Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
8. led 2011

@flair a mimo.....Melisa.....krásné jméno a jukla jsem do albíčka,je kouzelná 😉

pikusa
8. led 2011

@flair jo a Aja shop je u vás????mají stránky????

niko
8. led 2011

mě se líbí i ten koš, je prostorný, kočár je stabilní a nekýve se jako třeba Jané... jen je trošku víc "robustný", ale zase bezpečný, že?

pikusa
8. led 2011

@niko je dokonalý 😀

flair
8. led 2011

@pikusa jsi naprosto úžasná, fakt 😀 A děkuji za pochvalu jména naší Meliska. Je to miláček milovanej a jméno se všem hrozně líbí. Tajili jsme ho až do porodu 😉 Ted jsem uložila Melisčiny nové fotky, tak kdybys chtěla jen letmo nakouknout, tak jsou zde:
http://kamelandrovi.rajce.idnes.cz/Modelina_Mel...

@niko Aja shop je naprosto super, jsem z Přerova, takže tam chodím často 😉 Jsou milí, spolehliví, vždycky pokecám, vše vyzkoušíme atd. Doporučuju 😉

flair
8. led 2011
pikusa
8. led 2011

@flair no tak ty fotečky jsou boží....jak je naháček v té čepičce 😀
a ona se pořád směje 🙂 pohodová holčička vid
jdu juknout na shop

valentinuska
8. led 2011

@flair jestli ještě můžeš sehnat starou kolekci, tak jdi do staré ... já myslela, že už je vyprodaná 🙂

pikusa
8. led 2011

@pikusa vypadá super...
ptala jsem se proto,že my máme kousek toto
http://www.ajababycentrum.cz/cms.php?id_cms=1
ale to j něco jiného

flair
8. led 2011

@pikusa Meliska je smíšek 😉
Ten obchůdek je fakt jinej 😉
@valentinuska néééé, nelámej mě nebo mě klepneeee 😀 Ten obchod, kde ho asi mají je v Olmiku, což nemám daleko. Ale Aja shop mám přímo u nás, tak si říkám, že třeba kdyby něco, tak nemusím nikam jezdit. Navíc si ho nechám hned poskládat, abych se s tím nemusela babrat. Manža je služebně pryč už 3 měsíce a vrátí se až koncem ledna, tak se musím postarat sama. Tak jsem si to aspon zdůvodnila, proč tu novou kolekci 😀

pikusa
8. led 2011

@flair nenech se lámat 😀
a ty jsi takle sama jo????to je blbý vid.....
ale i když já bych někdy taky chlapa někam vyslala 😀

flair
8. led 2011

@pikusa jojo, manžel je v misi ☹ Ale zas je fakt, že mi ubylo starání se o vaření, žehlení a "péče" o mužíčka 😀 Takže večery mám volné a můžu drbat na Koňovi 😀

magalie
8. led 2011

@flair na všem se musí najít něco pozitivního 🙂 nenech se zlomit, jdi do nového 😝

pikusa
8. led 2011

@flair teda a kde je???a nemáš strach????se ptám asi jako debil vid......
ale neznám nikoho,kdo by byl,ani žádnou manželku,co by byla takhle sama doma...
a péči si užiješ,až se vrátí 🙂

flair
8. led 2011

@magalie nádherný názor 😅
Ježíš, holky, já vás tady fakt miluju 😀

niko
8. led 2011

@flair jen jsem Ti chtěla napsat, že pokud ten obchod máš v místě bydliště tak to neřeš, kup ho tam, i z hlediska servisu, atd. za tu cenu je to dobrá nabídka

flair
8. led 2011

@pikusa v Afghanistátu... je pilot vrtulníku... Na Štědrý den byl v Televizních novinách a pozdravil nás přes obrazovaku. Celá rodina bulela 😔 O strachu mi ani nemluv. I manža se mi přiznal, že má obrovský strach.

pikusa
8. led 2011

@flair nekecej....to bych bulela jako želva....
se musím podívat na TN v archivu teda...a ono asi na to člověk nesmí myslet vid....

magalie
8. led 2011

@flair už jen chvilku a budete ho mít doma, uvidíš 🙂 a pak už se mu pověs na krk a nikam ho nepouštěj! 🙂

flair
8. led 2011

Kéž by to šlo ho nikam už nepustit. Bude půl roku doma a poletí zas... Chjo. Ale neuděláme nic, pilotů je málo.

flair
8. led 2011

@niko souhlas 😉 je rozhodnuto.

niko
8. led 2011

tak jo dobrou holky, jen mi prosím vás některá napiště o tom, zda lze koupit nějaký ten skate??? díky 🙂

magalie
8. led 2011

@flair máš moc statečného muže, že je ochoten tohle podstoupit a ty jsi snad ještě statečnější, že to dokážeš ustát 🙂 Meliska na vás oba může být pyšná 😉

pikusa
8. led 2011

@niko určitě jde.....a jako pro malou???
no jestli to není zbytečné...
@flair je to tak....někdo to dělat musí a zítra se juknu na net na TN.
Jdu hajat holky.....papappaaaaaaaaaaaaa

flair
8. led 2011

@magalie jééé, děkuji za tak krásná slova, úplně mě to zahřálo na srdíčku, opravdu děkuji 😵

@pikusa myslím, že manža mluvil jako čtvrtý. Zrovna přistál a oni se ho ptali na Vánoce a tak. Nesnáší média, tak to řekl hrozně rychle 😀 pak konkrétně zdravil ještě mě a malou, ale to ustřihli. Ale neva, my jsme stejně věděli, že je to pro nás 😵

Taky jdu hají, holky, a díky za pokec i rady 😉 papa

valentinuska
8. led 2011

@flair no tak kdybych si ho musela sestavit sama, tak to taky nedám 🙂
tak do toho obchodu zajdi a normálně si nech říci, jestli ta 2011 má nějaké změny k lepšímu a pak váhej a váhej ... my jsme se v jednom obchodě vždycky zeptali na starší kolekci a ochotně nám slevili z té nejnovější jenom abychom to koupili u nich (i tak to tam mají velmi levné ...)
ale jsme od té doby jejich věrnými zákazníky 🙂

pikusa
9. led 2011

@flair no vidíš.....zajdi do krámku a poptej se......
čekni,že jsi na netu našla super cenu 😀 třeba ještě zlevní 😀

niko
9. led 2011

tak mi napsali, že zítra tady kočár bude, to je rychlost, super!!!

flair
9. led 2011

@niko Tyyy jo, tak to je super 😅 Takže přece jen opravdu tu starou Javu ještě mají 😉

flair
9. led 2011

@niko máš ho za těch 10.700 Kč a doprava zdrama, že? Normálně ti záááávidím, ikdyž se to nemá 😝 😀