Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

weirdo
5. led 2010

Ahojte,
pisala som toto uz v inej teme, ale tuto je to pekne o nom, tak skusim aj sem 🙂
pomalicky vyberam kocik, dizajnovo sa mi pacia 3-kolesove.
Po obhliadnuti par kuskov sa mi zapacil Casualplay S4, ale precitala som o nom aj dost nelichotive info, i ked vela maminiek chvalilo ... tie, ktore vyskusali viacero kocikov, tak ho odsudzovali, ze okrem toho, ze vrzga a konstrukcia neni extra kvalita, tak este sportova cast je mala ... ako podobny produkt odporucali Peg Perego GT3. Tiez sa mi celkom paci, i ked je to taka "kobyla", nemala som tu cest nazivo ho pochytat, ci je ozaj az taky velky ako sa o nom hovori, naopak je vraj kvalitny, sportova cast velka (male sa ma narodit v juni, tak v zime sa asi ta sportova cast vacsia zide) ... auto nemame, autobus nepouzivame takmer vobec (ked tak vlak), do vytahu by sa mal pravdepodobne zmestit a jeho vaha neviem, do akej miery mi bude vadit. Su nejake ine dovody, preco ho nekupit?
Dakujem za rady.

pikusa
5. led 2010

Weirdo..žádné přece 😀

opica
5. led 2010

caute,
aj ja patrim do skupiny vlastnikov GT3.
musim povedat, ze som spokojna, i ked chvilu mi trvalo, nez som sa ho naucila ovladat, ale teraz nan dopustit nedam 🙂
my sme potrebovali kocik s co najvysoie nastavitelnou ruckou, kedze sme s muzom obaja vysoki a do uvahy pripadali len tri kociky. po vyskusani to vyhrala GT3.
ja som teda kupovala kocik pouzivany (co som bola prekvapena,z e mse zohnali), kedze sme potrebovali aj vanicku, aj vajicko...za 800 eur vsetko aj s milion doplnkami.
a musim sa priznat, ze som sa bala, ze do navetty nam dieta vojde max do pol roka, ale hoci jegregor dost dlhy, tak vyzera ze do marca-aprila vydrzime.
som velmi spokojna a kedze vela chodim autom, ani pre mna nie je zlozite ho skladat a vykladat a nakladat....

weirdo
6. led 2010

Pikusa, spravna odpoved 😀

weirdo
6. led 2010

opica dakujem ... ono som aj kukala na nete a zase taaak velky nie je, ako sa hovori ... a som nazoru, ze ked to ma byt stabilne, musi to byt tazke 😅

pikusa
6. led 2010

Právě...lehká trojkolka by asi byla dost nestabilní.... 😒
já jsem fakt s výběrem spokojená.. 🙂

pajadaja
6. led 2010

Ahojte,
jsme tu za nováčky, ale chtěla bych poprosit o pár informací od zkušenějších 🙂

Máme vytipovaný kočárek Pegperego GT3, Pikuso prosím není problém s vrzáním kočárku ? Sestra si ho pořídila v září a teďky ji dost vrže. 😒 Jaké máš zkušenosti. Naše mimi má přijít na svět na jaro, chtěla jsem se ještě zeptat, jak se vejdete teď přes zimu s fusakem do hluboké korby, tedy jestli v ní ještě jezdíte 😎 Díky

weirdo
6. led 2010

Pikusa, taka otazocka - ked objednam "len" Navettu a sportovu cast, tak ta strieska je jedna? Ci aj Navetta aj sportova cast ma svoju vlastnu? Pretoze som pozerala pri kiwi farbe, ze v Navette je strieska zvnutra biela a pri sportiaku tmava ... ?

nika
6. led 2010

ne sporťák má sou a navetta svou.

pikusa
6. led 2010

Pajadaja....koukám,že máš termín na Matyáškovo narozeniny 😀 taky je 7.4.
a v hlubokém jezdil do 8mi měsíců....i s fusakem se tam vešel,ale je teda obřík--10 kilo,ale ne zase tak dlouhý--72cm.
http://img5.rajce.idnes.cz/d0508/2/2875/2875609...
http://img5.rajce.idnes.cz/d0508/2/2875/2875609...
a kočárek mě nevrzal....ale holkám tady jo.....na to prý stačí teflonový olej.
Weirdo..tak tak,každé svou boudičku 🙂

pajadaja
6. led 2010

Pikusa : Díky moc za info. 😉 Teflonový olej jsme vyhráli nedávno v tombole 😀 tak budem mazat. Kdo maže ten jede 😀

Ten termín podle PM 7.4. ale Dr. mi napsal na průkazku 30.3. Dcerka Dianka byla o týden dříve. Tak uvidíme jestli se mimi narodí před nebo po velikonoích 🙂

pikusa
7. led 2010

No já měla termín 13.4.a je 7.4.--dnes má malé narozeniny 🙂
no vidíš,ojel máte 😀 ted ještě kočárek 😀

pikusa
7. led 2010

Jeeee ne ojel 😀 ale olej 😀

arku
7. led 2010

Opica - díky za příspěvek, jsem ráda, že jste většina s PP GT3 spokojené. 🙂
Jen tak dál pište rady i zkušenosti. Pro nás co budou teprve kupovat - rady k nezapalcení! 😉

Pikus - fakt jsem nadšená, jak dlouho ti v navetě malej vydržel.
A ve šporťáku je teď spokojený? Nebo tě ze začátku hledal, když tě neviděl?

pajadaja
7. led 2010

Tak si představte, že máme už i kočárek 😨 Můj drahý nás chtěl překvapit a koupil ho, když jsem čekala jakou řekne barvu, volili jsme totiž mezi zelenou a papaiu, tak pro neurčitost jestli kluk nebo holčička, koupil papaia 🙂 tak to je on http://www.malli.cz/det_obr.htm?pod=obr.big/pp-... Koupil jen hlubokou korbu se sporťákem, když sedačku do auta budeme mít pujčenou od sestry. Schoval ho u babičky v Čechách, tak se těším až ho budu moct ohmatat 🙂
Jinak dnes jsem absolvovala kontrolu na těhotenskou cukrovku, byla to hrozná doba čekání, ale jsem moc ráda, že dopadla výborně a hodnoty jsou v normálu 🙂

arku
7. led 2010

Padajo - super, gratuluju k překvápku! 🙂 Jen ten odkaz jaksi nejde zobrazit.

pikusa
7. led 2010

Arku...nene,byl spokojenej hned,vykulenej,viděl "do světa" a na mámu ani nevzdechl 😀
ale jinak fakt tam byl v hlubokém na těsno,ale jemu to nevadilo.....třeba jiné dítko by bylo nespokojené...
Pajadaja...no super překvápko 😀 jen mi to taky nejde otevřít,ale neva---vím,jak vypadá a dobře mužíček vybral 😉

opica
7. led 2010

a musim povedat, ze po dnesnej "snehovej" prechadzke lutujem vsetkych, co si kupia kociky s malymi kolieskami...
ked som pisala tie skusenosti, tak napsiem este nieco 🙂
ja som vedela, ze chceme velke kolieska (idealne nie nafukovacie, ale tie GT3 ma 😎 ), spojenu rucku, ziaden golfac (lahsie sa to ovlada) a musel byt teda dostatocne vysoky. co sa mne na GT3 pacilo, tak to bola stabilita, ze v sportaku sa da dat strieska do vela poloh, cize ani velmi nevadi,ze nie je moznost zmenit smer jazdy (co sa u 3-kolesovych samozrejme neda).
a k tomu nakladaniu a vykladaniu z auta. najprv som maturovala,ale ja mam focusa a v pohode tam vlezie. preventivne mam zlozeny dekel z kufra, aby to bolo jednoduchsie a dokonca mi tam vojde aj vanicka, ked potrebujem, co je super.
plus som vedela, e chcem peg perego kvoli vozeniu novorodenca vo vanicke v aute.
teraz uz kocik nosim so sebou dost malo mimo domu, pretoze vsade chodime v satke (to je vec, ktoru naozaj vrelo odporucam). cize do obchodov a tak je v aute v sedacke a pred si ho hodim bud do satky alebo baby vaku (ten nam uz zacina byt riadne maly).
jedine ked viem,ze idem niekde na obed, resp. budem niekde cakat, chciet si sadnu ta tak, tak beriem kocik.
inak aj mne zacal trochu vrzgat, ale to bude asi aj tym,ze ma uz svoj vek 🙂
som sa riadne rozpisala 😀 ale stale ho velmi odporucam. i kde my byvame v dome a keby som byvala v byte, tak zaberie dost miesta, ale mam vyskusane, ze vlezie aj do maleho vytahu 😉

pajadaja
7. led 2010

Jéje já ten odkaz nezkoušela, tak zkusím přece jen pro ilustraci tenhle http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=837099 dívala jsem , že barva zůstala i pro kolekci 2010. Moje polovička koupila kolekci 2009 ve slevě 🙂

janka2110
8. led 2010

ahojte.tak vcera som sa teda riadne nastvala.si pradstavte ze byvam v It.a chcem si kupit tento kocik.
a mame tu milion obchodov a ani v jednom ho nemaju a nie su ochotny ho objednat a ak nahodou by sme ho nechceli nechat na predajni.Ako nechcela som kupovat kocik bez toho aby sme si ho pozreli "na zivo".A volali sme aj priamo do peg perega a ani tam sa neda ist nanho pozriet.Takze nam ho objednaju ale s tym ze si ho musime potom kupit.takze toto je ochota 😠 ale neva idem ho dnes objednat a tak ho kupime.dufam,ze nebudem banovat.

marketka.27
8. led 2010

Miluju náš kočár 😀 Právě jsme přišly z procházky a nevím, jak jinde, ale myslím, že ta kalamita je všude stejné, porhánějí se tu na sídlišti lidi na běžkách🙂 Do sněhu PP vřele doporučuji🙂

kacka.l
8. led 2010

Taky se přidávám, ve sněhu skvělý!!!!!!!!!!!!!

marketka.27
8. led 2010

Holky, nezkoušely jste lyže na kolečka? Já jsem našla jen na jiné typy kočárů, ale ne na trojkolku.

pikusa
8. led 2010

Janka...v Itálii není vidět italský kočárek???? 😲
ale neboj,myslím,že litovat nebudete 😉
A ve sněhu????ideál.....vidím maminky,jak bojují,mají ta malá kolečka a ještě zdvojená třeba a nejedou nejedou...
Opica....šátek----dodnes mě mrzí,že jsem nešátkovala od mala...ale na další mimi pokud bude jdu do toho 😉

opica
8. led 2010

pikuska, aj my zacali satkovat asi od dvoch mesiacov, svagrina mi pozicala a odvtedy ju mam na dobu neurcitu 😉
a dnes som si ani netrufla ist s kocikom von, lebo metelica, ale boli sme v satke, len uz pomaly nezapnem bundu, ked je gregor taky naobliekany...ale presne ako pises, satka je super 😎

janka2110
8. led 2010

pikusa to som bola prekvapena aj ja 😨 ale bolo nam povedane ze tento typ sa tu nepredava teda myslim ako nejde na odbyt takze je iba na objednavku.ale inak v obchodoch maju vsetky druhy peg perego..len trojkolesovy nie ze je drahy..ak porovnam cenu s chicco alebo bebe comfort .ak teda niekto chce trojkolku kupi si tieto znacky.takze sme ho dnes objednali.

katulka2709
8. led 2010

janka2110 to je co za obchody 😨 Ja som ho kupovala v taliansku v r.2007 ked sme boli na dovolenke v supermarkete SME mali ich tam vylozene vo viacerych farbach, komplet aj s vanickou a autosedackou ma vysiel o 350 eur lacnejsie ako u nas, co je dost vela...

dajdda
8. led 2010

Ahoj holky,tak jsme dneska vyjeli s kočárkem do té chumelenice a super se sním jelo ve sněhu,já sem fakt spokojená jiný bych už nechtěla.Před tím jsme měli v-cross 4kolku a když do srovnám s gt3 tak to je nebe a dudy.Gt3 je skvělá. 😵

pikusa
8. led 2010

Holky....jediná věc mi vadí.....když se připne nánožník,je tam taková "mezera"od toho patentu k místu,kde je napevno na zip----víte co myslím.....ničemu to nevadí,jen ted přes fusak dávám ještě deku a tí kouskem mi kouká ven.....
Jinak taky jsme byli v chumelenici venku,malej nebyl ani vidět,jak b yl zachumlanej 😀

dajdda
8. led 2010

no jo to je vidět,ale dá se to překousnout a máš to jen do jara 😉