Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
30. čer 2010

@ciencialka hezký, ale tedy dost drahý, za tu cenu se dají koupit loňské kolekce. 🙂

pikusa
30. čer 2010

ten by se mi líbil,být levnější 🙂

luca30
30. čer 2010

Holky, ty které máte originál tašku Peg perégo jak jste s ní spokojení? Jak se vlastně navlíká na kočár, jen se nasune na madlo žádné druky atd. tam nejsou?? Našla jsem jednu na MMB z loňské kolekce tak přemýšlím jestli by k té Moka šla nebo je lepší k ní mít originál...a nebo to vyřešti jako Pikusa a objednat si ji od té paní??

Díky za rady...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35268393

lluciferek
30. čer 2010

ahoj holky
taky uvažujeme o koupi GT3 ale 2010 kolekce. Můžu se vás zeptat jestli jste neměly problémy při najíždění na patník se stabilitou a jak zvládá jízdu ve sněhu? rozhodujeme se mezi casualplay S4,jané slalom pro a GT3. Děkuji 🙂

doorka
30. čer 2010

@luca30 v té tašce jsou háčky nebo skobičky či jak to mám napsat na zavěšení. Na řídítkách kočárku jsou takové šedé nebo stříbrné kolečka a pod to se taška zavěsí.Mám ji chvilku a jsem spokojená. Ale myslím,že by mi klíďo stačila i obyč. Ta taška není ničím vyjmečná,jen,že je ve stejné barvě.

kacka.l
30. čer 2010

No já si ji nemůžu vynachválit, měla jsemi obyč, ale tu zavěsíš a plandá miminu do hlavy, tahle je tak fajn, že ani nevím, že s ní jezdím. Ta obyč byla hrůza a navíc zklouzávala, dokud jsem neskusila origoš byla jsem mooc spokojená s obyč. Ale 100 lidí 100 chutí.třeba ti postačí obyč. 🙂

LLuciferku, jsem maniak do kočíků a měla jsem jak casual, tak slalom jako druhý vždy na spinkání, ale oba letěly po měsíci vždy z domu, protože
1. casual, úžasný design, ale sníh má s dvojným kolem problémy, jak se mi tam dostal, tlačila jsem jak urvaná. Není až tak malý,jak všude píší, ale GT3 nesahá ani po ráfky kol. 🙂
Vydilo mi hodně polohování sedačky, malý zklouzával.

2. jané, pokud nechceš novou kolekci reverse, tak za mě 100% ne. Sníh jsem netestovala, už nebyl, ale myslím, že jej zvládne. Nevím jak jsi vysoká, má celkem nízko posazené lůžko, a já se moc ohýbala. A polohování do sedu, příšerné. Maminky píší, že jim to nevadí, nebo, že to není hrozné, ale to si neměly GT3, protože to je mezi nimi pro mě král. Sed úžasný. Miminko sestřenky má obrnu a GT3- všeobecně perego jsou doporučovány i fyzioterapeutkou, teda- to mi říkala, protože jako jediné u nás mají 100% sed, a pás uzpůsobený tak, že dítě neklouže. I malý Daneček, ač sám ještě ve dvou letech nesedí v kočáru jezdí v sedě, protože jej pásy krásně drží. No to jsem se rozepsala.

A poslední na sníh je gtčko přeborník, tím že má přední kolo dál, jsem vždycky ty hromady jaoby překločila, taky nájezdy na chodník zvládám jednou rukou.

Ale pokud dáš takový dotaz do diskuse casualu nebo janéček, určitě maminky vychválí zase svůj kočárek.
Všechny jsou super, ale podle mě je GTčko nejvychytanejší. Ale je to jen můj názor. 😀 😀

Gt je můj vychytaný miláček. 😀 😀

lucenek
30. čer 2010

není co dodat ještě jen to že je super že má všechna tři kola stejně velká což do budoucna píchnutí duše, či nový plášť...postačíš si s rozměrem 12 palců dětské kolo...a v tu ránu máš za pár kaček vše...to kdybys píchla všecky tři duše, u kočárků kde je přední menší to bývá velký problém a současně nutnost kupovat origo drahé věci....

já měla quinny speedy sx, graco a GT3 je fakt nej nej nej....navíc podložky do kočárku je věc řekla bych módní, je teda perfektně polstrovanej a Sárula podložku nepotřeuje, i když jsem si jednu objednalal čistě z ladících rozmarů mé osoby. pokud si koupíš gt3v plné palbě...fakt už do ničeho neunvestuješ, teda možná do pláštěnky nějak se nemůžu smířit s tím že ji zapnu u boudy a dole připnu, já to vyřešila emitexáckou XXL, potřebuju mít krytej celej kočár no, ale udávaj že to nepormokne ta bouda.....

lucenek
30. čer 2010

ještě poznámka přijde mi lepší 2009 páč ty pásy na ten zobák jsou luxusně vychytaný sárula je pásána a může si kousat nehty na nohách 😀

lucenek
30. čer 2010

tak a zase jsme ho kralevice jednoho vychválily do nebes co? 😀 😀 😀

kacka.l
30. čer 2010

Souhlas Lucenku, pásy jsou geniální, nechápu, proč s nimi přestali.

kacka.l
30. čer 2010

Jasně, dneska jsem kralevice vyprala a je voňavoučký a konečně čistý, ale vydržel tak asi tři hodiny, než se v kočáru opět svačilo. 😀 😀

lucenek
30. čer 2010

kači až mě dojde podložka tož si ho vysaju postříkám prewashem a bude jako novej 😵 😵 😵
taky nechápu ty pásy já si z nich sedla na zadek po tom co se mi Sára imrvere vyvlíkala ze speeda a já ještě na ni neviděla...JO bouda jde super sklopit 😀 😀 😀

kacka.l
30. čer 2010

Prewash? co to je? a jakou to má funkci???
Jo Lucenku a neděláš na dětské pohotovosti v Porubě?

pikusa
1. črc 2010

Ahoj holky.....
Taky chci vědět,co je Prewash... 🙂
Tašku origoš nemám....tak neporadím,ale od paní z MMB je dobrá 🙂
Luciferek....určo GT3....ve sněhu super,na obrubník najíždět kolmo a je to 😉

ciencialka
1. črc 2010

Prewash??? 😕

zelvatko
1. črc 2010

jj, taky by mě do budoucna zajímalo co je to prewash? 😅 😵
Já teda mám obyč tašku na kočár a vozím ji v košíku.. v ledvince mám nezbytnosti jako mobil, peníze, klíče..a v tašce mám jen plénky, podložku a ubrousky.. už mě napadlo vozit to normálně v nějakém pyttlíku, protože to zabírá docela dost místa v tom košíku, ale furt se mi to nechce předělávat 🙂

pikusa
1. črc 2010

Tak já pořád přendavám z jedné tašky do druhé 😀
ale do té z MMB se toho vejde dost,mám tam 3 plíny a ubrousky....a moje věci
dole pak krabici s křupkama,piškoty a ted věci na písek 🙂

pikusa
1. črc 2010

https://www.modrykonik.cz/bazar/202-golfky/5t03...
tady ta korbička je taky pěkná....

lluciferek
1. črc 2010

holky moc Vám děkuji. kupovat budeme 2010kolekci. V srpnu pojedeme do Olomouce,protože tam mají všechny tyto kočárky v jedné prodejně,takže je budeme moct porovnat. Šlo mi spíše o to jestli je pravda,že když vjíždíte na patník,tak musíte udržovat rovnováhu toho kočárku aby se nepřeklopil,kdežto prý u casualu díky tomu dvojitému kolu to nehrozí. no nevím.ty barvy kolekce 2010 u casualu se mi moc nelíbí a u Jané se mi nelíbí tvar korbičky. Navíc jsem vysoká a tak upřednostňuji korbičku co nejvýše. Moc Vám děkuji za vaše názory a zkušenosti.

pikusa
1. črc 2010

To ale musíš tak nějak u každé tříkolky....holt se musí kolmo a je to 🙂
A hezky vyber 🙂

kacka.l
1. črc 2010

Lluciferku, nevím, já vjíždím na obrubník jednou rukou a druhou držím starší dceru. Nemyslím si, že s casualem to bude jiné. Spíš bych měla strach, že s tím dvojným kolem mi to spadne přímo mezi to a šprajcne se. Ale logicky je fakt, že s tím dvojným kolem by to mělo být jednodušší. Já jsem s ním drandila jen po zahradě a dvakrát v obchoďáku, tak mě to nenapadlo.
Mě se moc líbí nové jané 2010, ale pokud jsi vysoká fakt se ti bude zdát, že má korbu mezi kolenama. 😀
Tak ať si pak vybereš ten nej pro tebe.

pikusa
1. črc 2010

Jane--nelíbí se mi ta nová korbička....
kači,zase hledám pliko...ale nic nového není na obzoru 😝

kacka.l
1. črc 2010

Nic jsem taky neviděla. Do kolika korun to Piku chceš? Asi co nejlevnější a nejlepší, že??? 😀

pikusa
1. črc 2010

Kači,asi tak 😀
http://inzerat.i-bazar.cz/1615382-novy-peg-pege...
tady je nový a cena dobrá ne????

kacka.l
1. črc 2010
pikusa
1. črc 2010

No to teda.....brala bych ho hned 🙂

kacka.l
1. črc 2010

To jo za 2000,- na naše.To je super cena.

lucenek
1. črc 2010

prewash je spray od firmy Amway obsah 400 ml cena 300Kč a nepoužívám nic jiného vypral mi z bílé bundy šmíru od vrat, trávu z bílých kalhot a mrkev bláto vše co gojgy zvládne, nastříkám vyperu a je to.....vanish ariel gel můžou jít do dupky....a čistím s tím vše 😉
kači dělám na záchrance a na neurochir JIP

pikusa
1. črc 2010

Luco,to je clasico,chci completto 😒 🙂