Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucy.l
18. dub 2010

ahojky holky, chtěla bych vás poprosit, máte některá barvu CEDRO 2009?

lucenek
18. dub 2010

marketka27 myslím má cedro

lucy.l
18. dub 2010

moc díky, nevíte jaká je ta barva na živo? Sedá na to moc hmyz ? Mám možnost koupit ho za dobrý peníz,ale výbavu máme červeno šedou -letní fusak, vložku do sporťáku - myslíte že to bude vypadat moc blbě ?

lucenek
18. dub 2010

občas vídám tady v OV cedro je to taková žlutozeleá asi na ni mušky půjdou no.....

pikusa
18. dub 2010

Taky myslím,že na cedro mušky půjdou.....

jafulka
18. dub 2010

Ahoj lucy.l na barvu CEDRO 2009 se lepí mušky jak včely na bonbon 🙂

kacka.l
18. dub 2010

Já mám cedro síčko a mušky teda fakt nejdou, je to prý nastříkané impregnací, která jim smrdí. To jsem dneska svezla na gtčku papaie více mušek. 🙂

marketka.27
18. dub 2010

Nějaký hmyz občas svezeme, ale nejsem si jistá, že je to tou barvou 😅

lucy.l
18. dub 2010

děkuju moc za odpověďi 🙂 ještě se u vás určitě, pokud to nevadí ukážu, přijde nám v úterý 🙂

pikusa
18. dub 2010

Luci.....klidně 😀

marketka.27
19. dub 2010

Dnes mi přijde Pliko 😵 !!!!! Nevíte, jaká na něj pasuje pláštěnka, když mám verzi Classico? Completo už jsem nesehnala ☹

pikusa
19. dub 2010

Market,pak nám dej fotečku 🙂
a pláštěnka....nevím...

lucenek
19. dub 2010

market zkus pak s tím zajet do Woka na hl,. třídu v porubě a budete zkoušet pro prodavačky není problém vybalit pláštěnu a zkoušet a hlavně maj to v oku 😉

marketka.27
19. dub 2010

Dík. Teď mě tak napadá, že Woko je i na poliklinice v Hrabůvce, tam mě vůbec nenapadlo zajet. Jéé, já se tak těším🙂

lucenek
19. dub 2010

jo maj i tam? myslela jsem že to je jen v Porubě, tak jdi tam, kde to máš blíž

marketka.27
19. dub 2010

Helou, právě mi dorazilo Pliko. A všechny informace, že na Classico nejde nasadit pláštěnka z GT3 (prý na Classiku není ten zip), jsou nesmysl, protože zip tam je. Pláštěnku jsem nasadit nezkoušela, ale věřím kacka.l, že bude pasovat parádně😀 Úplně nejnádhernější golfky, jupíííí🙂

kikimaruska, nechci tě strašit, ale taky jsem půl roku vzdorovala nákupu origoš tašky (drahá, nepraktická, velkej koš atd.) No, už ji mám doma. A byla to docela fuška ji sehnat 😀

marketka.27
19. dub 2010

Půl příspěvku patří do jiné diskuze, tak pardoooon 😉 Jsem z toho kaufu taková celá nějaká mimo 😀

matra
19. dub 2010

Ahojky já mám cedro a mušky sedaly občas. Spíš ale na chatě, kde jsou kolem rybníky a řeka, tudíž více hmyzu, jinak mi to ani nepřišlo... 😉 Já jsem spokojená, barvička je pěkně živá.. 🙂

Holky, promokla někdy někomu boudička?
Já tu svoji nedávno čistila ve vaně a tedka jak prselo, tak to do té látky jakoby nasákalo, ale nepromoklo... 😖
Stříkáte to nějakou impregnací? Já jsem totiž s tou origoš pláštěnkou max. spokojená...

Ale jedna věc co se mi tedka po procházce stala, tak že se voda dostala někam do konstrukce a jak jsem kočár druhý den dávala do auta, tak začala téct... ☹ Aby mi to tam vevnitř nerzezlo nebo tak něo... ☹

lucy.l
19. dub 2010

Díky za info holky, přijde mi zítra ráno, snad ho zvládnu sama složit a hned vyrazíme s malou ven, moc se těším 🙂

lucy.l
19. dub 2010

matro, jakou barvu k cedru ladíš ? Fusaky, deky atd. mám všechno červené, např krásný letní fusak 2v1 od emitexu-to se totálně nebude hodit že ? K tomu buď zelené, žlutá nebo šedá,černá co ?

lucenek
19. dub 2010

matra já teda ne že bych byla pesimista, ale té origo pláštěnce nevěřím ani tomu že bouda nepromokne...taže slejváky a veškerý sníh déšť řešim emitexáckou pláštěnkou tu origo mám spíš proti silnému větru

pikusa
19. dub 2010

holky,já ne že bych origoš pláštěnce neveřila,ale mě se to nelíbí.....

matra
19. dub 2010

Lucy, ladím zatím fusak emitex letní. je černo zelený a super, viz foto...
A jinak mám malou žlutou dečku se zelenýma žabkama, ale celkem to moc neřeším 🙂 Hlavně at nejsme jak cirkus 😀

No a boudičce právě, že věřím, tak jsem chtěla vědět, jestli někomu protekla, mě i pře to čištění stále nepromoká 😉 A ne že jsme nezmokli 😀
A pláštěnka se mi líbí... 🙂 Je taková zvláštní a mi k tomu kočárku sedí.

lucenek
19. dub 2010

tak my máme letní růžovou dečku s kittynou a ted mám hrubší žlutou..ono k moka jde dost barev...ale mít kluka tak ladím moka a tyrkys 😵 😵 😵 😵 😵

marketka.27
19. dub 2010

Co máte v hluboké korbě, když vyhodíte fusak? Asi by to chtělo nějakou vložku :-/ No ale nevím, Karinka půjde za chvilku do sporťáku, takže bych asi jen vyhodila prachy.

matra
19. dub 2010

jůů, hnědá a tyrkys ani mi nemluv... Slintám blahem ja vidím tuto kombinaci na čemloliv... 😀 😀 😀
¨
Kurnik a ja si koupim CEDRO... 😅

lucenek
19. dub 2010

marky já nic my budem mít 2 roky v červenci.....
matra to je můj sen mít tmavý ořech obývák nábytek tyrkysovou stěnu jednu a doplňky a zbytek bílá...uchcávám blahem 😵 😵 😵

lucenek
19. dub 2010

hele ostravandy co tak se slézti mám volno až do neděle 😎

matra
19. dub 2010

že by? 🙂 T jsi z poruby že? Já hrabůvka a marketka?

lucenek
19. dub 2010

jj marketka taky jen myslím stará Bělá???nemám tucha aještě kacka.l