Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
6. únor 2012

Ivett jezdilo se mi s ním lépe než s plikem, ale leh není jako v pliku 100%. Ale podle mě stačí. košík je na nic, hned se prodře, novější prý od roku 2010 jej mají pevnější. Lucenek jej měla taky, tak může taky písnout svůj názor. 🙂

lucenek
6. únor 2012

@ivett no ivett já tě asi odradím, drkotá, takový kostitřas, když máš brudu má to kolo mezi těmi špalíky dost prostoru takže to brzdí tak na půl jako na cestě OK ale v buse to fakt jezdí, já nadávala jak špaček a to jsme kupovala novej, hned první cestu domů jsem věděla že půjde....a šel.....a ten košík je pod tou skříženou konstrukcí tak tam lezeš leda z boku nic nedáš od strany sotjícího řidiče kočárku

ivett
6. únor 2012

PP Sí vyřazeno z kámoščina seznamu...😀

lucenek
7. únor 2012

ivett není špatnej ale orptoi energy nebyl pevnej rozviklanej hlasitej...to janečko je fakt super....i pavlinka potvrdí....

lucenek
7. únor 2012

a co cybex callisto nebo nuna 2012?ještě je krásnej jané nanuq

ivett
7. únor 2012

na jané se moc netváříme s kámoškou, callisto jí nutím furt, mě se líbí moc, ona ho sjede omrknout a uvidí jeslti ji nadchne a nunu ee, nelíbí se...

kacka.l
7. únor 2012

Tak za mě buggster air, nebo bee... 🙂

ivett
7. únor 2012

no jo kači, Bee by byla kámoščina jasná volba, ale tolik peněz ta druhý kočár - golfky prostě nedá, buggster je taky na zvážení, ale moc se jí nelíbí, taky ho okoukne...

saaralota
7. únor 2012

@pikusa @lucy.l Ahoj, tak nám dnes dovezli pp gt3, zkoušíme doma sestavovat a tak (návod místy není příliš návodný 🙂) a přijde mi, že když se nandá hluboká korba - na ty stříbrný úchyty + černý "podpěrky", že je pořád mírně zkopce - hlavička víc nahoře. To je tak správně? Nemělo by to být vodorovně?

lucenek
7. únor 2012

ješte ten černý obdélník zvednout....

lucenek
7. únor 2012

ivett já taky na jane se netvářila ale v ruce jak ho chytneš je parádní.....u buggsteru si myslím že je na golfky dlouhoej..opisuje velkou kružnici, ale je fakt každému se líbí něco jiného

saaralota
7. únor 2012

@lucenek nějak nevím, co má být ten černý obdélník?

pikusa
7. únor 2012

@lucenek psala stříbrné a černé...tak to má asi zvednuté oboje ne???

saaralota
7. únor 2012

@pikusa @lucenek nacvakne se to na ty stříbrné úchyty a směrem "k nožičkám" se to podepře takovýma dvěma jako podpěrkama. Ale víc nevím... a korbička se mi zdá, že není vodorovně..

lucenek
7. únor 2012

@saaralota jaký máš návod ten obrázkový?

saaralota
7. únor 2012

@lucenek jo, na začátku spousta obrázků, uprostřed jsou k tomu i české popisky, ale u nasazení korbičky to tedy moc návodné není 🙂.

ivett
7. únor 2012

@saaralota máš ty packy zvedlé obě a ten kus černého plastu na konstrukci taky? na to pak musíš nacvaknout tu korbu, jestli se ti zdá, že je zkřiva, je to divný, holky to teda nevím proč podkládaly houbičkama, mě držela bez problémů rovně...podle návodu mi to přišlo v pohodě, horší byla přestavba na sporťák 😀

saaralota
7. únor 2012

@ivett no, sporťák tam byl původně a než se nám ho podařilo vyndat.... 🙂 ale nakonec se povedlo. S tou korbičkou to budem muset nějak vymyslet, ale máme na to ještě skoro půl roku, tak to snad dáme dohromady 🙂.

vikinka11
7. únor 2012

PRODÁM NEBO VYMĚNÍM PEG PEREGO GT3 SPORŤÁK V BARVĚ FANTASY.
KOČÁREK JE ÚPLNĚ NOVÝ.MANŽEL BY CHTĚL DENIM,VŽDY TOUŽIL PO
DŽÍNOVÉM KOČÁRKU!
KDYBY MĚL NĚKDO ZÁJEM,TAK PROSÍM IP 🙂
NEJRADĚJI BYCH VYMĚNILA ZA DENIM A SAMOZŘEJMĚ VÁM I DOPLATÍM KČ!!!

lucenek
8. únor 2012

@vikinka11 hodně štěstí až budeš kočár hod reál foto ta denim mě taky zajímá v reálu jak vypadá

mpavlinka
8. únor 2012

@saaralota korbičku nacvakáváš na ty plasty a podepřeš černým plastovým obdélníkem 😉 Jinak se hodně kýve.

mpavlinka
8. únor 2012

@ivett @lucenek Energy jsou fajný, na dovču, na léto, na větší dítko... Supr jezděj, jsou lehký. Já teda užiju dvoje golfky 😀 Switche - velký, prostorný, otočný, bouda až dolů... A Energy na popojížděčky do socky, dovča a asi postupně na ně přejdem až bude Nikča těžší a těžší 😀 😀

dasty79
8. únor 2012

vikinka11 - nic mě do toho není,ale FANTASY BEIGE je v reálu naprosto úžasnej!!!
Má ho moje kamarádka z HK a každej jí okukuje její barvičku,že to je prostě originál!!!!!!!!!!!!
My máme taky Fantasy Beige sporťák (zatím ještě jezdím s korbou černou),ale už se těším
až se sporťákem vyjedeme 🙂
Ten džínovej se podle mě rychle okouká a džínovej kočárek vypadá jak polskej....
(nic proti polskejm kočárkům)

dasty79
8. únor 2012

vikinka11 - nic mě do toho není,ale FANTASY BEIGE je v reálu naprosto úžasnej!!!
Má ho moje kamarádka z HK a každej jí okukuje její barvičku,že to je prostě originál!!!!!!!!!!!!
My máme taky Fantasy Beige sporťák (zatím ještě jezdím s korbou černou),ale už se těším
až se sporťákem vyjedeme 🙂
Ten džínovej se podle mě rychle okouká a džínovej kočárek vypadá jak polskej....
(nic proti polskejm kočárkům)

lucenek
8. únor 2012

@dasty79 já viděla jen korbu FB a přijde mi nazelenalá, v reálu mě zklama ač z kolekce byla nejhezčí....

dasty79
8. únor 2012

@lucenek - mě teda vůbec nepřijde nazelenalá.
Je pěkně béžovej a ty proužko-květy,nebo jak to nazvat - tomu dodávají šmrnc 🙂
Loni nebylo z čeho vybírat....A FB je prostě jiná a krásná.

ivett
8. únor 2012

já potkala FB na dovči, nazelenalá není, je pěkná, elegantní, ale mě zklamal hodně materiál a ty cancy - proužko květy se mi omrzely hodně brzo, asi bych byla teď zklamaná, kdybych ji koupila...
denim se mi nelíbí taky, ale naživo jsem neviděla, mám pocit, že "riflové" kočáry vypadají lacině a krom toho se richle šisují...

ivett
8. únor 2012

*rychle, pardon 😀

mpavlinka
8. únor 2012

Naprosto souhlas, džínovej kočár na mne působí levně... Jak jsem zde již psala, připomíná mi to éru džínových košilí 😅 Ale proti gustu...Ta béžovka mi přijde nijaká, viděla jsem naživo... Navíc blbej matroš a bude to furt špinavý...

kacka.l
8. únor 2012

mě se moc líbí béžová z letošní kolekce, je krásná. A že bude špinavá bych se nebála, pegy mají dobré potahy, stačí hadřík a je. 🙂

lucenek
9. únor 2012

jj tp je fakt otřít a objevila jsme tekuté sklo..perfiš impregnaci na všecko hlavně kočáry sedajdy ubrusy a tak