Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

marketka.27
20. pro 2009

lucenek, mně se podařilo jednou ototčit z HARD na MEDIUM a to jen na jedné straně 😀 Od té doby to nezkouším ... takže podepisuju se pod pikusin příspěvek nade mnou 😀

pikusa
20. pro 2009

😉 Market 😀 😀

lucenek
20. pro 2009

hmmm vytáhnout hanyho do sklepa ..si koleduju o sex ve sklepě...bože můj holky, to mi neříkejte

pikusa
20. pro 2009

😀 😀 Lucenek 😀
tak musíš,až budete venku jezdit 😀

kacka.l
20. pro 2009

Tak já jezdím na hard. Jedině veeeeeeeelkou silou.

miminkopodruhe
20. pro 2009

Ahojky, nemůžeme se rozhodnout jaký kočárek na naše druhé mimi. Favoritem je teutonia spirit a nyní i PPGT 3. Nemám moc času nyní pročíst celou diskusi, tak se omlouvám. Chci se zeptat, zda je pravda, že jde stříšku otočit a malé mimi vozit směrem ke mě...a zda máte problém s vrzajícímy podvozky a špatnou brzdou? Pročetla sem nějaké diskuse a názory se různí, děkui moc. 😉

kacka.l
20. pro 2009

Tak s otočnou boudičkou je to pravda,můžeš kouknout do alba.Já osobně bych ale malé mimi vozila v navettě-měla jsem starší a vypadala jako nová.
Kočár mi vrzal, ne moc, ale nastříkala jsem teflonovým sprejem a ani nepípne. 🙂 A to už je tak 2 měsíce.Śpatná brzda, tak to nevím, mě brzdí super, je fakt, že mi jednou nebrzdilo kolečko, ale stačilo pohýbat tím lankem a od té doby brzdí bezvadně.
Váhala jsem přesně mezi těmito 2 kočáry a jsem mooooooooooc ráda, že jsem nakonec vybrala PP. Teutonka semi zdá vedle něj taková nijaká. 🙂 Navíc mi vadila ta plandající látka na boudičce. Oba kočáry jsou super, a ať vybereš jaký chceš bude to pan kočár. 🙂 🙂

pikusa
21. pro 2009

miminkopodruhe....ano jde to otočit,ale asi to není dobré od narození takto vozit prcka.....kočár je víc otevřený a nevím ani,jestli tak jde pak pořádně připnout nánožník.....
Ale jak píše Kačka.....oba kočárky jsou super... 😉
Mě teda PP nevrzal,brzdu si už kdyžtak umím poštělovat sama,nic na tom není 😀 a ted v zimě když jedu z kopce je ta ruční brzda super 😉

lucenek
21. pro 2009

tak hany půjde do sklepa SÁM přehodit pérovače....
s ním tam nejdu je schopnej mě ohnout ve výtahu 😝

pikusa
21. pro 2009

Lucenek 😀 a to jako doma ho to nebere.....jen když vyjdete z bytu??? 😀 😀

lucenek
21. pro 2009

pikusa všude jen ne v posteli
linka , pračka, chodba, u mě v práci...no maras ti povim, jo aj venku a tak

nika
21. pro 2009

holky dneska jsem krosila ve sněhu a paráda, sice je to náročné ale jde to, díky bohu za přehazování aretace, je to super.

mně se na Teutonii líbily ty barvičky jinak s emi nelíbily kolečka, a vůbec GT3 je lepšííííí

pikusa
21. pro 2009

Lucenka 😀 😀 tak to teda čučím...no nemáš to lehký 😀
Nika.....super vid 😉

kacabaja
22. pro 2009

Holky, tak já to mám taky na soft, zkoušela jsem to dávat jinde, ale nejlepší se mi to zdá takto, chtěla jsem od manžela, aby mi upustil trošku vzduchu a koukal na mě...prej "To si neumíš udělat sama?", no ne no 😅 , já bych to vypustila určo celé. 😀 Takže to ještě nemám...ale dneska se mi jezdilo lépe, bo je ten sníh už rozbředlý. 😅 Taky mám pocit jako by mi nadskakovalo přední kolo a něco plastového vrže či klepe na obou bocích kočáru...tak to mě taky štve. 😅 Já si furt stěžuju, že...😅 ale měla jsem pliko a byla jsem spokojená, tak jsem očekávala, že s tímhle kočárem to bude podobně...

Ten teflonový sprej je na co přesně? 😅 Mi se zdá, že mi tam vrže plast, tak s tím asi nic nenadělám, co?

Miminkopodruhe, já vozím s vložnou taškou a přehozenou boudou, ale nám jsou už 4 měsíce a vypadáme tak na 6 😀 , takže žádné miminečko. Ten kočárek je tak nějak více otevřený, ale teutonka by asi byla taky, ne? Možná by se to dalo vylepšit něčím takovým...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24930573&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=2230...

emanka
22. pro 2009

kacabaja, tak ja som tiež nejaká nespokojná stále, neviem, asi sme moc náročné...mne napr. vôbec nevadí, že mi občas vŕzgajú kolečká, robia to iba keď je mokro, čo asi bude teraz stále 😀 a to predné koleso sa aj mne hýbe, aj keď na neho pozerám, tak sa kýve ako keď je na bicykli osmina... ☹
no a s tým manželom to mám podobne...2 týždne som hovorila, že treba nafúkať kolečká, nakoniec som si to urobila sama a teraz už asi 3 týždne hovorím o tom kolečku, že je rozhegané, že nech sa na to pozrie, či sa tam nedá niečo pritiahnuť, lebo niekedy mám pocit, že mi to kolečko odletí....no ale asi to budem musieť urobiť sama 😝
ten teflonový spray neviem presne na čo je, mám ho doma, ani neviem kde, ale ešte som ho nepoužila...snáď teraz cez sviatky bude trochu viac času a kľudu 😀

jafulka
23. pro 2009

Ahojky Kacabaja. Já jsem kočárek PPGT3 používala dva a půl měsíce. Malá v korbičce na každý nerovnosti nadskakovala a že jich tady ve městě máme ☹ A to není žádný dorbek. V 6-ti týdnech měla 5,25kg. Korbičku jsem musela podkládat plínou. Každý se mě ptal proč to tam mám ☹
O tom vrzání vím své. Kočárek vrzal přesně jak píšeš. To by podle mě tak drahý kočárek dělat neměl. A teflonový sprej nepomohl. Jak říkal chlap: Jsou to holt plasty a s tím nic nenaděláš. Možná by pomohla reklamace podvozku.
Taky mě vadilo, že kočárek neměl odpružené přední kolo. Mě se GT3 jako hluboký vůbec neosvědčil.
Ale na druhou stranu je pravda, že má spoustu vychytávek 🙂 🙂 Ahoj Jana

kacka.l
23. pro 2009

Ten teflonový sprej je právě i na plasty- a to kolo mi dělá taky, je to hnus, nemůžu jít ani rychleji, protože se hned rozvibruje, ale dělá to jen se sporťákem, dneska jsem jela se sedačkou a byl super.

lucenek
23. pro 2009

kde koupit ten olej????teflonovej????

kacka.l
23. pro 2009

Sprej, já to koupila v globusu, ale asi to bude v každém sportu, používá se to i na kola.

lucenek
23. pro 2009

jj díkec....

oliver1
23. pro 2009

Ahojte kočky, no ja už ani neviem či si máme PP kúpiť, to čo píšete o kolieskach a o skákaní vaničky, myslela som si že taký drahý kočík vydrží oveľa viac . ☹

olinka6226
24. pro 2009

ahojte, ja PP GT3 mam vyskusany zatial len ako sportak (kupila som ho samkovi az ked mal vyse roka) a zatial max spokojnost. nevrzga, predne koliesko mi to nerobi, akurat som musela dotiahnut brzdu aby poriadne brzdila a bolo. dufam, ze s vanickou a autosedackou budem mat rovanko dobru skusenost. ved uvidime... vsetkym kockam zelam krasne vianoce a len dobre skusenosti s PP GT3 😉

lucenek
24. pro 2009

oliver, mě teda ne že by vrzal ale sem tamlupne v konstrukci...myslím že to dělá ty zvuky to odpružení prostě prdne v péru 😀

kacka.l
24. pro 2009

No holky musím říct, že si stěžuju neopodstatněně, dneska jsem vyjela na Vánoční procházku do kostela a bylo tam plno mamin, jedna má chicco S3 a vrže jako starý vlak, druhá má cam cortinu a ta taky vrzala a o těch polských Tako ani nemluvím. To moje občasné lupnutí v plastech nic není. 🙂 Vanička skáče jen cca do 5 kg dítěte, než se zatíží. 🙂 po dnešku bych tedy neměnila.

emanka
24. pro 2009

kacka, ja som na tom teraz podobne 🙂 v poslednej dobe som si všímala kočíky a otras 😀 nakoniec som rada, že mám GT, to kolečko predné mi ani tak nevadí, veď ono sa to nejak urobí...môj jediný problém bol, že nevidím malú, ale už sme si zvykli obidve, takže pohoda....a aby na ňu nefúkalo, dám pláštenku-rada od pegperegáčiek GT3 😀 😀 😀

lucenek
25. pro 2009

kaci asi tak.....všimla jsem si toho taky.....a dost mamin na to že bych řekla, že je PPGT3 celkem rozlezlý, mě staví a okukuje a jak se mi s ním jezdí..... 😉

lucenek
25. pro 2009

tak už to mám na softu..a neohnul mě 😀 😀 😀

pikusa
25. pro 2009

Lucenek...jsi mu utekla vid 😀

lucenek
25. pro 2009

ne měla jsem štrample 😀 😀 😀

lucenek
25. pro 2009

a bylo 16C maras..... 😝 😝 😝