Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
11. únor 2010

Já ani nevík,kde to ukazují na obrázku a abych řekla pravdu,už si ani nepamatuju,kde byla....
ale schovaná byla důkladně teda

dajdda
11. únor 2010

ahoj,my jí měli schovanou pod sportovní částí. 😉

janka2110
11. únor 2010

nenasla som ju tam.Muz uz volal do obchodu..povedali ze sa pozru ci nemaju na predajni neaku a zavolaju do peg perega aby ju poslali..dakujem 🙂

pikusa
11. únor 2010

Janka....tak hlavně,at vám jí pošlou...... 🙂
joo pod sportákem,ale už přesně nevím,kde to bylo...

janka2110
11. únor 2010

kedze som ju nenasla tak povedali ze maju na predajni jednu a mozme si pre nu prist 🙂
Jaj a strasne sa mi paci 🙂 hlavne to ze dcera si tam skusala sadnut (mala 3 roky cize je uz velka) a uplne v pohode sa tam zmestila 😉 mali sme predtym pliko P3 ale toto je omnoho lepsie 🙂 a vacsie.

arku
11. únor 2010

Ahojky 🙂
To máme počásko, co?! Drandí se vám dobře i tam kde je neprohrnuto?

My jsem včera byli na UTZ, vše je vpořádku a čekáme zdravou holčičku! 🙂
Mám radost, že je vše OK, už se na ní moooc těšíme.

Příští týden si asi dojdemem vyzvednout kočárek, to se budu kochat. 😉

A s tou vahou do 15 kg se jistí, určitě unese kára víc! 15kg je i u většiny
golfek a to tam jsou někdy děti až do 4 let, třeba na dovči a tak! 😉

pikusa
12. únor 2010

Arku......tak gratuluji k holčičce 🙂
Janka...tak hlavně,že pupmička bude.
A jak se jezdí????noooo je to těžký,jak je to ted i zmrzlý,tak blbě,ale jde to.Určitě líp,než kamarádcemco má vepředu 2 zdvojená kolečka 🙂
Jitusko......ještě jsem to nevyfotila,ale neboj,myslím na tebe 🙂

december
13. únor 2010

potrebujem poradiť, líšia sa kolekcie z roku 2007,2008,2009 oproti najnovším okrem farby aj niečim iným , napríklad nejakou plus výbavou,díky 🙂 🙂

jaruska8
14. únor 2010

December, ja som tie kolekcie pozerala a v kolekcii 2010 je vanička Navetta XL, je o 7 cm dlhšia ako Navetta z roku 2009, čo ma teší, včera som to na nete pozerala a dúfam, že je to tak. 😉

janka2110
14. únor 2010

Ahojte.
tak pumpicku uz mame doma 🙂
Chcem sa este spytat kde skladujete kocik?my ho mame zatial doma na zemi a zaberie skoro pol chodby ked je zlozeny 🙂Tu su byty tak riesene ze ked sa otvoria bytove dvere je hned obyvacka. rozlozeny nemoze byt lebo nemame miesto ☹ preto som si kupila aj ten nadstavec na Navettu aby som ju mohla mat v obyvacke.
My sme tiez kupovali novu Navettu aj ked mame z plika.Lebo tato je vacsia.Pamatam si ze do tej prvej sa mi dcera zmestila naozaj len chvilu.

pikusa
14. únor 2010

December....myslím,že rozdíl jiný není....
jen pak 2010 je ta jiná navetta.
Janka....tak hlavně,že máš pumpičku.A kočárek???jinde než doma to nejde,takže je v chodbě 😒 ted je to na palici,je tamsive v koutě,ale i tak zabere dost místa....pořád venku mokro,takže denně vytřít,protože malej se plazí všude a právě kolem kočárku se mu mooooc líbí.

doorka
14. únor 2010

Ahojte. Můžu se zeptat? Koupily jsme Gt3 a zatím jsem ji nezkoušela. Jak se vám vleze do auta? Mám Fabii-krátkou,a netuším,jestli to tam dám nebo ne.Jak to řešíte? Děkuju za odpověď.

pikusa
14. únor 2010

Dorko,neporadím....já mám auto velké.....

doorka
14. únor 2010

pikusa-děkuji. Snad se ještě někdo z holek ozve. 😉

varo
14. únor 2010

mám podobný dotaz jako doorka ale auto ford focus - nemáte někdo zkušenost ?

dajdda
14. únor 2010

já ho převážela jen jednou a měla jsem sundaný všechny tři kolečka a máme peugeot 406 sedan

nika
14. únor 2010

varo my máme focuse ale kombíka a vejde se, v pohodě. a durhé auto Opel astra taky combi takže pohoda.

kacka.l
14. únor 2010

Narvala jsem ho do punta, sice bez kol a asi trpěl, ale vešel se. 🙂

irine
15. únor 2010

dorka: a podobne otazky: ja mam citroen C3, cize pomerne malicke auto...a bez predneho kolesa - ktore ide dole iba kliknutim - sa tam v pohode zmesti

marketka.27
15. únor 2010

Ahoj, vrátili jsme se včera z hor a na náš kočár zkrátka nedám dopustit a odpouštím mu i některé "naschvály", které nám občas udělá😀 Je to tank, projedu s ním prostě všechno.

Doorka, no nevím, my máme Fabii Combi a je to taktak, saundáváme přední kolečko a když potřebujeme dát do kufru podvozek i Navettu, tak je to nadoraz. Musíš vyzkoušet. Ale je fakt, že kočár dáváme do auta ohleduplně k autu i ke kočárku .... Jak narvat za cenu postupného ničení jednoho nebo druhého by se to asi taky dalo ☹

lucenek
15. únor 2010

market 😀
já taky včera jsem drandila po neupravených chodnících jako mokrá až na řiti ale projela jsem

katulka2709
15. únor 2010

Doorka my mame tiez fabiu kratku a vojde tam, len treba dat kolesa dolu vsetky a sklopit rucku dolu uplne. Treba poskusat ale ide to 😉

doorka
15. únor 2010

Moc vám děkuji za odpovědi. Pomohli jste mi. Dííííky.

zuziq
15. únor 2010

baby dnes som zase studovala trosku navettu a zda sa mi to vnutro take "tvrde". Mate v nej na spodku nejaky madrac alebo davate na spodok nejaku deku? 😕 Alebo to tak ma byt?

marketka.27
15. únor 2010

zuziq, mám na dně složenou deku, ale původně spíš kvůli zimě, než kvůli tvrdosti. Teď už mám dobrý fusak, ale deku tam dávám pořád, spíš ze zvyku 🙂

katulka2709
16. únor 2010

zuziq ja mam od chicco matrac do vanicky, asi to je univerzal, pekne tam sadol, ale kupila som ho v taliansku tak neviem ci sa aj tu da kupit, na ten matrac mam aj take male napinacie plachticky, myslim ze na leto je to super a na zimu to riesit netreba ked bude fusak 😉

pikusa
16. únor 2010

Paní co šije ty vložky do sportáku šije i vložky do kočárků....
já tam měla deku,pak plínu,pak fusak...

kacka.l
18. únor 2010

Holky nechystáte se někdo prodat navettu papaia, kamarádka shání, ale tak kolem 2000,- kč. Kdyby jo, tak mi písněte SZ, prý může být i poškrábaná, ale čím levnější, tím lepší. 🙂 🙂 🙂 Tak úkol splněn.🙂

jituskak
20. únor 2010

tak jsme našla na netu, že na peg perego pasují autosedačky romer, takže mám radost🙂

kacka.l
21. únor 2010

Tak to tedy koukám, protože dle mě tam nic jiného než PP nepasuje, možná s adaptéry jo.