Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
10. říj 2011

@kacka.l
Kači, tak jak??

tiffi
10. říj 2011

ahojte baby, ja by som chcela vediet ci ma niektora skusenosti s kocikom, ktory ma vanicku ale ta sa da pouzivat aj do auta namiesto autosedacky.my sme si vybrali romer ale maju len cerveno cierny pre dievcatko by som brala nejaku krajsiu farbu.vdaka

kacka.l
10. říj 2011

Pavli, neberou mi to tam, tak jestli bych tě mohla poprosit, jestli se zeptáš, jestli není pozdě. je to ten polohovací čudel-krytka. 🙂

mpavlinka
10. říj 2011

@kacka.l 😕 divné, že to neberou 😒 O.K. zeptám se, kdybys řekla dřív, poslala jsem ti ten ze svýho madla - jsem ho vyhodila 😒

lucenek
10. říj 2011

jsem doma akurátně off. nespala jsem 28 hodin dobrý ne.....

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucenek
10. říj 2011

@mpavlinka prašule mám stažený doufám že zítra tedy dorazí...
jo psalo kenyo že budou pásy do měsíce....takže v pátek pošlu zbytek peněz at máš dopředu vč poštovného

mpavlinka
10. říj 2011

@lucenek tak setík mám 🙂 V Babystaru byla zrovna ženská z Kenya, krytka stojí 29 Kč Kačko @kacka.l, takže jsem jí řekla ať to přibalí k pásům. Upozorňovala že to bude trvat... viz co říká @lucenek 🙂
Jinak dneska jsem prověřila gété ve slejváku, ten potah fakt nic nepustí 😵

lucenek
10. říj 2011

@mpavlinka muck pavlínko....počkám až bude všecko a pak najednou pošli....

boka08
10. říj 2011

@tiffi ahoj Peg Perego ma Auto Kit, ja som maleho vozila po meste najma vo vanicke lebo vzdy v aute zaspal a nemusela som ho prekladat a proste vo vanicke spal aj dlhsie, mozem len odporucit..nasla som to na webe s takymto popisom: Kit Auto Súprava trojbodového bezpečnostného pásu na upevnenie dieťaťa vo vaničke Peg-Pérego Navetta XL a dvoch upínacích kovových spôn na pásy auta, ktorými sa upevňuje vanička. Navetta XL je spolu s Peg-Pérego Kit Auto homologizovaná ako detské zádržné zariadenie skupiny O univerzálnej kategórie a je možné v nej podľa ECE R 44/04 prepravovať v aute dieťa do 10 kg.
Peg-Pérego
Cena: 32,90 €

Predpis EHK OSN pre homologizáciu detských zadržiavacích systémov.

lucenek
10. říj 2011

@boka08 to jako všichni víme a známe ale sedačku a její vyšší bezpečí to fakt nenahradí...tohle únik třech výrobců quinny Jané a PP na to, aby byli co nejvíc univerzální....čili korbosedačka, vložná taška místo korby rovnou do sporťáku..jako proti gustu žádný dišputát ale dycky něco UNI je na úkor něčeho byť to má rádoby homologaci, ale už nepíšou, že jen základní testy, my třeba autem jezdíme často tak bych si to nikdy nelajzla gor kdyby se fakt něco stalo....
top smaé viz sedačka kat 2-3..čili 9-36kg a nejlíp ta co se dá demontovat....jako nechci vidět takovou sedačku co je por věk kategorii 1rok až 12 let (jen podsedák) do 150cm výšky..jak bude za A vypadat po 11ti letech užívání
za B její testy resp crash testy budou opravdu v základní sféře ne tak safety jako sedačka pro v¨danou kategorii, čím menší rozpětí tím bezpečnější specifikovanější pro danou věkovou kategorii.....

to jen pro osvětlení situace s korbosedačkou a autokitem...

ivett
10. říj 2011

souhlas s luckou, co se bezpečí týče, vozid děcko v autě v hl. korbě bokem ke směru jízdy mi přijde fakt nebezpečné a to můžu jet jak chci bezpečně, někdo to do mě našije a co pak? sedačka zatky 100% bezpečí nezaručí, ale určitě zaručí větší bezpečí než hl. korba položená (i když zapásaná) na zadních sedadlech 😖

mpavlinka
10. říj 2011

Naprostý souhlas s @lucenek @ivett. Skoro mne děsí jak se dá lidem podstrčit kde jaká pitomost a oni tomu věří 😖

mpavlinka
10. říj 2011

@lucenek 9 - 36 má kámoška, měla ještě dobrej nápad prodat vejce již v půl roce věku malé!! a dát ji do do 9 - 36! Byla tam jak na židli, ztrácela se tam... No hrůza ☹

lucenek
10. říj 2011

tak tak....kupovat věc tomu určenou žádnej uni a super set a tak....
jdu prdět do duchen pá zítrta zase školení a pak tři šichty a vražedná 10 je zamnou

kacka.l
11. říj 2011

Pavli moc děkuji, pošli mi prosím číslo účtu do SZ. Děkuji.

boka08
11. říj 2011

@lucenek ked idem od mamy k sebe co je 15 min a on mi tam zaspi a vsade sa ide 40km/hod kedze je to obytna zona tak je najlepsia vanicka ..je to kazdeho osobna vec...ako si svoje dieta vozi v aute, mam najlepsie sedacky a na dlhsie cesty chodime len v autosedacke ale to je asi jedno...tiffi sa pytala ja som len odpovedala, takze asi to nevedia uuuplne vsetci ako si Lucka napisala, ale je uzasne aka si mudra

ivett
11. říj 2011

@boka08 jak píšeš, je to každého věc, stejně tak každý může vyslovit svůj názor...víš kdybys viděla třeba jak dopadají lidé a děti, kteří si řeknou "však je to jen 15 minut", pak do nich někdo autem našije a oni dopadnou jak dopadnou, možná bys mluvila jinak...

mpavlinka
11. říj 2011

@boka08 je to každého věc. Ale ty dětičky se nemůžou rozhodnout a je to na rodičích. Manžela nabourali cca v 50 km v hodině a následky má dodnes. Takže i v té 40 pro malé miminko, raději nemyslet...

mpavlinka
11. říj 2011

@kacka.l hele pokud si to budete předávat s lucenek, tak ať mi to pošle ona spolu s jejíma prachama a pak se vyrovnáte 🙂

lucenek
11. říj 2011

@boka08 mudra jo? zkušenosti holka profesní zkušenosti a že risskuješ těch 15 minut je tvoje věc, ale já bych to tak NIKDY neudělala
a až se během 15ti min něco nedejbože posere tak modlení ti asi nepomůže

lucenek
11. říj 2011

@mpavlinka přesně

@boka08 nepředstavíš si dokud nezažiješ....chceš reálné fota nehod ve 40? v 50?nebo i ve 30km hod?takové ťukanečky?

lucenek
11. říj 2011

@mpavlinka
@kacka.l OK já to o výplatě dopošlu i s krytkou to je 29 za jednu a dvě teda že?

mpavlinka
11. říj 2011

@lucenek já pochopila že jednu? Kačka psala jednu ne? @kacka.l prosím o vyjádření... přesně proto chci abyste si tam každá volala, objednala a já to jen vyzvedla... 😀 😀

mpavlinka
11. říj 2011

@lucenek hele ten setíík je krásnej Já chci taky Navettku 😵 😀

kacka.l
11. říj 2011

prosím, prosím jen 1. Děěkuji.

mpavlinka
11. říj 2011

@kacka.l fajn, ta je objednaná 🙂 Škoda že jsem vyhodila to svý madlo... Mohla jsi ji mít grátis 😀

lucenek
11. říj 2011

ouká zaplatím tedy já pak se dorovnám s kačkou v cukrárně 😀
@mpavlinka je i měkkej? 😵

mpavlinka
11. říj 2011

@lucenek já ti to nerozbalovala, ale co soudím přes igelit tak je 😵 A hlavně je to roztomiloučké, prostě ťuťu ňuňu 😵

lucenek
11. říj 2011

@mpavlinka oujé takže čanané 😵 😵 😵