Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
7. črc 2010

Luco,já ještě nemazala.....ale chystám se na to a řekla jsem chlapivi,at doveze teflonový olej,nebo at se staví v cykloservisu se poptat na nějaký olej...
A brzda...já tím všelijak kroutím,proti sobě utahuju nebo povoluju ta stříbrná kolečka na brzdě,zkouším,dokud to nedrží jak má.

kacka.l
7. črc 2010

Piku krásná sedačka a krásný Maty. 🙂
Luco, jde sundat a celá vyprat. 🙂Sice je to dřina, ale jde.
Lepší je ten teflonový, na ten silikonový se pak strašně lepí prach a bordel. 🙂 Ten tflonový stojí taky kolem 100,-kč.

pikusa
7. črc 2010

Kači.....díky.....
a teda teflonový musím pořídit 😉

luca30
7. črc 2010

Ještě jsem narazila na tohle

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26492898&ta...

Je to starší kolekce asi rok 2008, vím že ho má kamoška z Prahy a je s ním moc spokojená

pikusa
7. črc 2010

Ty jsou pěkný 😉

ciencialka
7. črc 2010

@luca30 ta podložka je super, taky by mi nevadila trošku delší 🙂

pikusa
7. črc 2010

Holky,já se už těším na to pliko....možná zítra??????????

zelvatko
7. črc 2010

ahoj.. wd40 používáme i my.. a žádný problém..
ta brzda jde utáhnout tím kolečkem.. ale je to naprd!!je to z hliníku a roztahuje se to.. my byli na výletě a jeli jsme z velkého kopce a jak jsme brzdili, tak to kolečko se nám dostalo přes závit a už se s tím nedalo nic dělat, tak do taťka předělal a dal tam normální brzdu ze staršího kola a už nemám problém se seštelováním..

pikusa
7. črc 2010

Zelvatko,nějaký olej zítra tatík snad doveze,vyšlu ho do cykloservisu 😉

kacka.l
7. črc 2010

Holky tak moje brzda je boží, a to ji zmáčknu týdně 400x, ještě ani jednou jmsem ji nemusela štelovat, zato ta moje vyšislá bouda. 😕 😒 Pořád nevím jestli to tam mám poslat, měsíc bez kočáru.

pikusa
7. črc 2010

Kači,pošli jen boudu 🙂

lucenek
7. črc 2010

piku 😀 😀 😀 většinou chhcou celej kočár nbe..třba poslast kolečko se taky neoplácí, když není na konstrukci, ale optej se

kacka.l
8. črc 2010

No právě chcou celý kočár. ☹

pikusa
8. črc 2010

Aha,to jsem nevěděla....... 😒

kacka.l
8. črc 2010

Já taky, ne, ale zase alespoň uvidí ten rozdíl. .-)

pikusa
8. črc 2010

no jo...to mě nenapadlo

varo
8. črc 2010

ahoj, už taky konečně jezdím s PP a je úplně skvělý 🙂 🙂 takže mohu jen doporučit !!

pikusa
8. črc 2010

Varo,gratuluju jak k miminku,tak k výběru kočárku 😀

lovacska
8. črc 2010

Ahojte maminky!Aj ja chcem vymeniť moj mesačný kočík jané slalom na PP GT3.

pikusa
8. črc 2010

Lovacska....prodej slaloma a kuo GT 3 😀

kacka.l
8. črc 2010

Lovacska jasně, gt3 je super, a slalom máě ten nový reverse? Nebo starý?
Varo: to máš kiwi, že? je krásný. 🙂

ciencialka
8. črc 2010

@varo gratuluji ke koupi, nebudeš zklamaná 🙂

lovacska
9. črc 2010

Ahoj kacka.l!Kočík máme ročník 2009.

pikusa
9. črc 2010

Kiwi....nádhera,kamarádka má a je krásný......
Lova....však seženeš GT3.....z druhé ruky 🙂

svoja
9. črc 2010

tak zase zdravim.....uz dva dny jezdime se sportackem, nebot nase draha z korbicky vystupovala za jizdy (uz se stavi). mela jsem strach, ze se ji v nem nebude libit, ale vypada to, ze bude spokojena....jen vcera jela opet ve stoje🙂))

rritulka
9. črc 2010

Ahoj holky, tak i my dneska přesedlali do sporťáku 🙂 a Aničce se tam moc líbí a mě se to líbí ještě víc, hlavně je uvázaná 😉 . Svoja my jezdili taky ve stoje, ve sporťáku zatím nee asi je ještě v šoku 😀 kam. že jsme ji šoupli. Teď jdu objednat nějakou podložku.

varo
9. črc 2010

děkuji za pochvalu výběru kočárku 😀 😀 ano barvu máme kiwi. Měla jsem strach z mušek a zatím pohoda 🙂

pikusa
9. črc 2010

Holky,já si na sporták musela zvykat...že už nemám miminečko 😀
ale mates byl v poho
jinak.....došlo mi pliko 😀
hned jsem ho odstrojila,potahy se perou,podvozek jdu umýt celý,jsem zvědavá,ani jsem si ho pořádně neprohlédla,jak jsem to chtěla hned vyprat 😀 :

lucenek
10. črc 2010

ČUS BUS VČERA MI DÍTĚ KOMPET PROCHCEALO KOČÁR AŽ NA PLAST 😀
takže potah se suší vložka pere...
jinak dnes frčíme se dovolovat tak se tady mějte krásně páááááá

kacka.l
10. črc 2010

Lucenku, tak si to moooc užij, kam jedeš?????
Pikuso: už máš suché???potom nafoť!!! 😉 😀