Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
21. únor 2010

Jitusko...fakt????to jsem nevěděla....
a příští týden konečně nafotím a pošlu fotky navetty ju?? 😀

doorka
21. únor 2010

Ahojte. Můžu se zase zeptat? Včera jsme zkoušely smontovat kočárek. Máme sporťák moka 2009 a Navetu i auto sedačku 2010. Podvozek jsme sestrojily,ale korba na to nějak nepasuje. Přečnívá tam ten spodní plast jedné strany a nedrží to. Jsme z toho na nervy a nevím,co děláme špatně. Muž s taťkou nad tím včera 2 hodiny maturovali a nic. Kde bude chyba?

prchalka
21. únor 2010

Holky, poradíte?
Dneska jsme zkusili nasadit nánožník, no ale docela fiasko 😖
To se připíná k boudě? To sice zapnout šlo, ale malá byla na prsou úplně přiškrcená, takže to vlastně nebylo možný.
Nebo se to připíná jen za madlo? To zase bylo hrozně nakrabacený a vypadalo to strašně!
Nebo mám tak divný dítě, že ani GT3 nezapnem?
Takže jsem tam nánožník sice nechala, ale jen tak přes ní daný.. Vyfotila jsem do alba!

kacka.l
21. únor 2010

Já to moc nechápu, ale vycvakli jste ty stříbrné nožičky na kočáře, na které se to nacvakává? A na čem přečnívá plast?

nika
21. únor 2010

doorko zkus vyfotit jak máte nachystaný podvozek než nacvakáváte Navettu, poradíme. někdy je to fakt maturita. sundat sporťák bylo zajímavé jsem zvědavá jak ho budu nandávat 🙂

doorka
21. únor 2010

Ty stříbrné nožky jsme samo vycvakly,jako postavily,jestli to myslíte tak. A ten černý plast,co trčí je směrem k rukojeti,jakoby prodloužení pod korbou. Na jednom konci to docela pasuje i když se to hodně houpe.Vyfotit to teď nemůžu,kočárek je u našich. Ach jo.

doorka
21. únor 2010

Nevím teda,jestli tam má být celý ten spodek nasazený.A ne jen část s těma stříbrnýma nožkama.Ta druhá část právě přesahuje asi o 10-15cm. Ale jestli ne,muselo by se to vyšroubovat křižákem a to tu někdo psal,že ho potřeboval jen na rukojeť.

jituskak
21. únor 2010

kacka, já nevím, bylo u té autosedačky napsaný na co pasujou a bylo tam i pp, tak počítám, že i na gt3. uvidíme, když ne tak ne 😉
piku v poho, ještě je času....

jituskak
21. únor 2010

http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?zbozi...
tam je s adaptéry, tak to by mohlo jít, ne?

pikusa
21. únor 2010

Dorko....a není to zádová opěrka sportáku????ta se musí sundat....ta tam ted nepatří....
to je to,nad čím jsme doma taky tehdá dumali asi hodinu.
Prchalko....zítra se juknu ale uvnitř jako by na té opěrce jsou taky cvočky,kam pasuje nánožník....Mates takhle ještě neseděl,tak nevím,zítra to zkusíme.
jitus,je pravda,že je celkem podobná PP,napsala bych dotaz,jestli na všechny podvozky.

doorka
21. únor 2010

pikusa,jojo,to bude ono. To se musí vyšroubovat dole nebo to jde jenom nějak vysunout?
Díky moc za rady.

kacka.l
21. únor 2010

Ne staší vykliknout ty 2 stříbrné čtverečky a potom uvolnit ty držáčky, co polohují zádíčka, najeď si do nějaké polohy a pak odtáhnout aby se vycvakly. Ale je to dobře popsané v návodu. 🙂

pikusa
21. únor 2010

dorko,ted jsem se poptala chlapa a moc si t nepamatuje,ale šroubovák asi nepoužil.snad je to nacvakávací na takových černých packách...

kacka.l
21. únor 2010

Jituska, tu uvádějí, že jde jen na skate.
http://www.britax-roemer.cz/zakaznicky-servis/k...

kacka.l
21. únor 2010

Jak píše Pikusa, je to na těch packách, já to pak měla hotové tak za půl minutky, ale to první, jsem taky dumala tak hodinku. 🙂

doorka
21. únor 2010

Tak to zkusíme. Muž měl právě strach,aby to nějak neulomil. Jste zlatíčka. Děkuju vám moc.

jituskak
21. únor 2010

no, uvidíme. ale tak pro mě to stejně není priorita, takže se bez toho obejdu. ale včera mi to udělalo radost 😀

pikusa
21. únor 2010

dorko....je to mini maturita 😀

jituskak
21. únor 2010

jak tu píše Dorka, tak mě napadlo, že já nevím, jka se sundává sporták 😀 ale zatím to nepotřebuju...

marka
21. únor 2010

Prchalka, ten nánožník připneš k boudičce jen pokud je zádová opěrka buď v lehu, nebo pololehu 😒 ...jinak je to fakt dost natěsno. Já jsem ho mívala jakoby ohrnutý tím magnetem uprostřed a buď pod madlem, nebo přes madlo, v zimě jsem tam stejně měla ještě fusak...v prodejně mi tehdy řekli, že je to "jen nánožník", takže kryje pouze nohy 😖 .....Nevím jak je to řešeno teď u těch novějších typů, ale já měla z roku 2009 a tam to tak bohužel bylo.

barca1
21. únor 2010

ahoj holky
jj nánožník v sedě se dá připnout jen u kolekce 2009,2010 u 2008 moca a tango nelze jen v lehu 🙂 já vždycky dávám přes fusak a vršek fusaku ohrnu přes nánožník a drží perfektně aby tam mělo dítě místo v sedě musel by se dát připnou k opěrce jako je to u kolekce 2009/10 😉
Jinak ahoj doorko co ty tady a kdy se ukážeš na beremese?červen 2008?Tak ty máš taky perego jen pro info jestli máš moca není to kolekce 2009 ale 2008 jen někteří prodejci doprodávali v roce 2009 a někteří i ted a vydávali za kolekci 2009.určitě jsi tam nechala zádovou opěrku od sportáku jak psali holky ta se musí opravdu jen vycvaknout a odtahnout z držáku na polohování 😉

prchalka
22. únor 2010

marka: Díky, jo myslela jsem si, že k boudě se to dá připnout jen, když dítě leží 😖 Já mám bazarový kupovaný 2008.
Proč jen ty obrázky tak zkreslují? www.kocarek.cz/kocarky-PegPerego-KOCARKYPegPere... Tady to vypadá, jak není nánožník velký, bytelný a dobře manipulovatelný a my to tam zatím nacvakávali jak seschlou švestku a výsledek k pláči 😝 Jen jsm to chtěla zkusit, nánožník taky není priorita, buď bych jí dala deku a za chvíli to stejně nebude potřeba 🙂 jen jsem si teda myslela, že to jde líp a jednodušeji 😖

prchalka
22. únor 2010

Ještě otázka k operce nohou: Má jen 2 polohy nebo víc? Když jsem to zkoušela v krámě, myslím, že se dala zarazit v několika polohách a když mi přijel kočár domů, tak to jde nastavit jen rovně a pak až dolů, kdy už má dítě úplně svěšené nožičky. Tak je to normoš? 😕

prchalka
22. únor 2010

barca1: Taky díky za info, nějak jsem to přehlídla 😅 😉

marka
22. únor 2010

Prchalka, já měla taky GT3 moka 2008 a poloha opěrky nohou byla jen do 2 pozic....Jj na fotkách je kočárek hodně "naaranžovaný" 😒 , podle fotky jsem taky zkoušela "načančat" ten nánožník a šlo to pouze pokud byl prázdný, s dítkem je to nereálné, hned se krčí 😒
Ale jinak si myslím, že je to pořád jeden z nejlepších a opravdu vychytaných kočárků 🙂 aspoň my jsme byly max. spokojeni, jen možná ta váha byla trošku vyžší, ale i na to si člověk časem zvykne 😉
Přeju hodně spokojených procházek 🙂

prchalka
23. únor 2010

marka: Díky, no ta 2008 teda ještě moc vychytaná nebyla 😅 😅 Ale lepší něco, než nic!

doorka
24. únor 2010

Chtěla jsem vám moc poděkovat za rady. Kočárek mám složený. Asi to chtělo ženskou ruku.
Můj muž s taťkou nad tím maturovaly 1,5hodiny.
Já napsala na koníka,vy jste mi poradily a kočárak je super.
Snad už budu brzy rodit. Moc se těším na první procházky.
Takže ještě jednou díky. Jste zlata. 😉

doorka
24. únor 2010

Ještě bych se ráda zeptala,jstli náhodou nemáte zkušenost,zda se kočár vejde do Citroena C4. Bez sundávání koleček.

kacka.l
25. únor 2010

To nemám, ale myslím, že ne, je to fakt tank. 🙂

pikusa
25. únor 2010

Doorko...ještě že jsi těm chlapům poradila....
jsem si fakt vzpoměla jak jsme se tady s tím doma mordovali 🙂
A s autem nevím.....