Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

jenniffer001
4. led 2011

Ahoj holky, tak konečně ty slibovaný fotky kočárku 😉 😵

pikusa
4. led 2011

@hanulka190 on nejde otočit ale jde nasadit boudička obráceně a tak kouká na tebe...
má vlastně hlavičku tam,kde mají být nožičky.....
pohledej zpětně,dávala jsem fotky 🙂
jeeee taky je to vyfocené 😀
@jenniffer001 krásný 🙂

hanulka190
4. led 2011

@pikusa díky moc, tak já to zkusím poštelovat 😀 😀 😀

pikusa
4. led 2011

@hanulka190 tak jak....zkoušela???

kacka.l
4. led 2011

Taška je ještě menší než navetta- a hlavně je moooc úzká. Koukni tak do alba, já si tam našívala zip a jezdilo se super, od 5 měsíců.

pikusa
5. led 2011

Holky....kdepak je Lucka??? 🙂

kacka.l
5. led 2011

Piku Luca30? nebo Lucenek- Lucenek určo maká nonstop, aby měl na síčko. 😀 😀 😀

pikusa
5. led 2011

Lucenek myslím.......
no joooo vydělává na kočár 😀

lucenek
5. led 2011

@kacka.l kozo 😀 jedu si pro síčko..... 😉 dopíjím a pádm večer jsme vaše kočendy 🙂

pikusa
5. led 2011

@lucenek tak co???????????? 😀

mpavlinka
5. led 2011

@jenniffer001 krásný, fakt úžasná barva! Jen dotaz, když máš mimi směrem k sobě, taky máš tu boudičku jakoby zakloněnou páč jinak vylejzá ta síťka? Soudím dle fotek?

nika
5. led 2011

@kacka.l můžu se tě zeptat ty jsi sehnala stejný zip jako je originál na pp? dole? na nánožník? kde se to to povedlo, sháněla jsem celý podzim.

jenniffer001
5. led 2011

@mpavlinka jj, přesně tak, na léto by to asi bylo fuk, ale teď v tý zimě nechci aby mu tam foukalo 😉 a shora to nevadí, aspoň vidí ven 😉 , když jsem ho obrátila proti směru, tak jsem ho napolohovala trochu nahoru, protože jinak neviděl nic a taky spokojenost
a moc děkuju za pochvalu 🙂

mpavlinka
5. led 2011

@jenniffer001 jo je fakt nádhernej, sluší ti to s ním 😵 😵 Mně se líběj tyhlety jednoduchý barevný kombinace, jsem ráda že mám celomodrej ikdyž teda samozřejmě lepší by bylo kdyby byl ještě k tomu i novej 😀
No mně tam právě taky vylejzá ta síťka. Ale jde to řešit nechat to takto sklopené a dát pláštěnku 🙂 Niky je v korbě knapová, budem muset do sporťáku taky ☹

lucenek
5. led 2011

@pikusa brouku....no čeče je fajný....ale normálně mi brzda na zadních kolečkách při rychlejší chůzi...jako fakt se necourám ani neběhám děsně klape o ty kolca...jako nevím co s tím.......už jsme psala paní na mimáč...no uvidíme

jenniffer001
5. led 2011

@mpavlinka jo, já taky když fakt fouká, nebo jak sněžilo, tak jsem mu dávala pláštěnku 🙂
no vždyť to nevadí, že půjdete do sporťáku, hele malýmu se tam vyloženě líbí, kouká co se kolem něj děje a je spokojenej, navíc už je nám půl roku, tak co, za chvíli už budou sedět, tak neni co řešit, já jsem to řešila hlavně kvůli tomu podvozku, protože s tím starým kočárem se nedalo jezdit, teď jsem spokojená, bourám hradby ze sněhu 😀 😀 😀

mpavlinka
5. led 2011

@jenniffer001 jojo je dobrej. Já teda ve sněhu nedám dopustit na Roan, ten jede ještě líp a hlavně nedrncá a když najedeš do závěje tak se nepřeklápí na stranu jako tříkolka. Ale menévrovatelnost pegu je je prvotřídní, to se mlže jít klasickej čtyřkolovej podvozek vycpat 😉 😀

valentinuska
5. led 2011

@jenniffer001 teď jsem na něj taky koukla a musím pochválit - já jsem na červenou ulítlá, takže se mi ten tvůj fakt líbí 🙂
škoda, že já kupovala novej v blbém roce, kdy s červeným sporťákem nevyjeli ☹

pikusa
6. led 2011

@lucenek to je blbý.......a už paní psala?????

lucenek
6. led 2011

no jo že to musím být bud složený jako enní nacvaklý napevno nebo brzda, ale brzda je ok i kočík....

jenniffer001
6. led 2011

@valentinuska taky děkuju 🙂 a co ty máš vlastně za barvu?

valentinuska
6. led 2011

@jenniffer001 já mám javu sporťák a korbičku a sedačku máme červenou, protože tam byl větší výběr - dá se to různě kombinovat 🙂

jenniffer001
6. led 2011

@valentinuska jo, já jsem koukala, že ty korbičky mají v mnohem víc barvách, nechápu, že tak nedělejí i ty sporťáky k tomu, je to škoda...
java je taky hezká, původně jsem zvažovala tu, ale pak jsem právě objevila tenhle červenej
ale kdyby jsme si s MM mohli vybrat, chtěli jsme nejvíc černej, ale ten bohužel nedělaj ☹

mpavlinka
6. led 2011

@jenniffer001 černá je smutná, já jsem ji chtěla taky na kočár a jsem ráda, že jsem jsem zvolila jinak 😉

jenniffer001
6. led 2011

@mpavlinka no jo, ale nám se fakt nejvíc líbí 🙂 no, škoda to řešit a smutnit nad tím, když ho prostě nevyráběj, že... 😅

mpavlinka
6. led 2011

@jenniffer001 přesně tak! Hele ještě horší kombinace dělá Jané, třebas ta červená se zelenou, už je to teda pár let zpět... Proto si říkám, když oni to mohli seriozně vyrábět, proč já bych nemohla mít k modrýmu sporťáku zelenou korbu 😅 😀

jenniffer001
6. led 2011

@mpavlinka máš pravdu, ale tak u korbičky neni vidět jakej bude sporťák, tak co 😝

valentinuska
6. led 2011

@jenniffer001 no ty korbičky pasují ještě na jiné podvozky, takže tam třeba pliko P3 se v té červené stále vyrábí 🙂
no ale my nakonec taky koupili i pliko, ale v černé (s nějakými bílými věcmi 🙂)

@mpavlinka a vůbec mi to smutné nepřijde 😀

taky nevím proč ty barvy každý rok takhle moc mění ... židličky letos taky vyšli v docela pěkných barvách, ale mě se nejvíc líbila jedna asi 4 roky stará a k tomu už se nikdo nedostane ☹ tam byl tedy hezký hlavně vzor ...

pikusa
6. led 2011

@valentinuska jeeeeeeeee ty máš leontynku.......to je nádhera....můj favorit na holčičku 😀
A pliko mám taky černé s bílejma puntíkama 😀

kacka.l
6. led 2011

NIky, já ten zip našla normálně u mamky, na nánožník je ten malinký průměr a ty jsou všude. 🙂