Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
22. kvě 2012

Nicméně si myslím, že se třeba najde někdo, kdo nezná kdy jaký korby byly, dál to nezkoumá a koupí to i předražený...

ivett
22. kvě 2012

jako já myslím, že prodejné to je, když někdo bude chtít celý set za cenu sporťáku a nevadí mu stará kolekce, tak proč ne, mě osobně se Moca líbí, ale ani tak bych ji tak starou nekoupila, ale to je můj problém, použité věci mi nevadí, ale staré prostě jo, i když třeba na PP GT3 se toho zas tak moc krom barev nemění...

mpavlinka
4. čer 2012

@lucenek potřebuju radu ohledně Energy... Můžu potah prát? Neříkej, že ne, už jsem ho sundala 😝 😀 Je na tom napsaný pouze suchý čištění, ale spoléhám na Tebe, že jsi vyzkoušela i mokrou cestu... 😀

lucenek
4. čer 2012

@mpavlinka ano zkoušela prala a vysušla, na stříšce se udělaly bublinky ale prala jsem ručně, mokré to pak vyhladila rukou - jakože vyždímala a nechala volně proschnout

mpavlinka
4. čer 2012

@lucenek děkuju moc. Já střechu prát nebudu, jen potah sedajdy 🙂

lucenek
4. čer 2012

tam da dolná ást jak jsou nohy tak by mohla vyublinkovat taky jak je ta kůže či co to je.....

mpavlinka
4. čer 2012

@lucenek a bublinky... tím myslíš co?

lucenek
4. čer 2012

no třeba mezi dvě vrstvy látky méně prodyšné se dostane vzduch bublina a jakoby tu látku dvojitou od sebe oddělí právě tím vzduchem, který tam zůstane a nedá se vypustit tím, že ta látka sama víš jaká je - neprodyšná ale jsou to mikrobublinky, něco jako když tapetuješ tapetou a udělá se to

katulka74
5. čer 2012

Ahojte,chcem sa opytat,mate niektora vlozku do sportiaku?chcem kupit cez internet a neviem ci bude pasovat.

pikusa
5. čer 2012

@katulka74 na mimibazaru paní šije přímo na perego 😵

katulka74
5. čer 2012

@pikusa a neviete jej nick ?

lucenek
5. čer 2012

@katulka74 darint z Ostravy

martini
6. čer 2012

ahojte...potrebujem poradiť - aký dáždnik kúpiť na PP GT3?

lucenek
6. čer 2012

@martini a na co? stříšku překlopíš dopředu pokud máš záda v sedu nikde jsem neviděla gt s deštníkem

martini
6. čer 2012

@lucenek ved ani ja. ale sú situácie, keď leží alebo je kočík v takej tej strednej polohe (do úplneho sedu ho ešte nedávam, má len 7 mesiacov) a svieti mu slnko do očí a musím to riešiť prehodenou šatkou cez striešku... Asi tento kočík teda nie je určený na nosenie s dáždnikom, ale možno by sa tam dal namontovať aj nejaký z inej značky...a možno len vydržím ešte pár mesiacov kým už bude malý sám sedieť a vyrieši sa to 😉

ivett
6. čer 2012

@martini já pro tyhle případy měla sluneční clonu Dooky, mrkni na ni, podle mě lepší řešení než slunečník, který pořád někde zavazí 😉

lucenek
6. čer 2012

@martini spíš ty clony, ty tyčky maj šišatý profil, tak mysím, že takových slunečníků co maj variabilní montování asi nebude

kacka.l
6. čer 2012

Na gtš nepasuje žádný slunečník, resp. nacpeš ho tam, ale absolutnš nedrží, já jsem zkoušela asi tři, pak jsem to vzdala a ušila si sluneční clonu.

mpavlinka
6. čer 2012

@martini jak píše lucenek, není třeba... Pokud není dítě vlehu, jde stříška až před dítě a pokud leží dávala jsem tetraplenu přes boudu 😉

dvojcata2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martini
8. čer 2012

@kacka.l ty si šikulka, že si si tú clonu vedela ušiť sama...to ja asi nezvládnem 😒
@ivett @lucenek @mpavlinka ďakujem za rady. my práveže často ležíme a spíme a jedna plienka či šatka je na nohách, druhá cez striešku...mám pocit, že vyzeráme ako z kazachstanu 😉 preto som chcela ten dáždnik, ale skúsim sa popozerať po tej clone. ešte raz dík.

ivett
8. čer 2012

@martini krom toho, že ten deštník tam nejde nijak přichytit, tak ani moc necloní, já ho měla a mám na golfkách a je to opruz fakt, jako při nejedoucím kočárku se spícím miminem dobrý, to si třeba nějak nastavíš a nehýbeš s tím, ale jak jedeš, tak to povoluje, točí se to, nedejbože když je vítr, to furt popravuješ, aby to stínilo a až ti děcko sedí, tak ho to nesmírně zajímá a pořád to stahuje a ohýbá, no fakt něco na moje nervy 😀 ta clona byla 100x lepší a jinak bych si vystačila s tou plenou, co na tom, že to vypadá blbě 😉

ivianocka
8. čer 2012

Baby, sledujem vasu diskusiu a mam otazku. Ako velky je rozdiel medzi navettou a navetta XL?Nasla som vnutorne rozmerxy navetty XL, ktore su 70 x 32 cm. Neviete mi niektora povedat rozmery tej starsej navetty bez XL? prechadzala som diskusiu no nenasla som to tam, ani som to nikde nevedela vygooglit.. Tiez stale spekulujem nad GT 3 z druhej ruky. Ale momentalne som vo verzii ze kupim PP Pliko s vanickou navetta a s vajickom, uz riadne starsi a k tomu kupim GT 3 sportak novy. A ze budem mat vajicko aj vanicku na obidva podozky 😝 len teda neviem ci sa zbytocne neokaslem, keby ta vanicka bola nejaka velmin mensia,.

kacka.l
9. čer 2012

Já si pamatuju, že moje stará navetta měla 74 cm

mpavlinka
10. čer 2012

@kacka.l jj, stará navetta je delší než ta nová...

ivianocka
11. čer 2012

A co sa tyka sirky, nepamatate si niekto aka bola stara navetta siroka? + baby @kacka.i a @mpavlinka dakujem

ciencialka
12. čer 2012

Ahoj děvčata, chci prodat Peg Perego GT3 barva moka 🙂 je mi z toho naměko 🙂 za kolik byste prodávali, chci dát i fusak emitex k tomu zdarma 🙂

kacka.l
12. čer 2012

Mám pocit, že měla 32-33cm. Ale už si nejsem jistá.
Já bych dala tak kolem 5000,- vypadá hezky. Ale za více ji asi neprodáš.

ciencialka
13. čer 2012

no zatím jsem takovou cenu nahodila 🙂 uvidíme

pikusa
13. čer 2012

@ivianocka taky myslím,že těch 32 33 cm.....