Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
27. bře 2011

@pikusa šikovnej chlapeček 🙂

pikusa
27. bře 2011

@lucenek noooo a co pak????
Já Maty jdeme domů???on byl totiž u našich,Pepa je v práci a Mates.....spinkat u babičky......tak po obědě zase spí tam 🙂

kacka.l
27. bře 2011

Pikusko, to je mi taky líto. ☹ Já nevím, co napsat. Chtěla bych Ti napsat, sakra, ani nevím, jak to napsat...prostě jak píše Lucenek...drž se!!!!! 😒

Maty je slaďounký, to potěší, že????Tak hezky mluví!!!

pikusa
27. bře 2011

@kacka.l díky Kači....hele,bylo to na začátku,to se prostě stává....jen to jde mimo člověka dokud se to nestane jemu že....
Ale lepší,než to řešit později.....to musí být šílený
Matyášek je zlatíčko,fakt...ještě že ho mám 😵

valentinuska
27. bře 2011

@pikusa to je mi líto ☹
všechno špatné je pro něco dobré ... (blbá fráze, ale určitě to má svůj důvod)

pikusa
27. bře 2011

@valentinuska jasně já zase říkám,že všechno co se má stát se stane......a vše se děje z nějakého důvodu..... 😉

ivett
27. bře 2011

@pikusa nakonec mám to skate v barvě tango red (uvnitř šedá), je v realu krásná...chtěla jsem černou, ale musela bych čekat do konce dubna, a to se mi nechtělo...

ivett
27. bře 2011

pikus taky je mi to líto...snad to vyjde znova...drž se...

mpavlinka
27. bře 2011

@pikusa to mne mrzí ☹ Budu držet palečky, příště to určitě vyjde 😵

triowax
27. bře 2011

Ahojky holky

nakukuju....

Piku mrzí mě to. Já si vždycky říkala, že příroda snad ví, co dělá. Ale bolet to bolelo vždycky.

pikusa
28. bře 2011

Ahojík holky.....
jojo příroda to takhle zařídila,nedá se nic dělat....
Máme šestinedělí a pak uvidíme 🙂

kukulik30
1. dub 2011

Ahojte baby,
doma uz ma GT3 kociarik / Java/ a vanicku..ale vobec sme neskusali, ci vojde do Fabie klasickej....co myslite? mate niektora skusenost?
dufam, ze to nebude problem...kociarik je super, ale teda dost by ma mrzelo, keby bol problem ho napchat do kufra 😅

marketka.27
1. dub 2011

@pikusa No jasně. Jednou to klapne, držte se !!!
Mám otázečku, neviděly jste někde ještě tašku PP Borsa Cambio v barvě lavanda? Dejte když tak tip, díky 😉

skutik
1. dub 2011

mate prosim niekto skusenost s pratim sportovej casti v pracke? na akej teplote? staci 30 alebo to znesie aj 40 st.? a da sa to nejako rozobrat? lebo myslim, ze vzdy tam zostanu aj nejake pevnejsie casti a bojim sa, ci to tu sportovu cast nejako neposkodi. a mozem to potom aj zmykat aspon na nizsich otackach....? v navode sice uvadzaju, ze sa to prat da, ale mna skor zaujimaju prakticke skusenosti...

verusa22
1. dub 2011

@skutik játo zrovna prala.... celou sportovní část jsem vyndala a odšroubovala pásy :o) a vyprala při 40st v pračce i s nánožníkem...boudu jsem umyla ručně

mpavlinka
1. dub 2011

@kukulik30 já si myslím že ho tam nenarveš aniž nesundáš kolo. V Oktávce mám podvozek napříč celým kufrem, Fabka má o dost menší kufr.

valentinuska
1. dub 2011

@kukulik30 to myslíš Fabii kombíka? 🙂 pokud ne, tak budete mít asi problém, budete muset sundavat přední kolečko a kočárek dávat nejspíš pokládat na stranu ...

kukulik30
2. dub 2011

@mpavlinka
@valentinuska dakujem 🙂 ...nie , nemam kombika...ale ratam s tym , ze teda to koleso budeme musiet davat dole...a o rok planujeme auto vymenit za vacsie, kedze uz nam fakt nestaci, hlavne, ked niekde cestujeme 😅

mpavlinka
2. dub 2011

@kukulik30 není zač.
Hele mně přijde že bych potřebovala mikrobus 😀 Peg zabere celej kufr, další věci mám na zadních sedačkách a když nedejbože jedou ještě naši dva psi 😅 😀 😀

kukulik30
2. dub 2011

@mpavlinka presne tak...akoze mm ma firemne auto, obcas ho vyuzivame, seat alhambra, tak to uz je vozitko , ako sa patri...tam ani skladat nic nemusim..ale nie je vzdy po ruke 😀
ale zasa nevzdala by som som sa Pega, lebo sa mi velmi paci a vyhovuje mi....zatial je v krabiciach poskladany, tak som sa troska zlakla, ze co ak....no ale odobrate kolecka to spravia
nam uz ani tie sedadla nestacia, ...lebo syn uz tam ma velku sedacku+ druha sedacka....a uz sme dosli 😀 veci a tasky , uz jedine na strechu 😀 😀 😀

mpavlinka
2. dub 2011

@kukulik30 mně už je jasný proč si lidi pořizujou MPV. Ale tehle typ aut se mi nelíbí.

valentinuska
2. dub 2011

@kukulik30 také nevím, kolik vás tou fabií bude jezdit ... já mám též malé auto velikostí srovnatelné s fabií a tam skládám jednu zadní sedačku a pak neodendavám kolečko 🙂
ale ty máš dvě dítka, takže to je pro tebe asi nereálné ☹

veronka
4. dub 2011

@valentinuska a aké más auto?

veronka
4. dub 2011

môžem poprosiť fotku zloženého pega so sedačkou?

veronka
4. dub 2011

@mpavlinka ďakujem 😉

valentinuska
5. dub 2011

@veronka mám vw polo 🙂

ivett
5. dub 2011

čau holky, dodávám slibované foto PP skate, není toho moc, sporťák jsem zatím nezkoušela, tak jen hluboká, je parádní, jako jediný kočár bych ho nekupovala, není na velké procházky, fakt jen do města a shoppingu, na to jsem ho kupovala, takže jsem nadšená 😉

kacka.l
5. dub 2011

@ivett Vypadá nádherně, a malá je spokojená. 🙂
Lucenku kuk.
http://aukro.cz/korbicka-peg-perego-navetta-vyb...

pikusa
5. dub 2011

@ivett no vypadá parádně kočík 😵
@kacka.l a ta korbička taky....... 🙂