem zasa GT3 s navettou, ale autosedačku chcem novú (nejako som z primo viagia nebola nadšena)...

lalineckaaa
25. říj 2012

@martini Neda ☹ My sme taky nebyli ze začatku spokojena ale od pul roku je super. Prostě ona neni tvořena pro male mimi.

martini
25. říj 2012

@lalineckaaa dakujem za odpoved, aj ked som dúfala v inú... 🙂 Mne sa tá sedačka nepáčila ani po pol roku, príliš ťažká a v testoch mali viaceré sedačky aj lepšie výsledky...no čo už, musím to nejak inak vymyslieť alebo sa s touto zmieriť.

alzbet124
27. říj 2012

Ahojte maminy 🙂 Nemáte náhodou niektorá na predaj PP prebalovaciu tašku na kočík vo farbe Kiwi alebo v čisto čiernej farbe na predaj za rozumnú cenu? Prehľadala som všetky možné bazáre a nič som nenašla :( Ďakujem 🙂

pikusa
28. říj 2012

@alzbet124 nemám.....
ale na mimibazaru paní tašky šije......
a nebo DM má černou za dobrej peníz

mpavlinka
28. říj 2012

@martini tak já naprosto souhlasím, že pro malé mimi se mi taky nezdá. Já měla do půli roku maxi cosi a pak peregáckou. Ale jinak si myslím, že bezpečná je. Dle mého názoru má třeba daleko lepší boční ochranu hlavičky než maxi cosi cabriofix, která je jedna z nejlepších. Tam mi to přišlo, že ten molitan. věnec vůbec nechrání, kdežto ty velký bočnice u pega byly fajn. Ale to je věc každého, sto lidí, sto názorů...

martini
28. říj 2012

@alzbet124 ja mám origoš PP java, ale podla mna nie je až taka dobra, dnes by som si ju nekupila. Je totižto hore pri zipse užšia ako dole a tak sa do nej zle vkladajú a vyberajú veci. a nemá absolutne žiadnu možnosť na sortovanie veci. Kupila by som nejaku inu.

alzbet124
28. říj 2012

@pikusa
@martini baby ďakujem 🙂 už som našla...čakám, kedy mi maminka odpíše 🙂
@martini nad tou čiernou som rozmýšľala, ale tiež sa mi zdala hore úzka, ale naživo som nevidela...inak našla som vo farbe kiwi 🙂

lalineckaaa
29. říj 2012

Tak jsem večer jen tak před spanim přemyšlela co tommu našemu milačku chybi..... Určoo na hlubokou korbu - střišku proti slunci(tu ma každej druhej levnej kočar a je to fakt vychytavka) všitou sitku proti hmyyzu. ,U autosedajdy -Nanožnik.
A u sportaku asi všita nadstavba střišky když ditě spi. ...přehazovaci rukojet nebo otočne sedatko....a nakou kapsičku...ja už si ji ušila na nakupnim košiku bo mě štvalo jak mi plaštěnka v košiku furt litala 🙂 Jsem naročna chtěla bych snad všechno :v jendom -D

janula28
3. lis 2012

ahoj holky,
mám otázku, mám GT3, odstrojila jsem jí z potahů, takže tam vlastně zbyl jen ten spodní plast sedátka a zádové opěrky a když chci na to nasadit Navettu, tak to sice jde, ale houpe se tam a zpátky, co dělám blbě? vím, že bych ji mohla dát v pohodě na "naked verzi", ale nechce se mi to až tak rozdělávat, poradíte? děkuju 😉 😵

lucenek
3. lis 2012

@janula28 nic jiného ti nezbyde než oddělat zádovou opěrku a ze sedátkové části vytáhnout šedé svačky a na to navettu nasadit
ono to i divně se zádovkou vypadá no

mufinka26
4. lis 2012

Ahoj holky mám dotaz mám kočárek GT-3, k němu origoš pláštěnku, chci se zeptat, tím, že nezakryje i boudičky, nepromokne? 😕

lucenek
4. lis 2012

@mufinka26 pokud je nový je imregnovaný tuším že někdo jel ve slejváku a naprosto OK? ale my co máme práno zejména boudu už radši máme emitex xxl co pokryje i střechu event kupováno tekuté sklo jako impregnace kočárků a podobných tkanin.

mufinka26
4. lis 2012

@lucenek děkuji, je nový 🙂 ale radši koupím tu pláštěnku od emitexu 😉

lucenek
4. lis 2012

@mufinka26 jj uvidíš já tu origo využila spíš jako větrovku než pláštěnku než jsem si koupila tu v albu ta je bezkonkurenční

mufinka26
4. lis 2012

@lucenek teda ted sem koukala tak ta je fakt hustá, kde se dá sehnat? 🙂

lucenek
4. lis 2012

ééé v rakousku nebo v Koreji 😀
ale není to smradlavý PVC ani šusťák je to fakt šupa..navíc megaokno nemusím sundávat a narvu děcko i přes pláštěnku.....

lalineckaaa
6. lis 2012

@janula28 Zadovou opšrku ani sundavt nemisiš musiš oddělat ty šede cvoky a jestš ten kus plstu postavit na tom to hlavně drži

lalineckaaa
7. lis 2012

@janula28 tak sem našla foto v pc 🙂

nikmik
7. lis 2012

Ahoj holky, zvažuji nad koupí kočáru Peg Perego z roku 2009. V dobrém, pěkném stavu. Hluboká korba, sporťák + příslušenství. Odpovídá cena 4,5 tis. stáří?

j.kriv
7. lis 2012

@nikmik To je pěkná cena, mně se podařilo na jaře za 5000,- i s autosedačkou a od té doby jsem takhle krásnou cenu neviděla. Pokud je v dobrém stavu, neváhala bych 😉

pikusa
7. lis 2012

@nikmik super cena......nemáš foto???
my posoudíme 😀 😀 😀

kacka.l
7. lis 2012

Jasně, aby to nebylo za ty peníze 2004. 🙂 😀 😕

pejtho
9. lis 2012

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat. Máme doma PP GT3. Teď máme druhé čerstvé mimi a jezdíme s korbou Navetta XL. Starší dcrce je ale teprve 16m, takže ještě tolik nechodí a já bych chtěla ke kočárku přikoupit stupátko(skate). Originál od PP jsem nenašla a nerada bych koupila nějaké, které nepůjde přidělat.
Neměla jste některá skate? Poradíte která značka nebo jaký typ je ke kočárku vhodný? Díky

janula28
12. lis 2012

ahoj holky,
také bych potřebovala poradit🙂, sháním náhradní pláště na GT3 na zadní kolečka, pasují nějaké jiné než originální z Malli za 550Kč 1ks a dopravné 200Kč? 😉