Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

veronch
9. srp 2011

Do kedy ste používali vaničku, aká je veľká? Našla som niekde na nete rozmery vnútorné 70x30 cm, väčšie nebývajú?

ivett
9. srp 2011

my ji měli do 6 měsíců, ale vydrželi bysme dýl, jen malá už tam nechtěla být...rozměry má peg perégo jedny z největších, větší korbu, pokud nechceš najký poslký tank, u kočárku nenajdeš...

janettka
9. srp 2011

Prosím máte tu někdo letošní novinku,jak jste s ní spokojeni?Sháním info o téhle kombinaci.je trojkolka stabilní,bude s ní jezdit i 13letá holka tak aby to někde nepřevrátila 🙂 Děkuji za info

ivett
9. srp 2011

@janettka já měla kolekci 2010, rozdíl mezi jednotlivými roky je minimální, mezi letošní a loňskou žádný...kočárek je stabilní, jezdí se s ním dobře, ale kdo nedává pozor, převrhnout ho samozřejmě může, chce se to s tím naučit manipulovat, hlavně satrší ročníky s tím mají problém 😀

janettka
9. srp 2011

@ivett haha tak to s tím budu mít problém... 😉 děkuji za info,doufám,že jinak jsi spokojená a ta šílená suma za kočár se vyplatí.Jo a nejde na něj náááhodou nasadit sedačka maxi cosi,že?To už bych asi chtěla moc,co?

ivett
9. srp 2011

já to tak nemyslela, spíš jakože až babičky mají problém 😀 ale jde to v pohodě, je to jen zvyk, neviděla bych v tom problém...já s ním spokojená byla, ale už ho nemám, často jezdím autem a je na skládání do auta těžký a velký a neskladný, tak musel s těžkým srdcem z domu...kdo nejezdí často autem a nemusí ho x krát denně skládat nebo má obří kufr, tak no problemo, já radši vyměnila kočár než auto 😀
sedačka maxi cosi na něj nejde, co já vím...jen jejich PP primo viaggio...

janettka
9. srp 2011

@ivett já taky jezdím autem,ale spíš,že to naložím do auta a pak budu jezdit 2,3,4 hodiny po městě,ale tady na vesnici bydlíme na konci vesnice v nově postaveném a kolem nás není silnice ani chodník,tak potřebujem odpružený kočár,který to přežije a v těchle ohledech nám byl doporučen tento kočár.A líbí se mi sporťák,že je velký a vypadá pohodlně a jde úplně do lehu.

pikusa
9. srp 2011

@janettka šílená suma se dá změnšit koupí použité autosedačky......jsou za tu chvilku nezničené,jako nové.....a taky korbička se dá koupit krásná ale starší.
Já svou prodala a na další si koupím jinou...taky použitou 😵

kacka.l
9. srp 2011

🙂 No od té doby co mám city elite je pro mě gt3 strašný kostitřas a o odpružení se nedá ani mluvit, nechci si ani vzpomínat jak malý nadskakoval v navettě-řeší to houbička... každopádně je to super kočár, ale odpružený pro malé mimi mi moc nepřijde.

ivett
9. srp 2011

kaci psala jsem ti IP, takže city elite fakt chválíš jo? já nad ním dost uvažuju, jak je na tom velikostně ve srovnání s gt? a skládání? koukala jsem na video na youtube a vypadá to hrozně jednoduše...co polstrování? je měkké? pohodlné? a to polohování zad?

janettka já taky jezdím takhle, denodenně a pak někde jdu na procházku atd., ale to skládání a velikost mě fakt vadilo, proto šel pak z domu, sporťák co do velikosti a lehu mi přišel super, ale využili jsme ho jen chvilinku...

kacka.l
9. srp 2011

Ivett, jestli jedeš někdy do OV, dáme scuka a okoukáš. 🙂

ivett
9. srp 2011

kaci jj, to se kdyžtak domluvíme 😉 navnadila jsi mě řádně 😀

pikusa
9. srp 2011

@kacka.l už jsem pročetla vaší diskusi na e-miminu a kočárek je boží....
dáš sem fotečky????
a teda je k tomu i korbička????

ivett
9. srp 2011

kaci koukla jsem do alba, a je fakt boží...chci ho!!! a přesně v té kombinaci černá bílá by se mi líbil... 😵

pikusa
9. srp 2011

no jo taky jsem koukala a je opravdu boží.......já ho chciiiiiiiiiii
ale nemám nikoho do něj 😝

kacka.l
9. srp 2011

Holky je fakt super. Piku neboj, nálož bude brzo, určitě!!!! Ještěže u nás je kočár nutnost, jinak bychom nedorazili ani do obchodu. 🙂 Korbička je prostorná a hlavně je hodně vysoko... kdybych měla třetí mimi, tak jedině tento s korbou. 🙂

pikusa
9. srp 2011

@kacka.l hele a je někde foto i s korbičkou????

ivett
9. srp 2011

tak s korbičkou by mě taky zajímal, sice mám už mimi na sporťák, ale zajímalo by mě jak to vypadá 😉

pikusa
9. srp 2011

Mě právě taky jak to vypadá s korbičkou....

kacka.l
9. srp 2011

Viděla jsem ho naživo s korbičkou v sambaby. Ale mají tuším 3 typy korbiček..a byla tam ta nejškaredší. 🙂

mpavlinka
9. srp 2011

@janettka za mne co se týče stability nic moc, hlavně s Navettou, sporťák je na tom již lépe co se týče těžiště. Nejen starší ročníky mají problém. Při sjezdu, nájezdu na obrubník se to hodně zváhne, problémy měli všichni kdo s tím kočárem jeli. Ano navykneš si, ale se čtyřkolkou je to neporovnatelný.

mpavlinka
9. srp 2011

@veronch já měla Navettu Panorama a ta měla 76 na dýlku.

mpavlinka
9. srp 2011

@kacka.l ten kočík vypadá skvěle! Ale ruční brzdu nemá co? Ne že by na tom stál svět, ale docela jsem na ni navyklá 🙂

kacka.l
9. srp 2011

Jé Pavli vidíš, to je jediné negativum, ale už jsem si zvykla.
našla jsem nějaké foto, ale teda nic moc, a hlavně na jiných podvozcích.
0

mpavlinka
9. srp 2011

@kacka.l vypadá fakt pěkně a skladný je jo? 🙂

mpavlinka
9. srp 2011

@kacka.l
http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...

píšou že ručku má, tak asi mlže mít 🙂

Každopádně je komapatibilní se sedajdama MC, Peg, Romer... to je krása 😵

kacka.l
9. srp 2011

Nene pavli, on nemá klasickou nožní brzdu, ale na boku, prostě ji zvedneš a zabrzdíš, ale přibržďovat se s ní nedá. 🙂

mpavlinka
9. srp 2011

@kacka.l píšu jak tatar 🙄 Hm, tak to je zavádějící pojem. Ale je krásnej a je dobře řešen na přepravu 🙂

kacka.l
9. srp 2011

🙂

ivett
10. srp 2011

jůůů, tak i s korbou nevypadá zle..ruční brzdu nemá, ale mě to ani nevadí, stejně jsem ji nepoužívala, ale city elite má brzdu jak bugaboo na boku, taková páčka, co jsem koukala na video...líbí se mi i ta aretace, prostě se u toho člověk nezašpiní, to je super...
kaci kdyby ses ho náhodou zbavovala a já ho ještě neměla, dej vědět 😉