Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
13. pro 2010

@mau tak ve sněhu dobrý...zaaretuju kolo a jedu....
ale samo je to trošku náročnější....no a Opal Corsa....nevím....ale myslím,že ne..........

kacka.l
13. pro 2010

Lucenku tak zase vše nejlepší!!!
Mau, mi se vešel do kufru punta, ale bez koleček a bez zadního plata. Ale je to fakt o nervy. Vleze se Ti za zadní sedadlo bez kol. Ale corsa fakt nevím.

mau
13. pro 2010

@pikusa Ďakujem za info! Tak to si ma veľmi nepotešila... ☹ Tá veľkosť je jedna z hlavných požiadaviek...
Nemáte niektorá skúsenosť aj s Quinny Speedi? Ten je rozmerovo maličký aspoň podľa toho, čo som našla...

mau
13. pro 2010

@kacka.l Myslím, že Punto a Corsa by sa dali porovnať... 😒

lucenek
13. pro 2010

@mau speeda jsem měla vlezl se nám do feldy krátké...na přední sedadlo....konstrukce méně bytelná jde naplacku a přední kolo jakoby pod podvozek, což u GT nejde...takže já si troufám říci, že menší složený speey než GT3, váhový rozdíl mezi nimi 1kg, ale jízdní vlastnosti se nedaj srovnat gt absolutně bezkonkurenční.....hlavně co se týče sněhu a tak

evatk
13. pro 2010

dneska nám dorazil uni nánožník a sedí jak hrnec na p**el

lucenek
13. pro 2010

@evatk kterej ukaž tohle taky chci ještě dořešit s fusakem je origo k ničemu

pikusa
13. pro 2010

@mau Quinny asi nacpeš do kufru Corsičky...a není to špatnej kočárek.....
@evatk jako foto m áme kde?????

mau
13. pro 2010

@lucenek Beriem, ale potrebujem kočiarik ktorý mi vôjde do auta... Tiež by som podľa recenzií najradšej volila GT 😖

pikusa
13. pro 2010

@mau no GT asi fakt ne.....kamarádka má Corsu a GT.....zítra jí zavolám ,jestli chceš....

lucenek
13. pro 2010

@mau no tož teda speeda, ale vybav se nánožníkem vložkami...je takovej holej nevypolstrovanej odkrytej.... ten by se ti vlézt měl ještě jsou dobře u speeda sundávat kolečka boční, jen zatlačíš na střed a vysuneš.....jako není špatnej, ale gt je Gt

mau
13. pro 2010

@pikusa Budem ti vďačná!
@lucenek aj za cenu demontáže kolieska by som brala radšej GT 😒

evatk
13. pro 2010

@lucenek http://www.emitex.cz/k-nanozniky.php mám ten sport, paní na mmb psala, že tato velikost pro roční dítě stačí, tuto velikost má i nika, fakt sedí super, ty gumičky mám přichycené na těch úchytech, které se používají, když se kočík skládá, ten origoš je na nic i bez fusaku

@pikusa foto se pokusím dodat zítra, esi nezapomenu 😉

mpavlinka
13. pro 2010

Holky máte některá pegovou sedajdu 9 - 18 kg? Nebo máte zmáklý recenze? Přemejšlím, jesi koupit tu bázi na vajocha a pak ji mít i dál na další sedajdu... pokud bych nekoupila pega, tak bych se na to asi vyprdla

lucenek
13. pro 2010

@mpavlinka báze je jen na vajucho tě zklamu teda....a žádná značka nedělá bázi na vajco co by byla na klik na 9-18, když tak isofix......nápad je to dobrej, ale nerealizovatelnej
@evatk díkec

mpavlinka
13. pro 2010

@lucenek aha ☹ škoda...
Maxi cosi to ale dělá ne😉

lucenek
13. pro 2010

@mpavlinka nedělá na 0-13 nebo 0-15 je iso báze tu dáš napevno do auta a klikáš sedačku, a ta báze není na 9-18kg, pak ty 9-18 jsou s isofixem nebo bez bez je MC TOBI a s je MC Pearl ale už je to napevno k sedačce....

pikusa
14. pro 2010

@mau takže takhle....
má opla 5ti dvéřáka a má kočárek v autě tak,že skolpí zadní sedačky a nějak ho tam narve.....
ale ona má ještě prcka,vozí malou ve vajíčku vepředu......
až bude mít sedačku vzadutak prý neví neví...
ale ještě pro nás zkusí udělat to,že zítra zkusí narvat kočárek jen do kufru,kdyby sundala kolečko/kolečka,jestli by to šlo.....

mau
14. pro 2010

@pikusa Si hviezda a veľmi pekne sa jej za mňa poďakuj 🙂 Ja mám tiež hatchback 5-dver. ...

kacka.l
14. pro 2010

Mau, speediho jsem měla na uspání malého, a nedá se to porovnat, je lehoučký, ale na zimu strašně odkrytý- stříška je malá a musí tam strašně foukat a jezdit pořád s pláštěnkou by mě teda nebavilo. Jinak je o lehoulinký kočár, ale košík tedy na nic- je pidi, a hlavně nejde polohovat do úplného sedu- je to fakt pololeh, ale vím, že se dá vyrobit nějaká redukce.
Já mám ještě quinny buzze a ten je super. Pidi se vleze všude a když dokoupíš clony proti větru je super i do sněhu, ale já mám dvojkolečko.Ales tejně si myslím, že bys musela kolečka sundávat i u speediho a hlavně, korba je fakt pidi- šíleně, a uposttřed se díky adaptérům zužuje, teda mimino bych v tom nevozila. 😉

Prostě vyměnit auto!!! 😀 😀 😀 😀

pikusa
14. pro 2010

@mau není zač....uvidím,co řekne zítra
ale ona má výhodu,malá je zatím ve vajíčku......takže ve předu,takže až bude větší autosedačka vzadu,nevím.....no ona to zkusí a pak dám teda vědět

mau
14. pro 2010

@pikusa ďakujem ešte raz... 🙂
@kacka.l Ešte uvažujem nad strešným nosičom - asi by to vyšlo lacnejšie ako nové auto 😀 Náš kočiar má po zložení dĺžku 100 cm a vôjde sa mi s rezervou, GT by malo byť o cca 10 cm dlhšie 😒

pikusa
14. pro 2010

@mau v pohodě.....
až budu vědět,písnu...
ona mi říká.....hele,tak jí řekni at se staví a zkusíme to 😀

pikusa
14. pro 2010

No mohla bych tam jít já....ale ted tam asi cestu mít nebudu 😒

mau
14. pro 2010

@pikusa 😀 Dúfam, že až do Aše 😅

pikusa
14. pro 2010

@mau no tak to seš daleko....
ale ona to zkusí nebo se k ní vydám na kafe já 🙂

mau
14. pro 2010

@pikusa 🙂

evatk
14. pro 2010

@mau nevím jak je opel corsa malý v porovnání s třídvéřovým fiatem punto - tam se mojí kamarádce gt 3 vejde, bez koleček a nemusí ani klopit zadek, možná malilinko povolit, ale jen jednu část

mau
14. pro 2010

@evatk A tá demontáž koliesok je zložitá?

pikusa
14. pro 2010

@mau nen to jde lehce...