Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

melysa
3. led 2010

pikusa, možná by to šlo ale já to nemám kde vyzkoušet ☹ Ještě zkusím najít nějaký obchod ve Zlíně, jestli by tam byli ochotní mi ho půjčit na zkušení do kufru.
Prvního synka jsme taky vozila v červeném, a že to byla ostře červená 🙂 Říkala jsem tomu kočárku, že je to jeho první červené ferarri 🙂

pikusa
3. led 2010

Škoda,že bydlíš tak daleko.....přijela bys a zkusily by jsme to 😀

melysa
3. led 2010

jo díky, to by bylo nejlepší 🙂 já už jsem ztoho zblblá, jeden den jsem přesvědčená, že si nechám starej kočár a na gt3 zapomenu a pak do mě něco vjede a už zas myslím jen na něj. No nějak to dopadne, mám ještě spoustu času, mimi se narodí až v létě.
Koukala jsem v obchodě na tu novou kolekci, korba je prý na chlup stejně velká, a na sporťáku byli jiný popruhy, v tom smyslu, že byli nahoře na pevno, to se nám líbilo víc než u kolekce 2009. Jo a měli tam vystavenej sporťák v barvě kiwi, ten byl krásnej 🙂

pikusa
3. led 2010

Tak myslím,že by ti to ale měli umožnit zkusit složit do auta ne?????
Jooo kiwi je taky pěkná barvička 🙂

lucenek
3. led 2010

melys ty popruhy u 2009 jsou lepší v tom že napneš na zádech napevno když dítko posazuješ a pak když se vyvlíkne, tak je pásáno po obvodu celého tělíčka že se klidně může předklonit k nožkám a je pásáno.Ale ted v zimě to mám napevno neb máme fusak

pikusa
3. led 2010

Tak já popruhy ted vůbec nepoužívám....jsou pod fusakem schované 😀

lucenek
3. led 2010

já mám divočáka musim 😀

pikusa
3. led 2010

No to jo....Mates je kliďas a stejně je vždy tak zabalenej,že nse nehne 😀

janka2110
4. led 2010

ahojte dievcata.
po dlhom hladani a rozmyslani ktory kocik kupit sme sa rozhodli pre PP gt3.Este som ho nevidela nazivo,iba v katalogu a na nete.Nakolko ho v obchode nemali.Dnes ideme pozret este do jedneho obchodu tak dufam,ze tam ho uvidime...a chcela som sa spytat na tie kolesa..mali ste uz niektora defekt???nerobi sa casto?
my sme predtym pre dceru mali pliko p3 a bola som s nim spokojna 🙂

lucenek
4. led 2010

defek získáš s jsakýmkoli kočárkem , který má nafukovací kola, není to jako že to je ppgt3 tak bude mít často defekt, když nebudeš jezdit po skle.....

janka2110
4. led 2010

takze musim davat pozor 🙂 este nikdy som nemala kocik s nafuk.kolesami preto sa pytam...

lucenek
4. led 2010

jo tak je to jako u každého jiného...já občas projedu sklo ale zatím okej...vyhýbám se ale někdy si fakt nevšimnu, gumy jsou tlustší

pikusa
4. led 2010

Tak já teda zatím bez defektu 😀

nika
4. led 2010

přidávám se, sklo jsem taky už několikrát potkala ( více méně každej den - bydlím kousek od domů které jsou opuštěné po vystěhování některých spoluobčanů a vybitá okna tam jsou an denním pořádku) a vše ok.

už jsem si tisíckrát říkala kup náhradní duši a vždy zapomenu 😀

arku
4. led 2010

Ahoj peregačky 🙂
Už nějaký čas vás pročítám, protože se nám s manželem začal líbit PP GT3. I když jste tady uváděli některé negativa, vesměs tady převažují pozitiva a dobré rady! Také bylíme v paneláku, tak mě zajímalo, jestli se vejde a díky Piku, jsem klidnější!!! 😉 Miminko čekáme v červnu, tak je ještě čas, ale nechci pak vybírat na poslední chvíli. Já mám představu, že sporťák by jsme koupili nový a korbu snad seženeme přes net použitou. 😉

Melysa - navetta za 2500,- je dobrá cena né?! Já viděla nejlevněji za 3000,-.

A ještě, nevadí vám, že je sporťák "jen" po směru jízdy? V tom mám malilinko dilema. 😒
Ale kdyby mimi vydrželo v korbě do 8 měsíců jako Pikus, tak by už stejně sedělo a chtělo vidět . . .
Asi je to na zvyku. 😉

pikusa
4. led 2010

Arku....Mates je stejně spokojenější,když kouká do světa....a je pravda,že je cvalík,ale na dýlku zase tak nerostl,proto se vešel....
A když půjdete do sportáku dřív a budeš na prcka chtít vidět,otočíš si boudičku a je to.... 🙂

janka2110
4. led 2010

jaj som naozaj rada ze je tu tato tema...aspon sa dozviem co potrebujem,lebo v obchode povedia iba to dobre 🙂 dnes ideme pozret tak dufam ze ho budu mat...
a neviete ci sa bude dat pouzit vanicka z plika p3 ?lebo tu mame skoro ako novu kedze sa mi tam Chiara predtym zmestila asi iba 3-4 mesiace....je vyrobena asi pred 3 rokmi.
a ako sa da otocit ta buda???

arku
4. led 2010

Pikus - asi jo. Asi to ani řešit nebudu. 😉
Na prvního syna jsem měla ještě kočár s přehazovací rukojetí, tak jsem ho vozila dlouho směrem ke mě, ale pak stejně chtěl vidět. 😉 A jiný kočárek už vymýšlet nechci. Nějaký čas jsem pracovala v prodejně s kočárky, takže vím o kočárkách dost a mám je "ošahané" a většina z nich má více nevíhod. Hlavně taky když vidíš, co vše se reklamuje . . .
No jsem zvědavá, po velkém UTZ, už bych chtěla mít jasno a koupit. 🙂

arku
4. led 2010

Jo a my jsme teda zákazníkům zkoušeli kočárky i do auta a někdo chtěl vyzkoušet třeba i 3! 😠
Tak se v obchodě optej, měli by vám to umožnit! V dnešní době opravdu rozhoduje i pár centimertů, pak by jste kočárek stejně přišli vyměnit. I když je pravda, že obchodníci dost počítají s tím, že si zákazník potřebné informace najde na netu. 😠

kacka.l
4. led 2010

Z plika pasuje, já tak jezdila z navettou Bambu 2008.

pikusa
4. led 2010

Janka...
http://nd02.blog.cz/530/427/e41b89e3fe_52233380...
ale jde to jen u ležícího dítka....má vlastně hlavu tam,kde mají být nohy
Arku...a já mám kluka,navetta byla šedá ale sporták a autosedačka jsou červené 😀 a jezdí v tom kluk 😀

arku
4. led 2010

Pikus - Matyášek je moc hezkej chlapeček, vánoční úsměv nemá chybu! 🙂
Červená sluší i klukům a většina kluků jí má oblíbenou, asi spojitost s Ferari. 😀
Taky by mi nevadila jiná barva na korbu a jiná na sporťák. 😉
Už se na to miminko začínám moc těšit a i na to nakupování.

pikusa
4. led 2010

Arku díky,je to moje vymodlené a dlouho očekávané zlatíčko 🙂
a je právě dobré,že se to dá kombinovat.
a kdy že bude prcek???

arku
4. led 2010

Pikus - já ti rozumím, my jsme na mimi čekali 5 let! 3 roky jsme jezdili do Prahy do CAR a absolvovali několik pokusů a nakonec to vyšlo přirozeně. 🙂 Takže taky bude vymodlené , termín mám v červnu.

pikusa
5. led 2010

Arku...tak my "jen"3 roky a máme malého z Prahy-Podolí...
a super,jak se vám to nakonec povedlo 🙂
A červen????to je fajn,do teploučka... 😀

dajdda
5. led 2010

Ahoj,tak máme konečně ppgt3,nakonec máme barvu titanium a máme ho z druhé ruky za 7800,- v perfektním stavu a ještě 1,5 roku záruku.A božsky se sním jezdí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

nika
5. led 2010

dajda super kup 🙂 gratuluji. 🙂

arku
5. led 2010

Dajdo - to byl teda super kup!!! 🙂 Kde jste kočík sehnali za tak dobrou cenu?

Pikus - povedlo se přirozeně samo! Tedy pomohla tomu asi imuno léčba a také dovolená v Řecku. 😉
I tak to byl pro nás zázrak, pozitivnímu testíku jsem nemohla ani uvěřit.
Na léto se moc těšim, syn bude mít prázdniny, tak nebudu mít hned od začátku takové hoňky!

dajdda
5. led 2010

no byla to teda náhoda,už jsme ho měli objednaný v barvě cedro a pak sem hledala nějaké inzeráty a našla jsme tenhle na mimiaukce.cz paní ho tam dražila po vanocích,ale neuspěšně za 8000,-.Tak sem jí psala,jestli ho ještě má a ona,že jo že se zrovna zase draží.Tak jsem si ho vzala.\A ona bydlí 50km tak jsem si dnes pro něho jela na půl cesty a paní mi ho nechala ještě za 7800,-.No sem ráda,ušetřili jsme pár tísíc a fakt je super. 😉

lucenek
5. led 2010

tak já dnes sklopila rukojet, dříve jsem jezdila na polohu nahoru ale ted na tom sněhu se mi daleko líp a jednodušejí jezdí když je jakoby rovně, protáhne to konstrukci a fakt to jezdí líp 😉