Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
5. říj 2010

tak, vyřešeno, balík mám zítra doma 😵

pikusa
5. říj 2010

@ivett jojo ale jen zádička...byl tam takový otáčecí "čudlík"jak je vanička a začíná bouda...nevím,jak to popsat

ivett
5. říj 2010

aha, tak to budu muset prozkoumat...návod jestli tam je, jsem ještě nevytáhla...no času dost... 😀

pikusa
5. říj 2010

Jasně....a já to stejně moc nepoužívala,mates pak sjížděl dolů

evatk
5. říj 2010

jo už jsem doma, to jsou barvy na pliko...

ivett
6. říj 2010

Tak holky, balík je doma, autosedačka je krásná, už se fakt těším, až to začneme používat...A přebalovací taška překvapila velmi mile, je teda ooobrovská, jsem ani nečekala, že bude tak velká, ale je fakt vymakaná a jsem z ní nadšená 🙂

kacka.l
6. říj 2010

Ivett krásná, ta se mi líbí. 🙂

pikusa
6. říj 2010

@ivett krásná....
jen si pamatuju,ja´k byla strašně těžká 😒
a matyášek má teplotu...chjooooooooooo

ivett
6. říj 2010

no, těžší je, ale mě osobně přijdou všechny ty autosedačky těžké...no já ji v ruce smýkat nehodlám, nacvaknu na podvozek a je to 🙂 a hlavně hodlám vozit i korbu a přendávat malou do ní, pokud bude potřeba být někde dýl, nechci ji mít ve vajíčku dlouho a často...

ať je malému brzo líp... 😉

pikusa
6. říj 2010

@ivett jasně...na podvozek....
ale když jsem prcka nesla třeba do bazénu jako malého...kousínek--jen z auta,měla jsem dost...
ale on i mates byl totiž těžkej

magalie
6. říj 2010

@ivett je moc krásná 🙂 my jsme nakonec koupili kiddy maxi pro, taky jsme s ní moc spokojený a měla by být super bezpečná...
já už chci mít GTčko taky domáááá

@pikusa ani mi nemluv, Karolínka včera ráno skoro nemohla dýchat, jakou měla rýmu, celý den jsme odsávali, od tří v noci jsem ji měla na sobě v polosedu, aby se jí trochu ulevilo... A celý den teplota. Dneska je to o něco lepší, už se jí dýchá líp. Akorát jak zapnu vysavač, tak už si strká ručičky před nos a nechce odsávat. Ale já jí to prostě tou ruční neodsaju a u tý řve taky :(

ivett
6. říj 2010

pikus jo tak to jo, to se asi pronese, když ji budu muset kousek někam smýkat, ale tak to vydržím, aspoŇ budu mít vysvalovaný pracky 😀

magalie ta kiddy maxi vypadá super, a bude vám pasovat na gtčko?

holky je na gt ten košík dole dost velký? ta přebalovací taša, co jsem si koupila, je fakt obr a na řídítkách ji nehodlám vozit, chtěla jsem ji do toho koše, ale jak na ni teď tak koukám, tak se bojím, aby se mi tam vůbec vlezla 😀

magalie
6. říj 2010

@ivett asi nepůjde, my ji koupili, ještě když jsem neměla ani páru o tom, že nějaký GT existuje 😀 asi před měsícem, protože ta inglesiňácká, co jsme měli ke kočáru, stála za prd, malý hrozně padala hlavička... tahle je naprosto úžasná, celej ten vnitřek se dá podle potřeby zmenšovat nebo zvětšovat, jen vzadu posunuješ takový madlo.. a v testech dopadla výborně

a ty máš origo tašku? nafotit! nafotit!

ivett
6. říj 2010

magalie nemám právě origoš tašku, ta se mi nelíbí a prý je nic moc, taková obyč mipřijde, já si koupila tuhle http://www.eshopbaby.cz/katalog/free-hand-preba...
zrovna tu červeno černou...hodím nějaké reálné foto...

ivett
6. říj 2010

realita

ivett
6. říj 2010

a s tou autosedačkou, je škoda, že ti nepásně na gt...to se pak asi docela hodně pronese, když ji nebudeš moct prdnout na podvozek...

pikusa
6. říj 2010

Do koše dolů se toho vejde...je faaaktttt obrovskej
mates už je lepší...i si chvilku hrál,pak si zase lehnul

magalie
6. říj 2010

@ivett no tak ta je naprosto luxusní! ale vypadá velká už na fotce 🙂 bych ji brala taky, ale košík budu potřebovat na nákupy.. a ta origo je naprd?já si o ni chtěla napsat ježíškovi 🙂 tak nemám?

ivett
6. říj 2010

mag já naživo origoš tašku neviděla, jen na obrázku a mě se nelíbí moc ani vzheldově, mě přijde hodně obyčejná a myslím, že jsem i někde četla, že za ty peníze nestojí, já nevím....ono vždycky ty origoš věci k těm kočárům jsou běžně zbytečně drahé a za moc nestojí...
ale možná ti tu holky napíšou něco jiného, které tu tašku mají...

já chtěla nějakou fakt dobrou přebalovací tašku a tahle se mi hrozně líbila a naživo ještě víc, je teda fakt mega velká, ale já košík pod kočárem nepotřebuju, to pro nás nebyla priorita, protože všude jezdím autem a na nákupy pěšo nechodím a pokud bych něco při prochajdě koupila, tak se to určitě do košíku nebo té tašky vleze, ale nákup jako takový tam smýkat nehodlám, tak i proto mi nevadí, že je tak velká, jen doufám, že se do toho košíka vleze 😀

manžel je nadšený jak z autosedajdy, tak z tašky, tak jsem ráda... 😉

pikusa
6. říj 2010

Tak já origoš viděla u kamarádky a za ty prachy........je moc drahá

magalie
7. říj 2010

Já dřív taky jezdila všude autem, ale teď, jak jezdím s kočárkem, tak jsem si zvykla kupovat zeleninu na trhu a ty menší věci nebo maso po městě v malých obchodech, je to fajn 🙂 Sem tam se stavím s kočárem i v penny nebo v lídlu, pak kolikrát nemůžu ani vytlačit kočár k baráku 😀 Takže pro mě byl velký košík veliké plus. Takže ivet nikdy neříkej nikdy, já si předtím taky nedovedla představit nákup bez auta 🙂

Tak já si potom asi napíšu té paní z mimibazaru a nechám si ušít "kopii" té peregácké. Asi by to pro ni neměl být problém, ne?

kacka.l
7. říj 2010

Tak já origoš mám a jsem moc spokojená, kupovala jsem ji novou za 600,- 🙂
Super pásne, a neplandá, velká je taky docela dost. Já jsem totiž taky nechtěla vozit v košíku. 🙂 Navíc se mi líbí jak to ladí.

Holky jsem zvědvá, kdy mi konečně pošlou tu boudičku, starou už jsem poslala paní před 10 dny a nová nikde. 😲

pikusa
7. říj 2010

@kacka.l za 600 bych jí koupila taky 😀
a nákup to samé....tam něco,tam něco a je plný koš+pláštěnka,deka tam je,pytlík křupek atd atd 😀

ivett
7. říj 2010

magalie, tak jako jasně, to jsem tak i myslela, že pokud půjdu na prochajdu a stavím se na trhu nebo někde něco koupím, tak to určitě i s tou taškou do košíku vleze, ale myslím cíleně na nákup s kočárem chodit nebudu, nebo to zatím teda nemám v plánu...uvidíme jaká bude realita, ale já jsem fakt přesvědčená, že na nákup jako takový prostě frknu autem já přes den, nebo manža jak pojede z práce...uvidím, až dotáhneme sporťák domů, narvu tam tu tašku, tak uvidím, kolik zbude místa, já myslím, že na pár drobností jo...

kacka.l tak super, že jsi spokojená, já to říkala, že tu někdo napíše, kdo ji má, že třeba je dobrá...mě se všeobecně tašky na rukojetích nelíbí, proto jsem ráda, že tam je ta ledvinka, ta mi tam nevadí, ale cpát tam ještě tašku jsem právě nechtěla, nehledě na to, že mám sporťák javu a korbu red step a ke korbě by java vypadala blbě a ke sporťáku red step taky, takže jsem to vyřešila jinou taškou, co se mi líbí a je podle mě fakt hodně velká a praktická, tak snad nebudu po nějaké době nadávat, že ji musím cpát pod kočár do košíku...ona jde připnout i na rukojeť, ale to si nějak nedovedu představit, to by vypadalo hodně blbě asi...ale vyzkouším všechno až budu mít sporťáček od tchánů doma...

pikusa
8. říj 2010

@ivett určo se ti tam něco vejde i s taškou....ten koš je prostě obr koš 😀

magalie
8. říj 2010

Holky, když jsme u těch košíků - jsem včera v krámě potkala paní, co má slalom, tak jsem se hned vyptávala, jak je s ním spokojená.. Prej všechno v pohodě (akorát teda byla asi o deset čísel menší, než já, takže to nízký sezení jí asi nevadí) ale prej jediný, co jí štve, je malý košík, že když chce něco většího, musí autem 🙂
Jo a chtěla jsem se zeptat - já občas tahám i docela těžký ty nákupy, ten košík vydrží i zátěž, nebo je velký jen objemově?

ivett
8. říj 2010

magalie určitě je na zátěž nějak omezený, ale to se určitě dočteš v návodu nebo v papírech, co ti ke kočáru přijdou...já myslím, že třeba 20kg tam asi vozit nemůžeš...
jané jsem viděla mockrát i jsem ho zkoušela v obchodě, ale na mě je prostě hrozně nízko a podle mě to vypadá blbě, u chlapa obzvlášť a to nemám žádného obra a i tak to vypadalo hrozně...
PP je prostě kočár i pro běžné vzrostlé lidi, tak od 170-xx cm 😀

pikusa
8. říj 2010

Tak já v něm vezla 3 5ti kilové gely na praní...
ale pak se mi po čase na jednom místě trhnul...zašila jsem to je to v poho

ivett
8. říj 2010

pikus 3 5kilové gely? wow, tak to unese ten koš víc než jsem myslela, já tipovala tak do 10 kg 🙂 to jsi teda dobrá...no, tolik já tam asi nikdy nepovezu, tak snad ten koš vydrží...a kdyžtak ho zašiju a je to 😀

pikusa
8. říj 2010

@ivett hele,to byla náhoda....byla jsem poblíž kamarádky,co je vozí z německa a prodává...tak jsem to hned vzala 😀