Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
21. led 2011

@pikusa jj ty máš pravdu.....

pikusa
21. led 2011

@lucenek a cos myslela ty??

lucenek
21. led 2011

@pikusa koleje 😀 😀 😀 najíždění jak se seká nezaaretované kolco

pikusa
21. led 2011

@lucenek aha...no jo,já nejdřív taky,ale pak jsem si říkala,že po kolejích asi jezdit nebude 😀

lucenek
21. led 2011

@pikusa já pochopila že přes koleje ale v metru by to asi nešlo..tam není kam na druhou stranu 😀

kacka.l
21. led 2011

No jestli myslí koleje na vlaky- tak to pliko nemá šanci!!!!Tomu se gt3 nevyrovná ani náhodou. A jesli ty nájezdy tak taky ne, protože jen trošku zatočíš a už ti to potáhne do strany a nepojedeš!!!Leda před každým kolejňákem aretovat.

lucenek
21. led 2011

@kacka.l a když myslí ty kolejnicve sjezdy a nájezdy tak at máš 4kolco nebo 3kolco vždy jedeš po zadních pouze neviděla jsme nikdy nikoho se 4 kolkou aby ji tlačil po všech 4 nahoru nebo po všech 4 dolů

pikusa
21. led 2011

no právě...stejně se jezdí po zadních kolech 😀

avenev
21. led 2011

Ano mala som na mysli podchody so schodami kde su spravene tie dlhe strme kolajnice / pre bicykle aj kociky /povedal mi ze s to zvladnem lepsie so stvrorkolkou a odplorucil mi kocik s plastovymi kolieskami lebo su lahsie ako tie s nafukovacimi. Ja soom povedne chcela s nafukovacimi pneumatikami, kvoli terenu aj perovaniu ale ze to treba dofukovat a maju tazku vahu. Je to tak? Dakujem za opovede

evatk
21. led 2011

@avenev není to s trojkolkou žádný problém, možná se 4 kolama pohodlnější, ale nic zásadního... jen pokud jedu nahoru, radši jedu pozadu, že táhnu kočárek nahoru a netlačím před sebou
plastová kolečka bych určo nebrala!!!

lucenek
21. led 2011

@avenev jak píše evatk....nikdo snad netahá kočík nahoru jako že tlačí dopředu to se podle mě musí děcko v korbě šíleně naklopit......símtě prodavač je nějakej debilek..... 😅 plastove kola a 4kolku...blááázen.....dofukovat musíš i kolo a opravdu je rozdíl nafukovačky nebo plasty ty hrkaj fakt žádný komfort promímo...přece nechceč aby se v korbičce božato drkotalo......
pokud bydlíš na vesnici a chceš vyloženě terení tak si klidně kupte takko dprjan nebo něco podobného , jsou to 4kolky nafukovačky, prostorné ale maj tak 15-17kg samotný kočár.....pokud bys chtěla high level jdi do gt3, budeš víc než nad míru spokojená, já mám 5tý kočár a řeknu ti že PP vede....

pikusa
21. led 2011

@avenev neee plastový neeeee--teda za mě ne
a přesně,stejně kočárek jak nahoru,tak dolu vezeš po zadních....

kacka.l
21. led 2011

Je plast a plast, jako kočárkový maniak 😉 😉 😉 Ti plast fakt nedoporučuju, je sice pravda, že existují i kočárky s měkkými plast-pěna kolečky, ale když vyjedeš tak 3x,budou vypadat jako by jsi jezdila roky. Třeba kvalitné teutonie, moře maminek nadává na kolečka, totéž třeba jané concord, nebo moje nuna. Komfort jízdní se nedá srovnat.
Sory, ale prodavač je fakt ťuhýk. 😉
Vyber co se líbí tobě, je fuk jestli trojkolka nebo čtyřkolka, kvůli nájezdům to opravdu neřeš, navíc většina těch leoších čtyřkolek má přední kolečka zúžené takže bys neprojela ani náhodou. A kolečka mini typu golfek- hrůza ve sněhu. Pokud budou zdvojené pojede se Ti špatně, protože sníh se ti dostane mezi to dvojkolečko a neprojedeš, vlastní zkušenost s buzz 3- a to je PAN kočár!!!!

Jo a s kolcama, já dofukovala za rok a půl asi 3x a nepíchla jsem ani jednou a to máme ostrý štěrkový chodník na kterém denně uspávám. 😉 Vyber, co Ti bude sedět. Ale do toho plika na celý rok bych nešla.

kacka.l
21. led 2011

Holky nepísnem si do Perega pro agitátorké příspěvky. 😀 😀 😀 😝

pikusa
21. led 2011

@kacka.l joooooo to by jsme měly teda 😀

evatk
21. led 2011

@kacka.l 😀 😀
jojo měkký plast se brzy ojede
ten prodavač je snad jedidný svého druhu, nechápu
mezi 4 či 3 kolkou si vyber jen na základě toho, co se ti líbí, kvalitní trojky si myslím, že jsou stabilní
a jistě ne dvojité kolečka/o

lucenek
21. led 2011

@kacka.l a co nuna jak se ti s ní jezdí...já ji viděla, když jsme si jela pro síčko...jako napadlomě.........ALe pak si říkám moc nízko...nájezd na vyšší patník by gojgy asi odnesla s podřeným kydníkem

mpavlinka
21. led 2011

Holky ale trojkolka je více nestabilní, já mám Roana a Peg a můžu srovnat 😅 .

evatk
21. led 2011

@mpavlinka je fakt že já jsem nidky neměla srovnání, mám jen pp a jezdí se mi dobře, nestabilní se mi samo o sobě nezdá, neměla jsem teda zatím problém

lucenek
21. led 2011

@mpavlinka tak já 4 kolco měla..ale jen graco...a teda přišlo mi stejný...golfáč mám 4kolec to bych 3kolec nechtěla

mpavlinka
21. led 2011

@evatk no já mám obojí. Když srovnám třebas ve sněhu. Roan jede krásně, peg se různě mele a když jsem narazila na větší závěj tak má tendenci se zvrhávat na strany, to se ti se čtyřkolkou nikdy nestane. Pak ty sjezdy a nájezdy na obrubník, čtyřkolka krásně sjede, najede, peg se kvrdlá. Já jsem si zvykla, ale matky (mamka a tchýně) s tím mívají velký problém a prakticky celá rodina na ten kočár nadává 😀. Ale já jsem spokojená, furt jim ukazuju různý vychytávky co to má a tak. No a ta manévrovatelnost je prostě skvělá 😵 😵

lucenek
21. led 2011

@mpavlinka a máš zaaretováno? to dělá když není....já vím asi blbá otázka no 😀

mpavlinka
21. led 2011

@lucenek když já nevím co je graco 🙂.
Roan je fakt o něčem jiným co se týče stability. Ale zas musíš furt nadzvedávat když měníš směr, což je opruz 😠

lucenek
21. led 2011

@mpavlinka jo jo to je teda opruz....myslím mutsy má pření natáčecí nápravu že nemusíš jinak to nadzvedávání do zatáček je mazec
graco vydrž hodím foto

mpavlinka
21. led 2011

@lucenek ne není to blbá otázka 😀, já na tom kočáru furt něco objevuju 😵 😵, si vždy připadám jak blb že to ještě nevím. No nezaaretovaný je to o držku 😀 , ale i zaaretovaný se to kejve, já jsem to málem překlopila tady u nás na nádraží když byla sněhová kalamita a jela jsem rychle a narazila jsem do závěje 😅

mpavlinka
21. led 2011

@lucenek no když má kočár 15 kilo a dítě přes devět tak je nadzvedávání fakt opruz 🙄 .

lucenek
21. led 2011
lucenek
21. led 2011

@mpavlinka a čemu jedeš do závějí???? 😀

mpavlinka
21. led 2011

@lucenek no já byla ráda že jsem k tomu vlaku vůbec dojela 😀 .

lucenek
21. led 2011

jo tak to jo 😀