Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

flair
8. led 2011

@magalie našla jsem ho tady:

http://www.ok-kocarky.cz/detail.php?zbozi=1659588

jinak díky za info k té nové kolekci

magalie
8. led 2011

@flair koukni na stranu 164 a 165 moje a pikusiny odkazy - mezi nima je i tenhle eshop a všechny byly obvolané a nikde nebyl. Ale je možné, že ještě nějakej vyhrabali. To mi pak schválně dej vědět, opravdu mě zajímá, jestli přede mnou jeden zatajili 😀

flair
8. led 2011

@magalie fakt??? Tak to je dobrý teda 😀 Napíšu tam dotaz asi. Mám možnost mít Javu 2011 za cenu 11.590 Kč z Ajashopu. Znají mě, chodím tam docela často, a tak mi udělali cenu 😉 Tak si říkám, jestli teda rovnou nevezmu novou kolekci a jen o 8 stovek dražší. Co já vím 😀

flair
8. led 2011

@magalie kdyby to totiž byl nějakej vyhrabanej ojedinělej kus ten 2010, kdo ví, jestli to nebude šmejd 😀

pikusa
8. led 2011

@flair jestli je to 8000 taky bych to neřešila a šla do toho 😉

flair
8. led 2011

@pikusa 800 Kč neeee 8.000 Kč. Jen překlep 😉

pikusa
8. led 2011

@flair no já chtěla napsat 800 😀 😀

flair
8. led 2011

@pikusa vlastně už jsem asi rozhodnutá 😀 Tu starou kolekci Java mají na netu za 10.700 Kč a V aja shopu mi novou Javu 2011 prodají za 11.590 Kč. Takže máš pravdu, je vyřešeno. Já se na novej kočár táááák těším 😅 A ted to počítám a je to 890 Kč 😀 Jsem už tupá 😝 Ale neva. Chci tu káru a basta 😀

pikusa
8. led 2011

@flair no hlavně že ne 8900 😀 😀
tak to není co řešit....jdi do toho 😉

kacka.l
8. led 2011

Tak to je fajn, podle mě rozdíl nebude žádný, pláštěnku už má bez obručí i 2010. Takže je podle mě skoro stejná, možná třeba malilinko bude jiný proužek nebo tak.
A k fusaku se java hodí určitě nejvíc. 🙂 Já bych si sice koupila tu beige mít holku, ta je nádherná. 🙂

pikusa
8. led 2011

@kacka.l já origoš pláštěnku nikdy nepoužila 😀

niko
8. led 2011

@flair ahoj, právě si čtu to co mě zajímá, dnes jsme s manželem byli vybírat kočárek a rozhodli jsme se pro PP GT3 coompleto java, teď jsem ho objednala (2010, java) v ok-kočárky a objednávku mi potvrdili, pošlou ho, tak nevím, komu že to zatajili?
pak jsem ještě objednala navetu 2010 java za 4.250 + tašku z nové kolekce, takže mě tato kombinace výjde na 16. 440,- což je asi v mých propočtech nejlevnější varianta... snad to bude všechno v pohodě sedět a budu spokojená
chtěla jsem ještě kočárek cam cortina, ale zvítězil perégo GT3, to se nedá srovnat

pikusa
8. led 2011

@niko dobrá volba 🙂
a koukám,že máš termín na den narození Matyáše 😀

niko
8. led 2011

@pikusa snad ano, jen doufám, že mi nepošlou nějaký vadný kus, ale v tom případě snad mám právo kočárek vrátit, ne??

niko
8. led 2011

@pikusa a malý beránek patří mezi ty klidnější nebo živější děti?

pikusa
8. led 2011

@niko neboj....bude to v pořádku....
my to tady s tebou hned zkonzultujeme 😀

niko
8. led 2011

@pikusa tak jo, díky za uklidnění, jsem ráda, že už jsem ho vybrala, v noci se mi o kočárcích i zdálo 🙂 má vše co od kočárku chci, jen snad, že nejde po směru jízdy sporťák... jo a mám dotaz holky, jde na kočárek koupit nějaký skate ?

pikusa
8. led 2011

@niko sice nejde po směru jízdy,ale na ležící dítko se dá otočit boudička a je směrem k tobě 😉
Skate.....asi jde.....ale nevím,nepátrala jsem po tom....snad holky poraděj...

flair
8. led 2011

@niko Tak to se povedlo teda, že jsem ten samej v tom samém obchodě chtěla objednat. Zase jsi mě rozhodila teda 😝 😀
@pikusa no uznej, mám já to ale trápení, co 😀

janka2110
8. led 2011

Ahojte dievcata.
Viete mi poradit za kolko by som mohla asi predat GT3
Kupovany v maji 2010.
Je oranzovo hnedy...
A pouzili sme ho asi tak 7 krat?
Aj s vanickou a autosedackou.
Dakujem 🙂

niko
8. led 2011

@flair no já se rozhodla , že ho dnes zkusím objednat a uvidíme, je fakt, že v jiných obchodech mi psali, že 10 už není, že prodávají 11, a tady mi potvrdili objednávku tak dobrý, jsem ráda, ale pokud ho máš v ája za taky slušnou cenu, tak toho nelituj !!

pikusa
8. led 2011

@flair hele,ale zase uděláš kšeft ve "tvém"krámečku a pak zase bude nějaká slevička třeba 😉

niko
8. led 2011

@flair já jsem se zamilovala do té barvy, viděla jsem jí dnes na živo a bylo rozhodnuto, na obrázcích tak nevynikne !!!

flair
8. led 2011

@pikusa a @niko holky, vy jste táááááááááák zlaté 😀 Máte opět pravdu 😅

flair
8. led 2011

@niko já jsem před rokem a půl byla rozhodnutá pro Kiwi, bo jsem ulítávala na zelenkavé barvě. Ale už jsem se vyřádila - deka, hračky, hadříky atd. v té barvě a už jsem uspokojená. Takže chci Javu, je elegantí a prostě nádhernááá, že jo 😉 😅

kacka.l
8. led 2011

Jojo pyžamko. 😀 😀 😀
Holky tak to máte krásné.

Kde prodat???mimibazar, bazos, sbazar, aukro- víc mě nenapadá.

niko
8. led 2011

@flair naprosto s tebou souhlasím, já měla pro Kristýnku taky zelený kočárek, ale teď nechci barevnost, ale eleganci a to ta java splňuje, je opravdu luxusní 🙂

flair
8. led 2011

@niko přesně tááák 😉 Já už se tak těším, jak "zahodím" Mutsy a vyjedu s Peregáčkem 😅

niko
8. led 2011

@flair a ještě dotaz, s Ája shopem jsi spokojená?? já tam taky něco objednávala, tak snad mi to dobře vyřídí a hlavně bez závad!!!

pikusa
8. led 2011

@janka2110 podívej se na mimibazar a na jiné bazárky,jak se asi pohybude cena a pak si nějakou dej ty sama....
@flair jééé dlouho mi nikdo neřekl,jak jsem zlatá a mám pravdu 😀