Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
3. pro 2011

@lucenek jojo přesně tak...Nikče už v 15 měs. je ten nánožník krátkej 🙂 Já nevím jesi něco shánět... Nestačí jen fusak, když je pod tím stejně oblečená... 😖

kacka.l
3. pro 2011

Holky, ale to je tím, že vy obě máte ty kratší verze nánožníku, ten náš jako jsme měli s Piku se připínají super na boky, nebo zádovku a jsou větší. malého jsem tam nacpala i s fusakem. 🙂

mpavlinka
3. pro 2011

@kacka.l jo já vím, ten starší nánožník je krátký a celkově je tenký, přijde mi naprd 😀

gresa
3. pro 2011

@lucenek dcérka má 11 mesiacov, tak sa v pohode zmestí, aj s fusakom. Ja mám nový kočík, kúpený tento rok a nánožník je dobrý, na starších typoch bol vraj kratší.

mpavlinka
3. pro 2011

Holky já nevím jesi teda kupovat tu Navettu nebo ne... Zasejc je to už starší kolekce a za pár let aby ještě byla...
@kacka.l ty jsi zkušená a viděla jsi hodně ojetinek...vydrží kočík tři děti? Zatím je úplně v pořádku 😅 😀

kacka.l
3. pro 2011

Pavli, podle mě vydrží i 10 dětí, maximálně se ti ojedou pláště. 🙂 🙂 V životě jsem neviděla prodávat starší gt3 na náhradní díly. 🙂A kdyby něco kenyo máš kousek, ne??? 🙂Zase když si ji nekoupíš, tak pak můžeš na manželovi vydyndat novou gt3. 🙂

lucenek
3. pro 2011

@mpavlinka já bych do navetty šla i kdybys měla mít dvě děti....za tu cenu.....

ivett
5. pro 2011

taky si myslím, že gt3 vydrží i na 3 děti, jen si ho nesmí koupit pako jako já, co se mu líbí pokaždé něco jiného, já vím, že ani na druhé dítko nebudu mít to, co teď 😀

lucenek
5. pro 2011

@ivett no jo to seš celá ty
heůe máš podobiznu teda v nicku ivett1....sem se málem sekla

ivett
5. pro 2011

ee já jsem ivett bez čísel 😀 ale často mi chodí zprávy do zmínek, páč někdo to číslo nepovažuje za důležité 😀

saaralota
9. pro 2011

Ahoj, pomalu se začínám rozhlížet po kočárku, líbí se mi PP GT3, ale váhám, protože jsem nikdy nechtěla "tříkolku". Tak se chci zeptat, byly pro vás ty 3 kola někdy problém? Napadá mě třeba, jak se s tříkolkou jezdí po nájezdech na kočárky, které jsou na schodištích? Dolů mi to přijde ok, jede se po zadních kolech...ale co nahoru? Jak to funguje?

mpavlinka
9. pro 2011

@saaralota nahoru ho musíš za sebou vytlačit 😉

saaralota
9. pro 2011

@mpavlinka Díky 🙂 tak nějak mě to napadlo, jen jsem si nedovedla představit, jestli to v praxi funguje. Takže v tomhle ohledu s kočárkem nemáš problém? A jinak celkově jsi s ním spokojená?

mpavlinka
9. pro 2011

@saaralota já jsem spokojená moc moc, ale příbuzenstvo tříkolku celkově nemusí. Přijde jim nestabilní. Ale zvykli si...

pikusa
9. pro 2011

@saaralota no nahoru taky jezdíš jen po dvou zadních ne????
ty napřed a táhneš kočár 😵

janula28
9. pro 2011

@saaralota za mě to je nejlepší kočárek na trhu, tříkolka je fajn, já jsem z Jizerských hor, v zimě máme spoustu sněhu, neprohrabané chodníky atp. , kolečka jsou k nezaplacení a když je nejhůř, vzepřu kočárek je na přední kolo a tlačím jen jednu stopu ve sněhu, už ho mám na druhé dítě, stále je super, je už trošku škvíká a to nevím, co s tím mám dělat, neporadíte,¨? přijde mi, že to jsou ty pružiny nad tlumičema odkud se ozývá ten podivně otravný zvuk 😉

janula28
9. pro 2011

@zuzimia už je asi pozdě, ale je tam osička, která se musí vyklepat, to myslíš?

saaralota
9. pro 2011

@janula28 To ráda slyším. Chtěla bych kočárek, se kterým se nemusím bát do terénu, do sněhu... zatím je to asi favorit 🙂.

saaralota
9. pro 2011

@pikusa asi to fakt není problém. Někde jsem totiž kdysi četla diskusi k nějakému tříkolovému kočárku a někdo se tam ptal na to samé, co já teď. A nebyla tam už odpověď. Tak mi to přišlo jako možný problém...ale očividně je to v pohodě 🙂. Jsem prostě s kočárkama teprve začátečník 🙂.

ivett
9. pro 2011

@saaralota s tím kočárkem "do terénu" trochu pozor, sám výrobce uvádí, že kočár do terénu to rozhodně není, řadí ho mezi městské kočáry...
já ho měla a přišel mi super, s tím nájezdem na nájezdy pro kočáry to holky napsaly správné, mám teď jinou 3kolku a jezdím jak píšou, prostě já pozadu a kočár táhnu nahoru před sebou, dolů tak samo, tlačím ho před sebou na zadních dvou kolech...

co se PP týče, myslím, že je to super kočárek, 3kolka je v pohodě, pro mě teda jo, ale jak psala mpavlinka, někdo s tím má problém, hlavně starší generace, mají pocit, že se viklá a hlavně při nájezdech na obrubník jsou schopni kočár překlopit, pro mě nepochopitelné, ale fakt to jde 😀

ber v potaz u tohohle kočárku, že je dost těžký a blbě skladný, resp. po složení zabere docela dost místa, na to je třeba myslet...ale jinak co se týče prostornosti, super...

saaralota
9. pro 2011

@ivett no, já nepotřebuju nic na vysokohorský túry, ale myslela jsem něco, s čím můžu bez obav i po lesních cestách, když napadne sníh a tak. A někde jsem narazila právě na doporučení PP GT3. Jinak skladnost by nemusel být problém, auto máme celkem velké. Těžký by taky nemusel vadit, nikam ho nosit doufám nebudu 🙂. A naopak by tím mohl být stabilnější, ne? No, uvidím. Rozhodně si ho chci nejdřív někde naživo pořádně osahat, vyzkoušet. Ale podle referencí mě moc zaujal.

ivett
9. pro 2011

@saaralota tak podle toho co píšeš, je pro vás PP ideální 😉 Určitě budete spokojení 😉 lesní cesty zvládne...ale není třeba na brusle, resp. jedině se zaaretovaným kolem a s tím se jede pěkně blbě teda...s korbou mi přišel stabilní i na bruslích, ale co jsem ho přendala na sporťák, tak při popobíhání třeba na přechodu přední kolo vibrovalo, rozhodí to celý kočár a musíš zastavit a počkat až to přestane, ale to dělají všechny 3kolky, takže jako to není vada PP...jen ať pak člověk není překvapený...

lucenek
10. pro 2011

@saaralota ono i 4 kolky nahoru po schodech vytahuješ tak že jdeš nahopru pozadu a vytahuješ kočár po 2 kolech..... teda já ještě nikdy neviděla nikoho tlačit kočár nahoru tak aby jel po všech 4......

mpavlinka
10. pro 2011

@ivett na brusle je asi málo kočárů, třebas PP i Jané v návodech píšou, že se s nima bruslit nemá... Ale já s PP bruslím a v pohodě. Jak píšeš, zaaretovaný kolo by člověk měl mít vždy tak jako tak.
Jo skladnost souhlasím, za mne velký minus, ale stejnak je supr.
@saaralota ono ani tak nejde o velký auto, mám taky velký auto, ale složenej peg je kráva dlouhá a strkat to do auta třebas vícekrát za den když jedeš nakupovat na různý místa je opruz... Na druhý mimi to budu řešit tím, že budu vozit Pliko (to jsou goflky od Peg Perego) podvozek a nacvaknu na něj sedačku nebo Navettu.
Ale jinak fakt na něj nedám dopustit, dcera je veliká a mám v něm hodně místa, v jiným sporťáku už byla byla napasovaná... A všechny ty vychytávky - bouda překlápěcí až úplně dopředu - super proti slunci, větru... organizér na řidítka, prostornej koš... Navíc je to kočár opravdu kvalitní, můj už má 3 roky a vše v super stavu a to ho nešetřím, potahy jsou kvalitní, navíc nepromokavé, vyzkoušeno v lijáku...

saaralota
10. pro 2011

@lucenek no mě to pak taky došlo, že to tak asi bude vlastně s každým kočárem...jak říkám - kočárkový začátečník 🙂

saaralota
10. pro 2011

@mpavlinka my bydlíme v menším městě, takže všude dojdu pěšky a autem tolik jezdit nepotřebuju - občas samozřejmě jo, ale spíš výjmečně. Výhledově bych se ráda přesunula na venkov, tam by nakládání do auta bylo aktuálnější...ale to nebude zase tak hned, to už asi budeme dávno bezkočárkoví 🙂.

kacka.l
10. pro 2011

Tak já jsem dobrý exot, mě zase nenapadlo, že bych ho za sebou táhla, vždycky jsem jela popředu a tlačila, normálka přizvedla přední kolo a jela po zadních. 🙂 🙂 Naprostá pohoda. 🙂 🙂

lucenek
10. pro 2011

@kacka.l ty ero zase když jedeš 4 schody tak to asi jde, ale 7 a strmě to nevím nevím 😀

mpavlinka
10. pro 2011

@kacka.l jak píše lucenek, tak na krátkou vzdálenost 😉 😀

kacka.l
11. pro 2011

No jo, normálka, podchody na trolejbusy a tak, schodů aspoň 20. 🙂 No jo, no. 🙂