Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
20. led 2011

@kacka.l vkládačky z Tesca máme u babičky i doma a jedou 😀
a pak ještě ty pastelky,omalovánky,to se doma nikdy neztratí 😉

pikusa
20. led 2011

@kacka.l no pořídítě si 3 dítko přece 😀

kacka.l
20. led 2011

Tý jo Piku, manžel nechce ani slyšet!!!Je fakt, že naše děti jsou děěěsně ukecané. Tak leda propíchat ty kondomy nebo navštívit spermobanku. 😉 😀 😀

pikusa
20. led 2011

@kacka.l no nejednou selhal kondom 😀

kacka.l
20. led 2011

😀 😀

lucenek
20. led 2011

i vy jedny 😀
mám vyžehlídno idu nynat
broiu čičindy

jchalupka
20. led 2011

@pikusa Vypadá to fakt dobře. Takze do vlozky i ochrany na madýlko jdu 😀
díky

pikusa
21. led 2011

@jchalupka ještě dám fotečky

pikusa
21. led 2011

Vložka je taky oboustraná a na jedné fotce je vidět,že u nožiček by klidně mohla být delší

lucenek
21. led 2011

@pikusa zrovna to jsme taky chtěla na síčko včera jsem se s paní domlouvala když jsme byla pro nánožníček, 😉

pikusa
21. led 2011

@lucenek takže to budeš mít taky na síčko??

lucenek
21. led 2011

@pikusa jj mám nero tak chci až po nohy, kvůli te černé..at nepálí....

pikusa
21. led 2011

Takže bude ta fialová??

lucenek
21. led 2011

ano už jsem je i viděla jak vypadaj na živo světlá a tmavší 🙂
ale to příští výplatu...ted jsme uvalila dost 😀

pikusa
21. led 2011

@lucenek super....taakže paní je někde kousek od tebe??

lucenek
21. led 2011

@pikusa jj vzábřehu....já v porubě....

avenev
21. led 2011

Ma niekto skusenosti s pliko switch easy drive? Je to stvorkolka a zaujimalo by ma ake ma kolesa. Kolko vydrzia a ci moc nehrkaju. A co nakupny kosik, nezda sa vam tazsie dostupny, kvoli konstrukcii ? Dakujem

lucenek
21. led 2011

@avenev má stejné kolca jako síčko...takže hrkat troche bude.....je to vyloženě na hladké městské povrchy, fajn je to že to má spojenou rukojeť a dá se přehodit po směru nebo proti směru jízdy.....

avenev
21. led 2011

@lucenek dakujem a inak velkost vanicky je standartna? A co nakupny kocik nezda sa ti tazsie dostupny? uvazujem este nad Teutoniu.

lucenek
21. led 2011

@avenev tu vaničku nevím...košíík je hůře přístupný všeobecně u golfek to tak bývá....a co GT3? já mám a moc spoko..... 😵

pikusa
21. led 2011

@lucenek hele a paní toto vše šije doma???nevíš??

lucenek
21. led 2011

jj doma

avenev
21. led 2011

GT3 je trojkolka a prevadac nas odhovoril, lebo ze sa mi s nou bude tazsie chodit po kolajniciach v podchode. Byvam 10 min.pesi od mesta ale inak ako cez podchody sa tam nedostanem tak preto stvrorkolka.

lucenek
21. led 2011

no tak to si dovolím oponovat tohle sjou blbé názory...my tady máme kousek trat a žeku a naprosto v poho...to teda to PP pliko switch easy drive by bylo daleko horší...je fakt nesmysl už tvrdit že 3kolky jsou nestabilní a špatně jezdí v terénu.....taky jsem jela vlakem podchody...a naprosto bez problémů....

pikusa
21. led 2011

@avenev denně jsem jezdila po kolejnicích ze schodů v paneláku 🙂 a ven a domů a ven a domů 🙂
@lucenek šikovná paní to je 😉

pikusa
21. led 2011

Jooo a pak jsem jela na kolejničkách s Plikem a neuměla jsem to 😀

lucenek
21. led 2011

@pikusa jo tak tyto kolejnice myslela? jo tak to tady je furt v porubě...jako co to je za blbého prodavače...tak jako tak po kolejnicích jedeš stejně jak s 3 tak se 4kolkou po zadních ne po všech kolech jak nahoru tak dolů

pikusa
21. led 2011

Tak já teda pochopila takové ty sjezdy z a do schodů že myslí....

lucenek
21. led 2011

jj já sem asi obarvená bloncka 😀

pikusa
21. led 2011

No nevím....snad se nemýlím....uvidíme 🙂