Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
31. črc 2013

@lalineckaaa je hezký....
ale třeba ten košík.....PP ho prostě má dokonalej....a že já vozila krámů 😀

meg_junova
15. srp 2013

Ako casto mavate defekt na GT3? My po roku pouzivania menime dusu uz 4tykrat

ifkael
16. srp 2013

Nebudete mat na predaj navettu xl denim?dakujem..

lalineckaaa
16. srp 2013

@meg_junova už hezdim skoro rok a půl a ještě ani jednou

tanka72
26. srp 2013

@ifkael budu prodávat navetu denim asi začátkem října,je krásná,jen trochu žmolíky od praní 😀

tatya
7. říj 2013

paci sa mi GT3, len som ho este nevidela "nazivo" 😒 ja potrebujem hlavne kocik dlhy v lahu, nas maly ma len rok a 79 cm... a potrebujem aby bol pevny, drobec totiz cez den spava v kociku... neviete aka je dlzka kociku, ked date sportak do lahu? neviem sa to nikde docitat...

alenah31
7. říj 2013

@tatya presne 100 cm😀 mne sa v ňom vozila dcéra ešte ako 3,5 ročná vo fusaku v Tatrách na lyžovačke a nechcelo sa mi s ňou bežať na poobedňajší spánok do hotela....spala v kočíku priamo na svahu😀😀😀

tatya
7. říj 2013

@alenah31 dakujem velmi pekne za odpoved... dufala som, ze bude mat aspon tolko, ja som uz pokukala kopec kocikov, co sa mi pacili, len nam boli kratke, teda teraz akurat, ale das fusak... a babo rastie 😀 a verim tomu, ze este aspon 2 roky ho budeme potrebovat, maly je totiz taky pohodak, alebo lenivec 😀 a urcite sa bude chcite vozit dlho...

alenah31
7. říj 2013

@tatya naša je tiež kočíková😀 ale je drobná takže sa nám tam vlezie aj teraz🙂 lenže už sme prešli len na golfáče aj to len keď urgentne potrebujem rýchly prevoz alebo keď cestujeme. Ale GT3 je super - obrovský, pevný, kočík odvezie náklad do 8 kg, strieška ide až dopredu a to, že sa nánožník zipsuje odspodu je geniálne - nevypadáva deka či deka. Len ho treba pravidelne impregnovať, aby nepremokal a nestrácal farbu - my sme nepoužívali gumenný kryt na kočík, malá sa ho bála😀

j.kriv
8. říj 2013

@tatya GT3 vám v pohodě vystačí i ve 3 letech, starší dcera má 4 a ještě se do něj vleze, teda jenom doma, když si hrála, venku už by vypadala asi divně, je dost velká, ale prostorově by se tam zvládla i vyspat v případě potřeby 🙂 Škoda že nejste odsud, akorát mám kočárek na prodej 🙂

tatya
8. říj 2013

jaaj dakujem za odpovede, vcera som bola pozriet jeden taky kocik na inzerat... a tusim som sa zalubila 😀 ale pani ho mala uz dost pouzivany a navyse sa zasekaval pri skladani, tak sme ho nevzali 😒 Jaaaj, skoda, ze novy je taky strasne drahy, aj prvy kocik som mala z bazaru a bohuzial aj druhy musim mat starsi 😖 A neviete, ci je aspon na novsich modeloch cely kryt proti dazdu, taky ze aj cez striesku?
@j.kriv prosim Ta to je model z akeho roku?

j.kriv
8. říj 2013

@tatya Je to model 2009. Mně se zdá že i novější mají pláštěnku takto řešenou.

saaralota
8. říj 2013

@tatya já mám model 2012 a pláštěnka také není přes stříšku - je na ní pouze uchycení, chrání před deštěm ze předu a na nohách (ale tam je beztak nánožník...). Pláštěnku používám jen v opravdu hustém dešti, jinak stačí nánožník.

tatya
11. říj 2013

takze som bola pozriet viacero kocikov na inzerat a rozhodla som sa ist do starsieho... tie prachy co chcu za novy su teda strasne 😝 a aby ten kocik vyzeral lepsie, dame si usit podlozku 😎 mate niekto skusenosti s touto pani, ako sije a ze ci posle aj na sk? http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=3720

tatya
11. říj 2013

@j.kriv @saaralota mate pravdu, pokukala som starsie aj nove modely, plastenka nie je nikde cez celu striesku, len starsie modely ju maju na zips a nove na gumicku 😉

pikusa
12. říj 2013

@tatya me šila paní dairint nebo jak ma přezdívku
Taky bych šla klidně do bazaroveho,škoda,ze jsi daleko sportak bych prodala 🙂

pikusa
12. říj 2013

@tatya jo a plastenku jsem koupila emitex xxl a šla přes cely kočár

tatya
12. říj 2013

@pikusa a nie len Ty by si predala, v Cechach som nasla tolko na vyber, PP hadam v kazdej farbe a dokonca za lepsie ceny ako tu... ale nechce sa mi cestovat tak daleko 😝 tu su PP len sivo-hnede a cervene,takze budem mat cerveny, chlapec bude "ferarri" 😎 a rovnako tie podlozky su v Cechach vacsi vyber a lacnejsie, preto skusim napisat nejakej ceskej pani :o)

tatya
12. říj 2013

@pikusa vdaka za info, super, ze tato sedi, kupim aj ja :o)

pikusa
15. říj 2013

@tatya taky jsem měla a má červenej 😵 😵
je super 🙂

zuzimia
15. říj 2013

presne tento cerveny mam aj ja a prave ho predavam....uz ho nepotrebujeme, ale je vo vybornom stave.

zuzinkabluzinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alena16
17. říj 2013

Ahojte. Mozete mi prosim poradit? Ked som minule bezala na autobus, zacalo mi vibrovat predne koleso, Nemate s tym skusenost, zacne to po case robit aj pri chodzi? Neviem ci to mam davat do servisu a byt mesiac bez kocara... 😒

j.kriv
17. říj 2013

@alena16 To některé trojkolky dělají, je potřeba zaaretovat kolečko, důvod pro servis to není 😉 Proto třeba i pro bruslení by se mělo aretovat přední kolo, aby se nerozkmitalo, ale pak je to zas nepohodlné pro jízdu 😅

edibedi
3. lis 2013

@tatya ja som objednávala z českej stránky a vyšiel ma úplne nový, len starší model na toľko ako predávajú niektoré na bazáre... treba popozerať stránky...

marci_m
9. lis 2013

Muze mi prosim nekdo poradit, kde a jestli vubec se da sehnat v CZ drzak na predelani normaniho GT3 na GT3 pro 2? (situace, kdy druhe dite-vetsinou starsi sedi jakoby v kosiku) Diky...

lalineckaaa
13. lis 2013

@marci_m Kukalajsem na netu myslel jsem si že by to mělo jit normalně předělat. Jelikož jsem si před dvěma roky objednala klasicku GT3 a přišel mi s mormalni košikem jen kod měl psane protwin. takže onijen přehodli košik .Zkusim pohledat ale už asi nedělaproty dva ne ?

marci_m
14. lis 2013

lalineckaaa Ja prave nevim, jestli se to dela nebo ne.. ani v bazarech to není, nebo to aspoň nemuzu najit...Kdyby jsi něco nasla, prosim, dej vedet, diky...

marci_m
14. lis 2013
baritus
20. lis 2013

Ahojte! My máme tiež GT3 ku a plno sme ju využili pri prvej dcérke. Nemenila by som kočík. Ale mám jednu otázočku . Používali ste autosedačku Peg Perego Prima Viaggo Trifix hneď od prvej chvíle? Neviem prečo ale mne sa zdá že v tom bábätko viac sedí ako leží ☹ .My sme pre to malú nosili s autom v Navette, vlastne k tomu sme mali Kitauto. A po 3 mesiacoch už autosedačka bola ideálna.Čakáme druhé bábo a teraz zase neviem či môžem bábo hneď dať do vajíčka☹ ? Pozerala som aj iné vajíčka a zdá sa mi že tie sú viac do ľahu.
Pomôžte, poraďte ak máte skúsenosti! ďakujem