Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
20. čer 2011

my taky nee. dovču dostanu tak v září možná....
týjo seš čikofná....a nemělas moc horkou žehličku?

pikusa
20. čer 2011

Holky...klidně fotky dám....jen prosím moje maličkost v plavkách---nekomentovat 😀
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Tunis_27.5.--_7.6....
jenéno-----tunis
heslo-------dovolená

pikusa
20. čer 2011

Je pravda,že na dovču jsem Pliko brala a díky bohu za něj 😀

kacka.l
20. čer 2011

Piku kráásné!!já chci takýýý.
Maty je zlatíčko, jak se pořád k tobě tulí... a komentovat tě klidně budu, vypadáš super. 🙂
Piku, Maty je bílý jak stěna. 🙂 🙂 nebo se mi to zdá. Ty jsi hezky hnědá, asi krémy, že???mají takovou ochranu, že nepropustí žádné paprsky, ani škodlivé, ani jiné. 🙂 😀 😀 😀 alespoň se nespálil. A jak to snášel a tak.

Hned bych jela taky.

Lucenku a jak je vůbec na telefonu. 🙂

pikusa
20. čer 2011

@kacka.l hele,on je prostě bledule....byl teda mazanej 50,ale na zádech se opálil jen tam,kde má asi pigment..na některých fotkách to je vidět...jen takový fleky...jinak je opravdu bledule
Mates byl naprosto nadšenej,spokojenej...ještě dnes mi říkal,že chce do pokojíčku k moříčku 😀

lucenek
20. čer 2011

piku jůůhned bych jela taky..tunis je krásnej.....ty mostky přes bazén se mi moc líbí 😵

@kacka.l jo fajně..nenadřu se nejsem ve sračkách bacilech...jen si nechám nadávat od lidí do piče a tak....

veronka
20. čer 2011

@kacka.l pridávam fotky gt3 na to vaše ohodnotenie, či ho mám kupovať alebo nie....čakám na názory 😕

lucenek
20. čer 2011
pikusa
20. čer 2011

@veronka kup 😀
@lucenek tak šup šup na dovolenou 🙂

veronka
20. čer 2011

@lucenek polohovanie je na šnúrky? nezdá sa ti na tej 3 fotke v druhom rade (zmenšené), že je tá strieška nejaká vykrivená, akoby nahnutá do jednej strany, či sa mi to iba zdá?

veronka
20. čer 2011

čo poviete na túto tašku: http://www.babytrend.sk/kategoria/kociky/doplnk... šla by k tomu cedru?

kacka.l
20. čer 2011

No vypadá celkem dobře, ty poškrábané plasty se dají krásně zatřít dětským olejíčkem a pak černým krémem na boty s houbičkou. Bude jak nový. Bouda může být jen sklopená napůl, to pak dělá.

kacka.l
20. čer 2011

tašky se mi zdají dost velké, hlavně na pe, budeš malého taškou třískat do hlavičky.
Mi zítra dojde tato, tak uvidím jak bude barevně ladit.

lucenek
20. čer 2011

@veronka no...anebo i foták naklopený, pak teda jak píše káťa..jéééé to je hééézkýýý 😀 ,ten sklop napůl

lucenek
20. čer 2011

@pikusa piku ráda..ale nejde..nová práce žádné volno, honza ted teprve má práci, takže finančně se snad zvetíme už

lucenek
20. čer 2011

@kacka.l kači hod stránku ta ty sofshellové bundy....pro dítátka

kacka.l
20. čer 2011

http://www.cestomat.cz/softshellove-bundy-nepro...

Lucenku jsou fakt bomba, taky mám softshleku, ale kam se hrabe, tato je lehoulinká, prodyšná a fakt reuluje teplotu, děcka se v ní vůbec nepotí, chtěla jsem nějakou i pro sebe, ale nemají.

verusa22
20. čer 2011

@kacko.l ty mě překvapuješ 🙂 ještě,že tě tu máme... prosím tě čím má ty škrábance na černym plastu zadělat? mám jich tam požehnaně... a pak aji na tom šedým plastu,ale na tom šedým to asi nejde že? já přemýšlela,že až ho budu prodávat,že přestříkám ty železný trubky🙂)) nedělala jsi to někdy?

ivett
20. čer 2011

veronka tu tašku babymoov mám, jen v té červenočerné verzi, pokud hodláš tašku vozit s sebou, nebo snad i na rukojeti, nekupuj ji, je hroooozně velká, mám ji někde v realu nafocenou, ale nastojato se do koše nevleze, resp. vleze, ale musíš ji tam napěchovat, na rukojeť ji nedáš, resp. jde dát, ale je tak obrovská, že to vypadá dost blbě 😉

jinak to gt3 ber...

kacka.l
20. čer 2011

@verusa22 na šedé plasty i trubky- tekutý cif. 🙂, na černé, dětský olej, nebo i ten tefloňák teď dávám a černý krém na boty z houbičkou.

Stříkat nee, to jsem zkoušela před 8 lety na staré demě, a dopadlo to strašně, ani to nechtělo zaschnout, ale možná se spreje změnily.

verusa22
20. čer 2011

@kacka.l jakoze to mám tim cifem vydrhnout? a neošoupu víc ty palsty?

kacka.l
20. čer 2011

Ne, teda já je neošoupala, on přece neškrábe. 🙂 🙂 Jo musí to být ten tekutý cif.

lucia20
20. čer 2011

Ahojte baby, pripajam tu podlozku co sme si dali vysit. asi dve ste mi pisali, ze ju chcete vidiet, tak ju pripajam. taaaaaaak sa na nu tesime.

lucenek
21. čer 2011

pěkná ta bude líp sedět než ta co mám já ona má ten spodek krátký a ty bočnice u spodku nejsou

ivett
21. čer 2011

lucenek ty máš od té paní z mmb, co ti šila ten nánožník na gt3 i nějaku vložku do gt3 (je to ta ženská dtyent nebo tak nějak...)? sedí do gt3 dobře? a z jakého je to matroše? nepotí se v tom prcek moc?

holky poraďte mi jak vyčistit boudu z gt3, tuším kacka jediná psala, že se jí to podařilo sundat z těch obručí, fakt to jde? vyfotila jsem to, jak to vypadá, tak snad z toho kacka pozná jak to dala dolů 😀 a vy, co jste to dolů nedaly, čistily jste to nějak? a jak? díky...

lucenek
21. čer 2011

@ivett je to darint....myslím, jj podložku ale krátkou že nezasahuje na tu tmavou část nožní opěrky
sedí mno..ale když se gojgy posadila tak to má tendence se odchlipovat od zad...jako každá podložka ale pasuje přesně

ivett
21. čer 2011

jo darint, už jsem na ni koukala...aha...a víš ještě o někom, kdo šije vložky?

lucia20 a ty máš vložky do gt3 od koho?

rejdzi
21. čer 2011

@lucia20 - krásná podložka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Tak pak písni jak sedí na kočárku 🙂 Koukám,že je na suchej zip,tak to bude držet perfektně 🙂 A na kolik přišla tahle oboustranná?Nádherná!!! 🙂
A dej foto,jak vypadá na Peg Peregu 🙂

lucia20
21. čer 2011

@rejdzi ta pani ma moznost si dat usit bud snurky na prichytenie alebo suchy zips. tak som si dala suchy zips, aby sa nesmykala. ked pride, isto pridam aj foto v kociku. :D