Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

luca30
10. zář 2011

Holky myslíte si že pliko completo kiwi 2010 za 4700,- je to dobrá cena málo jetý použitý více méně na dovolenou je to moc ta cena?? paní ho má za 5500,-,ale je z brna a když si přijedu osobně tak mi ho slevní na 4700,- ještě to zkouším usmlouvat, dali jsme si s manželem maxim. cenu za 3500,- když nějaký slušný seženem..

luca30
10. zář 2011

Ještě jsem koukala na tohle ale matně si vybavuji ten materiál vím že tam bylo něco z manžestru...ale tohle tak nevypadá...http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48030981&tab=2

kacka.l
10. zář 2011

Luco ten zelený je krásný, taky jsem ho obdivovala. 🙂 Ten červený taky, ale ten emitexový nánožník by mi vadil. Navíc ty kolečka u scarleta kol 09. sed často hned vyklepou. To už jsou lepší kolečka z kolekce 06 a níže. 🙂
Já osobně bych si koupila zelený, pak ho i lépe prodáš. 🙂

dajdda
10. zář 2011

Ahoj holky,používala jste některá to stupátko na kočárek pro větší dítě?Pokud ano tak jaký typ se hodí na GT3?Děkuji 😉

luca30
11. zář 2011

@kacka.l děkuji za radu, tady měl myslím někdo v kiwi gt že? nevíte jestli na ně jdou mušky? já vím že na cedro jdou hrozně, teda alespoň mě šli na tu autosedačku a to jsem s ní vyjela 2x a byla jsem z toho úplně na nervy...
Holky víte jak mi teď občas jezdíme, malá v lehu narvaná úplně u boudičky a malý ji sedí mezi nožkama a vezou se tak oba..nejhorší je že si na to zvykl a sotva vyrazíme tak chce sedět, tak to musíme rychle odbourat, to byla jen akutka na delší cestu a takhle to dopadlo, každý koukal že tam mám dvě dítka... 😀 😀

pikusa
11. zář 2011

@luca30 kamarádka má Kiwi a mušky řešila,ale zase ne tak,že by z toho šílela....
Ono když lítaj a je jich hodně,tak budou sedat na vše...
takže toho bych se nebála.
@dajdda nevím,neporadím 😒

luca30
11. zář 2011

@pikusa to je jediný z čeho mám strach tak řekla bych že na tmavý barvy moc nejdou...a ta cena 4700,- je dobrá nebo jak to vidíš??

pikusa
11. zář 2011

@luca30 myslím,že je......na to,že kočík je celkem nový a málo ježděný....

pikusa
11. zář 2011

@luca30 i když i ten z toho tvého odkazu je pěkný.....a vypadá dobře,nezničeně

luca30
11. zář 2011

@pikusa no tady ten zelený je z brna a můžu na něj juknout osobně a tam ten nemá origoš nánožník i když to není velká vada...jen mám ještě strach z té světlé barvy a té bílé no uvidíme...pojedu na něj juknout během příštího týdne a uvidíme...malá už v golfkách ležela ale jiných...

pikusa
11. zář 2011

@luca30 no je dobrý,že se na něj můžeš podívat osobně......a pak se rozhodneš

ivett
13. zář 2011

čau holky, tak mám po dovolené a teda to byla hotová přehlídka kočárů 😀 jsem si připadala jak ichtyl, furt jsem čuměla na kočáry 😀 no každopádně poznatek - nejčastější golfky Peg Perégo Pliko nebo Sí, mmch Sí jsou fakt krásné 😉

a jinak teda už jsem majitelkou City Elite a je boží, včera jsem s ním poprvé vyjela na celé odpoledne na procházku a bomba, jsem nadšená 😉 díky Kači 😵 Jen ještě musím sehnat madlo...

pikusa
13. zář 2011

@ivett kde jste byli???
My v Tunisu taky viděli jen PP plika 😀
A City Elite je boží.......až budete prodávat dejte vědět 😀

luca30
13. zář 2011

Holky dá se u někoho na MMB nechat ušít nový potah na pliko a možná i stříška nevíte?

ivett
13. zář 2011

pikusa my byli jen v Chorvatsku, nechtěla jsem malou ještě tahat letadlem, takže jsme jeli autem a super...
city elite je fakt boží, jestli se za mnou někdo otáčel u gt3 nebo bee, tak s tímhle budím pozornost i u jinak nevšímavých chlapů, čumí na něj i z aut, když procházím kolem, tak jsem několikrát slyšel, že "ty jo krásný kočár" 😀 no sranda...ale jinak je fakt super, jsem nadšená totálně...

koupila jsem ho od kači 😉

luca mrkni k marině horemužové, ta tuším renovuje potahy na autosedačky, myslím, že tam měla i nějaké renovované golfky, tak zkus ji...

ivett
13. zář 2011

@luca30 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46592351&tab=9 tady má ta paní renovaci boudičky, tak by snad zvládla celý potah...

já pro změnu koukám po gt3 pro ségru na zimu, využila by naše vajco i navettu, tak jsem zvědavá co najdu...

kacka.l
13. zář 2011

Ivett, tak to jsem ráda, vždyťjsem Ti říkala, že mě taky zastavovali na ulici 🙂, hlavně jak jsem měla boudu až dole, však jsem jej málem obečela, a kdybys nepřijela tak už ho asi nedám. No ale co s kočárem, když tam není koho vozit a na jednou měsíčně je to drahá věc. .-)Hlavně, že se líbí Gitušce. .-)

ivett
13. zář 2011

jj kači, líbí moc...taťka už mi tam uříznul i tu sololitovou desku a je to lepší, pro tak malé děcko je to asi ještě lepší...už jsem objednala madlo...fakt jako jsem nadšená a jsem ráda, že ses nerozmyslela 😀 jen teda to skládání je takové krkolomné ještě, furt nevím jak ho do toho auta dávat 😀 jakože složení v pohodě, jde to rychle, jednoduše, krása, ale trochu mi vadí, že to pak ať jednou nebo druhou stranou můžu vlastně podřít, když to dávám do auta...nejlíp to je tam postavit na stojáka, jde to, ale manža se moc netváří, protože nezatáhne roletku a já mám sedan, takže tam na stojáka vůbec 😀 ale mám obal od emitexu na kočár, tak ho možná začnu využívat a budu ho mít v kufru, naštěstí ho tak často nikam vozit nebudu, na pojížďky mám golfky...

pikusa
13. zář 2011

@kacka.l ty jsi ho zase prodala????jak dlouho jsi ho měla hoolka????? 😀 😀

kacka.l
13. zář 2011

@pikusa Piku no 2 měsíce. 🙂 Já bych si ho nechala, ale malý už nekočáruje, má nohy. Tím jsem asi skončila. U 🙂 paní na hlídání má ty golfky zicco a doma do obchodu asi vezmem odrážedlo a já batoh. 🙂
Ivett, já měla v autě deku, a prostě na to položila a zase druhou částí přikryla. Ale né kvůli oděrkám, ale manža vozí v kufru dřevo, tak aby nebyl od pilin. 🙂 🙂 Jo a mám doma origoš krabici, zapomněla jsem ti ji dát. 🙂

ivett
14. zář 2011

kaci krabici nepotřebuju 😉
tak my máme v kufrách čisto, ale tak nějak to stejně radši budu balit, ten obal je na stejnémprincipu jak ta deka, cos měla, akorát se dá ještě zapnout 🙂

luca30
14. zář 2011

Holky ještě jsem našla jedny plika v barvě a ted nevím lavanda nebo levanda co myslíte jaká bude ta fialková na údržbu??

lucenek
14. zář 2011

lavanda čačí 😀 😀 😀 je tam i bílá no....

luca30
14. zář 2011

@lucenek ta je i právě u těch kiwi a mám ji i ted na tom corallu no člověk musí být opatrný...asi že?

lucenek
14. zář 2011

@luca30 brouku zase se toho neboj tolik, myslím že radši toto než třeba fantasy beige....jsko zase u PP je ta čalounická úprava taky na určité úrovni, myslím to tak, že to není bavlna ale už s impregnací.....

luca30
14. zář 2011

No tak uvidím jaký mě paní zašle fota...

kacka.l
14. zář 2011

Luco lavanda i kiwi není ze stejného materiálu jako corallo, je ta bílá taky klasický potah-šusťák, či co to je, ne takové síťkované a udržuje se to naprosto super vlhkou hadrou. Lavandička je pro holku krásná. 🙂

lucenek
14. zář 2011

jj lavadu furt tajně chci bejt pp gt v lavandě..prodávám moccu 😀

luca30
14. zář 2011

@kacka.l no na corallu je takový to síťkovaný, vím že kamoška to má taky na golfkách...má tedy jiného výrobce...no já projela všechny inzeráty na mmb i starší a prostě jsem zkoušela se ptát, tady ta paní je tedy z prahy měla osobní odběr, ale naspala jsem ji že jsem až z Moravy jestli v případě zájmu je ochotná zaslat poštou a že není problém..poštovné vím že činí kolem 130,- kč, napsala odhadem 200,- ale to se s ní ještě domluvím a je to completo kupované letos na jaře za 4000,-

luca30
14. zář 2011

@lucenek no mocca je na údržbu zlatá teda byla, tady na té červené pořád něco študuji na boudě tam cosi tam cosi, ale nijak to neřeším že bych to hned drhla... 😀 😀 to přijde až ted v tom hnusným počasí zatím bylo hezky co jsem jezdila se sportákem...