Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
21. led 2011

Lucenku: nuna je taky miláček, normálně vše i terén zvládá lépe než síčko, obrubníky zvládá vpohodě a když je vyšší tak ji prostě víc nadzvednu. Mi vyhovuje více. Ale síčko je taky super. 🙂

kacka.l
21. led 2011

Jo a hlavně, dá se řídit malíčkem, takovu ovladatelnost jsem fakt nezažila. 😀

lucenek
22. led 2011

já měla jane enerhy co se týče ježdění přišel mi teda lepší jak síčko, pevnější nerozvrklaný..... a nunu tam měla paní tak jsme v poslední cvíli uvažovala.......

pikusa
22. led 2011

Jéé co je nuna???? 😲 😀

lucenek
22. led 2011

todle

pikusa
22. led 2011

@lucenek jéé to se mi nelíbí 😝

lucenek
22. led 2011

@pikusa buginka no

kacka.l
22. led 2011

Vzhled nic moc, ale jako utíkáček nemá chybu. 😀

janula28
22. led 2011

ahoj holky,
prosím o rychlou radu. Jak se odendá to přední kolo GT3 z vidlice, aby se dala vyměnit duše? Nějak nám to nejde...

lucenek
22. led 2011

@janula28 ten černý čudloklapka zamáčkout někdo aby ti držel kru a ty to jen vysuneš z konstrukce

janula28
22. led 2011

@lucenek sundané z konstrukce ho mám, leží mi na zemi, ale neumím ho sundat z té vidlice, na které se točí, abych mohla vyměnit tu duši

lucenek
22. led 2011

myslíš obal duše?uf musím se optat manži...ale mělo by to jít vymáčknout z ráfku

janula28
22. led 2011

@lucenek jj, přesně tak, obal duše jak sundat, vím, píšu jak tatar, ale mám GT3 kolekce už 2008 a doteď jí nic nebylo, tak to je asi parádně zatuhlé, no tluču tady kladivem do té osy a nehne se to ani o centimetr, jakože by na jedné straně vylezla

janula28
22. led 2011

už se povedlo, bylo to zatuhlé 😉 díky za pomoc

miselaniki
22. led 2011

Ahoj holky, mám ve výběru peg perego gt3 2011 byli jsme se s manželem na něho podívat, kočárek se nám líbí, ale je podstatně větší jako Jané co máme ( máme hodně starý už nám nevyhovuje) a nás napadlo jestli se nám vejde do kufru auta - fabia combi a dále mně napadl výtah, s tím slalomem se tam vejdu tak tak ( panelákový výtah). Nemáte některá majitelka tohoto kočáru fabii combi?🙂). Děkuji za odpověď.

evatk
22. led 2011

@miselaniki jela jsem s našima fabkou kombíkem a vejde se

miselaniki
22. led 2011

@evatk - díky moc, tak to je super.-)).

pikusa
22. led 2011

@miselaniki a výtah???
už jsem ho tady pro holky měřila mockrát 😀 jen nevím,kde to je
ale my máme klasika panelákovej--malej a vejde se...z rohu d rohu a zvednout madlo

miselaniki
22. led 2011

@pikusa - výtah má rozměry 73x114cm ( šxd ), máme ho nově zabudovaný tak má i ty vnitřní dveře sklápěcí☹, u jane mi stačilo ohnout madlo, pp je delší to asi budu držet ve vzduchu🙂).
Holky jste moc hodnééé.-))).

pikusa
22. led 2011

@miselaniki hele,držet ve vzduchu nevadí 😀

miselaniki
22. led 2011

@pikusa - no taky pravda🙂), tak mohla bych ho nechávat v kočárkárně, ale strach z toho, že mi ho někdo ukradne je větší, to asi raději budu posilovat🙂.

pikusa
22. led 2011

@miselaniki hele,to není tak těžký tu chvilku ve výtahu 😀

miselaniki
22. led 2011

@pikusa - tak jasně, že ne, ale manžel to furt řeší. A ty máš který kočárek, myslím rok a jakou barvu? Jo ještě jeden dotaz bych měla-co ta síťka na té korbičce - v létě je to asi super, že tam proudí vzduch,ale co v zimě, netahne tam, čekala jsem tam aspoň suchý zip nebo něco takového.

pikusa
22. led 2011

@miselaniki 2008....červený,korba byla šedá....
a netáhne tam

miselaniki
22. led 2011

@pikusa - hezky červený🙂), to jané mám červené a teď uvažuji taky o červené, nebo té béžové - to bude dilema 😕 .
Tak ti moc děkuju za odpovědi a dobrou🙂.

pikusa
22. led 2011

@miselaniki béžovka je krásná 😀 fakt super...
ale i červená,tak pak si vyber......
ale já bych šla do béžovky 🙂
Pa a dobrou

kacka.l
22. led 2011

Béžová, určitě béžová!!!červenou mají skoro každý rok, ale béžovka je čanana. 😀

kacka.l
22. led 2011

Pikusa:Tak jsem tam hned běžela,ale je to na rychlo,takže + - nějaké cm.....výtah má
šířka 80cm,délka 105 a měřila sem i z rohu do rohu,jk já musím kočárek dát a je to 125cm....
takže zvednout madlo,ještě jde kočárek jako by nadzvednout trošku....a vejde se
2. bře v 10:09 • 2 děti • Odpověz

kacka.l
22. led 2011

Zak nevím, zda vlezeš na šířku.

pikusa
22. led 2011

@kacka.l teda ty jsi dokonalá....že ty to máš někde zkopčený 🙂
ale my 80--Oni 73...to myslím půjde.....mají ho zase dělší...teda ted nevím,jaké je rozpětí kol