Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

magalie
1. lis 2010

@pikusa je to kousek od centra - když jedeš dolů ze šalďáku, tak než přijedeš na fígnerku, tak uhneš doprava - že projedeš a v pravém úhlu budeš mít moskevskou a pražskou... pak proti sobě budeš mít velkou kavárnu a u tý se dáš doprava (je to jen mírně vpravo) a po asi padesáti až sto metrech budeš mít po levé straně ceduli "kočárky"

kdyby sis tam třeba chtěla udělat výlet, mohly bychom se sejít na kafe 🙂

kacka.l
2. lis 2010

Lucenku, já s tím počítám, sice se mi ozvala tchýně, že chce přijet, ale my jsme se domlouvaly, tak v kolik???Kolem 10???půl11???

pikusa
2. lis 2010

@magalie ulice ta¨m moc neznám.....je to někde teda kolem té hlavní od Tesca....co tam stálo nahoru???
spíš to mi řekni,jestli jdu tou ulicí nahoru a pak někam uhnu......

lucenek
2. lis 2010

kači mě večer psala kámoška z čech přijela je v Ov a ozvala se, má dojet cca do 10hod...mě na 12 dojde táta na oběd a pak až se gojgy vyspí jedem na hřbitov
tak bud něco po 10 anebo jindy záleží na tobě 😉

magalie
2. lis 2010

pražská a moskevská jsou takový ty dvě hlavní nákupní ulice od radnice dolů (to jsou taky jediný, který znám podle jména 😀) a pod nima je ulice, která je tečuje v úhlu 90° a tou pojedeš pořád rovně a až budeš mít před sebou velikej dům s nápisém caffe xxx (nevím název), tak se dáš mírně doprava a budeš koukat doleva po vývěsce Kočárky - je to ulice trochu mimo hlavní centrum, líp to vysvětlit nedokážu

froschka
2. lis 2010

@magalie vdaka za rychlu odpoved. inak je k nemu aj vanicka?korbicka? alebo staci nejaka fusotaska pre miminko?a este otazka, ci pasuje aj starsi model korbicky na tuto konstrukciu?
ja mam este casu dost ale strasne chcem nieco originalne 😵

magalie
2. lis 2010

@froschka já už mám skoro půlroční holčičku, takže jsem kupovala jen sporťák.... ohledně toho ostatního ti musí poradit holky, já s tím nemám zkušenosti... Ale vím, že hodně holek to řešilo tak, že korbičku kupovaly starší (měla by pasovat, protože kočárek jako takový se konstrukčně nemění)

froschka
2. lis 2010

@magalie dakujem 🙂 inak som nasla podobny pozri v albume mam maxi cosi mura a je k nemu aj taka korbicka 😵 😵

lucenek
2. lis 2010

na GT3by měly pásnout všechny navettky, paksou zase jiné korby Cula a pod které jsou na ty divné podvozky no....

magalie
2. lis 2010

@froschka mě by odradily ty dvě přední kolečka, bydlím na severu čech, takže když napadne hodně sněhu, bude to jedno kolo vepředu lepší na prorážení 🙂 a celkově asi do terénu - jsem hodně chodící, takže léto strávíme výlety 🙂
a x lander jsem původně chtěla kupovat, ale pak jsem přečetla mooooře diskuzí a rozhodla se pro GT, prostě vyšlo nejlíp - je sice dražší než xlander, ale určitě pro prcka pohodlnější a míň poruchový... nehledě na to, že to xačko je o dost těžší

kacka.l
2. lis 2010

Lucenku, tak to necháme na jindy, mi a já zavolám tchyni ať dojede. 🙂
Lucenku můžu v pátek a potom zase v pondělí, čt, a pátek. 🙂 Možná i v úterý nebo středu.
Kolem teda půl 10???Dneska mám auto, ale jinak mi jede autobus v 9.25, takže kolem 9.45 budu v cukrošce. 🙂 🙂
Froshka: jak píše Lucenek-pasuje tam korba navetta.
A muru si nekupuj 🙂 🙂, má ji kámoška, jako do korby prý dobrý, ale sporťák je děsivý, prý je malinký a má krátkou opěrku. 🙂

Jo holky a jdu pět chválu na kenyo- hned mi psali, že se omlouvají, ať jim boudu pošlu a oni mi ji vymění...tralala

froschka
2. lis 2010

@magalie dakujem za tip, ja tiez chcem kocik vyuzit aj do terenu, pri dvojickach som mala kocik so zdvojenym pednym kolesom abolo super, ale urcite si este precitam kym sa rozhodnem kupit
este ma laka quinny

lucenek
2. lis 2010

@kacka.l kači ouká kuknu do kalendáře a snad se taky někdo přidá 😉
super je pátek 12.11 to budou prašule, a zavolám tam na rezervaci na nejpeší místo na těch deset to necháme ouká?

froschka
2. lis 2010

@kacka.l aaaa to ma nenapadlo ze ma kratku opierku, ale mas pravdu, vobec som na to nehladela 😀

lucenek
2. lis 2010

@froschka no mura je i tvarovaná jako quinny buzz sedqška, a to madlo tyčka mezi...kámoška spoko jen s korbou...spor´ták naprosto nevyhovující...já prostě gt miluju

froschka
2. lis 2010

@lucenek no pri dvojickach mi bolo jedno jaky kocik a vyber velky nebol 😀 a teraz pri jednom mam na tacke zrazu aspon 10 modelov co sa mi pacia a ziadnu sajnu aky si vybrat, nechcela by som kocik menit jak mnohe mamicky vystriedaju aj 3-4 kocare, chcem mat jeden do 3 rokov a hotovo 🙂

ivett
2. lis 2010

@froschka viděla jsi tu Muru co máš v albu naživo? Ten materiál mi přijde hrozný, strašně tenký, boudička na korbičce se viklá, nedovedu si představit, co to dělá při větším větru...já měla Muru taky ve výběru akorát 3kolku a právě tenhle model jsem taky obhlížela, ale je to naživo fakt děs...hlubokou korbičku má mura prostornou, a hodně, ale to je asi vše, podvozek je hrozně těžký, líp se teda jezdí s tím 4kolovým, sporotvní sedačka je na nic, je to jakoby výlitek z jednoho kusu, nejde složit, je to taková skořepina, takže pokud nemáte obr kufr, tak ji do auta ani nedostaneš s podvozkem, zkrátka GTčko vítězí fakt skoro nad všema kočárama...
quinny jsem obhlížela taky, Buzz, Freestyle 3XL a Speedy a Buzz mi přijde fajn, ale spíš místo golfek a na léto, do zimy moc ne, Freestyle mi přišel fajn, ale má hrozně úzkou sportovní sedačku a barevná škála není nic moc a Speedy je hrozně odkrytý, sportovní sedačka je docela velká a široká, ale je strašně odkrytá a ta boudička už víc dolů stáhnout nejde...
ona je totiž nevýhoda kočárů, u kterých jde otáčet sportovní korba po obou směrech, že ty sporťáky jsou užší kvůli adaptérům, na které to překlikáváš, pokud máš kočár, který jde jen po směru (GTčko, Speedy), tak je sedačka širší a větší...

magalie a měli v tom obchodě, kdes kupovala béžovku už i nějaké jiné typy z té nové kolekce? třeba tu hnědou?

pikusa
2. lis 2010

@magalie díky...to bych asi našla......
mě se i líbí ten krámek na hlavní v tom jako by průchodu...ale je malinkej,mají mnoho zboží,ale prodavačky jsou super

froschka
2. lis 2010

@ivett na zivo som kociky este nebola pozerat zatial len nakukam do diskusii.
inak este som pokukovala po bugaboo ale pouzitom, no sprotivil sa mi lebo je to len pre pipenky a uz je aj tak gicovy a vo viedni ho tlaci kazdy turek,jugos atd....a je neprakticky do zimy.
Takze mne sa moc pozdava ten peg perego aj z vasich ohlasov

kacka.l
2. lis 2010

No pokud chceš jeden kočár do tří let, tak podle mě je PP ideální. Neznám žádný prostornější. 🙂

Jo a mám i buzze a musím říct, že je to taky miláček. Speedi jsem měla na spinkání z druhé ruky, byl fajn, ale asi o třídu dolů než PP a Buzz. 🙂

Lucenku dobře 12. to půjde, tak já to nechám na tebe. 🙂 Už se těším. 🙂

kacka.l
2. lis 2010

Já tě chápu, do posledních měsíců jsem uvažovala jaký a ty hodiny strávené vybíráním se ani nedají spočítat. Nakonec jsem měla favority PP, jané slalom a teutonku. A jsem moc ráda, že to peregáč vyhrál.

magalie
2. lis 2010

@froschka v tom případě si kup GT 😝 😀

lucenek
2. lis 2010

bugaboo bych chtěla vidět ve sněhu...je to vyloženě kočár ne do města páč i tady jsou kalamity sněhu ale do nákupních center
Kači mám poznačeno 12.11 možná se púřidá marketka27 a ještě nika

ivett
2. lis 2010

@froschka tak až půjdeš obhlížet kočáry naživo, tak sama zjistíš, že plno z nich, co máš vybrané, jsou nevyhovující, já měla taky seznam dlouhý jak šlak a ve finále jsem nemohla najít kočár, který by splňoval všechna kritéria, co jsem chtěla...a vyhrál to GT3, věřím, že litovat nebudeme, i když ta investice byla vyšší než jsem za kočár chtěla dát...ale taky ho plánuju mít co nejdýl a neměnit...

bugaboo mi přijde teď jako velký boom, vidím jich ve městě hodně, poznám je na první pohled, nepřijde mi to jako vyloženě praktický kočár, do zimy určitě ne, takže u nás by neprošel, ty bys ho mít mohla, máš mimi na léto, ale já bych do něj za ty peníze nešla, přijde mi to jako hodně humbuku pro nic, nevím jak moc kvalitní je, ale mě by asi nepřesvědčil...jde tam spíš o design a "značku"

kacka.l
2. lis 2010

Bugaboo má kamarádka, a kupovala si jej proto, že prý je jeden z nejmenších a vleze se jí do výtahu. 🙂 🙂
Ale ovládal se krásně, sice jsem jezdila jen po obýváku. 🙂 Mě se na bugaboo líbí, že si můžete našít mraky potahů a střídat. .-)

lucenek
2. lis 2010

já nemám nějak důvěru k těm vyplněným kolečkům...prostě plná kola brrr

magalie
2. lis 2010

@pikusa piku, akorát nevím, jestli maj GTčka i na krámě (jestli se teda chceš jet podívat na nová gtčka) krámek je dost malinkatej...

evatk
2. lis 2010

@magalie na opěrku to nejde když leží, to nedosáhne
a poutko se mi urvalo taky, ale ztratila jsem ho někde venku hned zjara... ten nánožník mi vadí, že nejde zapnout celý kolem dokola, poutka to stejně nezachrání

magalie
2. lis 2010

@evatk já už i přemýšlela, že bych na ten zbytek od zipu našila sucháč, aby to drželo, taky mi přijde že až bude fakt zima, tak tam prostě potáhne... ale zas kvůli záruce nevím :(

lucenek
2. lis 2010

@magalie no pokud bys reklamovala potah tak asi ne ale kdyby třeba brzdu nebo konstrukci tak jim může být šumajda co si tam našiješ