Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

triowax
15. únor 2011

@lucenek jestli se někdy dočkám třetátka a ukecám na něj manžu, pujdem do mutsíka

pikusa
15. únor 2011

@valentinuska tak my máme kočárek v bytě...
já toto řešila,když jsme přešla z vajíčka do sedačky.....
ve vajíčku jsem ho donesla až dom.....ale ze sedačky vyndat a přenést a on se vzbudí..

lucenek
15. únor 2011

@triowax se mi líbí na nm jen natáčecí náprava u podvorzku tuším rider....

triowax
15. únor 2011

@lucenek urban

lucenek
15. únor 2011

@triowax ahá...jako co bych nechtěla určitě je mura, abc tec řada, buzz jako sporták prostě ty celé skořepiny co se místo polohování celé naklápí, stokke a tp.....

pikusa
15. únor 2011

Naklápědla jsou na prd

lucenek
15. únor 2011

jj na prd

kacka.l
15. únor 2011

Lucenku ten casual nebyl až tak strašný, jako je krátká opěrka to jo, ale nohy polohovat jdou, ale to přední kolo hrká více než u gtčka. 🙂
Janečko se mi taky moc líbí, ale když vidím fotky rok a půl starých dětí, jak jsou v tom nasačkované, bouda na hlavě, tak mě chutě vždycky zajdou.

Stabilita trojkolek, já nevím, já najíždím na obrubníky jednou rukou-síla zvyku. Je logické, že to nemůže být jako čtyřkolka, ale já s tím do toho šla. Naopak v terénu se mi zdá, že jezdí mnohem lépe. Ale taky trnu, když ho Barča chce vézt, on zkrátka není dělaný na její jízdu. 🙂 Ale z trokolek je prý nejstabilnější ještě s janéčkem. A je fakt, že s navettkou to bylo hoší.

Lucenku pak hoď fotenu energy.

kacka.l
15. únor 2011

Tak to teda néééé- já si to myslela taky, dokud jsem jej neměla- buzzíček byl docela boží, mám jej na stejné laťce jako PP. Bruníček ho miloval. A ty nožičky jsou naprosto pohodlně, pro mimi, které se rádo cíti v bezpečí úplně super, a navíc to prokrví žíly, ne???? 😀 😀 😀 😀 😀

Neříkám coletto- to prý má děsivý sklon, ale na buzzíčka mi nešahejte, jo!!!! 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pikusa
15. únor 2011

@kacka.l tak buzzíčka 😀 😀 😀 toho teda chválím

lucenek
15. únor 2011

@kacka.l no no...určo se s ním skvěle manévruje jen ta skořepina no.....to je nasáčkováno....
janenergy je úzké to teda jo, ale stačí nám vyhovuje a na golfáče neskutečně dobře jede.....ale jsou i delší takže hlava u boudy není nebuj 😀

kacka.l
15. únor 2011

@pikusa 😀 😀 😀

lucenek
15. únor 2011

já bych bralal od buzzíčka jen podvozek na sedačku naklikávat tak se segrou kukám po bazírcích ale nábídka jedna a ještě nejde polohovat jednou rukou to šedé zacvakávadlo v rukojeti je pokažené.....

kacka.l
15. únor 2011

Jo Piku, nánožníček krááásný, a jak se ti jako jeví kvalitou ušití. Já bych si koupila v galanterce ty koncovky jako na fusaku, kousek čené gumy a připínala to o tyčku. 🙂

lucenek
15. únor 2011

@kacka.l myslíš casual s4nebp 6? u vintage vím, že jdou ale u s4 jsme na to ani dvě nepřišly......

valentinuska
15. únor 2011

@kacka.l výborně, jsem ráda, že slyším na janéčko i negativa 🙂 aspoň mě přejdou choutky 🙂

@lucenek fakt otočná sedačka značí komplikace? já to brala jako plus...

@pikusa mě se často vzbudí i při přenášení v tom vajíčku - není to úplně nejpohodlnější na dlouhé spaní ... ale v korbičce s ní házím a spí jak dudek 🙂

lucenek
15. únor 2011

@valentinuska obecně platí že to co nejvíc používáš se nejvíc kurbí...přehazovací rukojet, otočně sedačka, brzda.....

lucenek
15. únor 2011

kdybystě vidělymě...sára nesla vůbec jen 6m řvala, pokud nebyla min hodinu a půl u cicku, pak mi usla při sjíždění ze schodů po zadních, přejezd tramvajových kolejí, vysoké kořeny.....prudké brždění...tohle milovala, vidět mě nějaká soc pracovnice...tak mám problém

pikusa
15. únor 2011

@kacka.l je parádní,kvalitně ušitý dle měho laického pohledu
triovax ho má taky od stejné paní a taky chválí

veronka
15. únor 2011

mpavlinka ty mas gt3? ci ktory kocik ti prevracaju? to je asi zvykom,ze?

kacka.l
15. únor 2011

@pikusa tak to je super.

Lucenku, normálně musíte zabrat, úplně dole jak končí ta látka. 😀

valentinuska
15. únor 2011

@lucenek jo, takže u sebe se mám připravit na brzdu, jo? 😀

pikusa
15. únor 2011

@kacka.l jen už ho asi moc neužijeme....jedině že budu vozit prázdej kočárek jako doplněk 😀

veronka
15. únor 2011

@triovax z akej stranky zo slovenska chces objednavat kocik?

veronka
15. únor 2011

@valentinuska aku mas farbu kocika,javu?

valentinuska
15. únor 2011

@veronka sporťák mám javu, korbičku a sedačku red step 🙂

ivett
15. únor 2011

ahoj holky, tak rukávník je doma a je super, už je na řídítkách a těším se na zítra na prochajdu, uni nánožník na vajco je taky super a návleky na kola taky, ať žije emitex 😀

jen jsem se nedonutila nafotit tu tyčku s tím plastem, co jsem včera řešila, tak snad se do večera dokopu 😀

ivett
15. únor 2011

ha tu se debatuje o kočárech...

já bych do mutsyho nešla, mě přijde hrozně těžký a s tou lomenou nápravo se chujovo jezdí...mě dá kámoška právě stokke, co se lucence nelíbí 😀 ale já ho budu mít spíš místo golfek a na takové to ježdění po asfaltu a do shoppinu a tak, hrozně fajně se s ním manévruje a je hrozně skladný...
jinak mura skořepinu nemá, záda jdou polohovat 😉

co mě vytáčí, že hodně kočárů v nových kolekcích má na polohování zád. opěrky šňůrku, to mi hlava nebere...

a jané se mi vzhledově líbilo než jsem k němu stoupla, měla jsem korbu u kolen 😀

triowax
15. únor 2011

@ivett já právě s mutsíkem jezdila. má ho ségra.
a moc moc si ho pochvaluju.
jen pro nás to byla jiná finanční kategorie.

ivett
15. únor 2011

triowax tak ono je to asi o zvyku stejně jako 3kolky apod., ale na mě byl prostě těžký, těžší než je PP a to i na to docela nadávám, dneska jsem ho skládala do auta a z auta a jako kurňa těžký je jak prase ten podvozek, a to jsem jela jen s vajcem, takže jsem nesmýkala ještě navettu, takže já prostě co je těžší jak PP, tak to u mě nemá šanci...
a jiná finanční kategorie? vždyť vychází cenově +- jak PP GT3 ne? nebo ty GT3 nemáš?