Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

saaralota
3. únor 2012

Ahoj, tak jsem tu zase s dotazem 🙂. Mám možnost koupit PP gt3 za 14 tisíc z druhé ruky - komplet sporťák, hluboká, autosedačka a báze (ne isofix ale ta druhá...). Je to ještě rok v záruce. Na fotkách vypadá dobře, naživo nemám šanci si to prohlédnout (je to z druhého konce republiky). Co říkáte na tu cenu? Mě to pořád přijde docela dost, na to že to je už "ojetý", ale zase je to komplet, v dobrém stavu.... co myslíte? Určitě máte lepší přehled než já 🙂. Díky předem za rady.

saaralota
3. únor 2012

Jo, a je to kolekce 2010.

pikusa
3. únor 2012

@saaralota dle mě dobrá...
když si řekneš.....sporták cca 8000,korba cca 3000 a autosedačka cca 2000 a báze...kdybys to kupovala zvlášť
je v záruce......asi jooooooo ---jsou někde fotky???

lipetra
3. únor 2012

@saaralota Cena je dobra za komplet! Mame GT3 a je super,korbicka je prostorna,sportak i autosedacka vyborna a jizdni vlastnosti vyborne.

j.kriv
3. únor 2012

Ahojte, občas sem nakouknu, konečně pro druhé mám taky nachystané GT3, už se na něj těším 3 roky 😀
@saaralota Mě to přijde celkem dost, většinou se prodávají komplety okolo 11000,-, mně se dokonce podařil asi extrém, mám celou sadu za 5000,- rok a čtvrt ježděný v krásném stavu a to jen díky tomu, že paní se nezajímala za kolik se prodávají, prostě koupila nový sourozenecký a tenhle už nevyužila 😀

pikusa
3. únor 2012

@saaralota hmm mě se líbí.....já bych ho brala

saaralota
3. únor 2012

@pikusa Psala jsem tam ještě nějaké dotazy, tak uvidím. Ale taky se mi moc líbí. Díky moc za názor.

pikusa
3. únor 2012

@pikusa a nebo poh¨ledat na bazárcích a poskládat si to dle svého 😵
ale taky záleží,jak jsme na tom s penězi.....

saaralota
3. únor 2012

@pikusa S penězi zase takový problém není, ale tak nějak mi přišlo škoda vyhazovat peníze za úplně nový kočárek, když spousta těch "jetých" je ve výborném stavu.

lucenek
3. únor 2012

@saaralota cena fest..korby se prodávaj pod 2500 použité i fantaSY BEIGE JSEM VIDĚLA ZA 2500, sedajda škoda že je těžka a využitelná jen na podvozek na přenášení tragedie, já bych do té ceny nešla....daj se sety koupit levněji, ale pokud se ti líbí tak ty prachy navíc co dáš určo vadit nebudou

martini
3. únor 2012

@saaralota ja mam presne pp gt3 java,je super. a tá ponuka, čo si dala na ňu link je podľa mňa dobrá. Ja som kupila len samostatný športiak polročný za 12tisic Kč, takmer nepoužívaný. korbu som kupovala osobitne. Je super ten kočík, opakujem sa, len je dosť veľký a dosť ťažký, takže je lepšie mať väčšie auto.

lucenek
3. únor 2012

ještě jukni na nově trojkomb stojí 16889.... jen o necelou trojku..a dva roky záruka....

saaralota
3. únor 2012

@lucenek @martini Mě ta nabídka přijde v zásadě dobrá, kočárek vypadá v opravdu dobrém stavu, necelý rok používaný...ale zase oproti úplně novému je o cca 4000 levnější (pokud beru nejlepší nabídku přímo javy), což mi nepřijde zase tolik... Tak pořád váhám, jestli to stojí za to trochu ušetřit, nebo přidat pár tisíc a mít úplně nový kočár s dvouletou zárukou a jistotou, že autosedačka opravdu nebyla bouraná atd. Jojo, je to dilema 🙂.

martini
3. únor 2012

@saaralota s tou autosedačkou to máš absolútnu pravdu, ja som preto sedačku nekupovala od nikoho, ale mám novú. teraz rozmýšlam, že som to trochu poplietla, mňa športový gt3 stál 400 €, teda 12tisíc slovenských korún, nie českých. kupovali sme ho v čr, tak preto som to poplietla. teraz pozerám do starých emailov a my sme športiak kupili za 8990 Kč. ja som vlastne ušetrila 150 € len na športovej časti. tak to máš pravdu, že by to mohlo byť o pár korún ešte lacnejšie.

lucenek
3. únor 2012

@saaralota však jo jsou to tvoje prašulky 😀

kacka.l
3. únor 2012

No podle mě je to taky dost, vzledem k tomu, že nová jsva se doprodávala za 8900,-
tady je autosedačka nová za 2000,-
http://www.nakupniarena.cz/peg-perego-autosedac...

tady nová navetta java za 2000,-
http://www.nakupniarena.cz/peg-perego-hluboka-k...
A tady nová gthttp://www.oknakup.cz/detail.php?zbozi=26338403 java za 9500

A máš nový set za 13500,- pokud chceš bázi, kup jakoukoli starou sedajdu, třeba za 200,- použij jen bázi, jsou pořád stejné a pak zase prodáš celou sedajdu s bází. až to odjezdíte. 🙂

verusa22
3. únor 2012

@saaralota http://deti.bazos.cz/inzerat/14001633/GT3-Peg-P...
tady máš dokonce 2300kč i s taškou🙂

verusa22
3. únor 2012
janula28
3. únor 2012

@kacka.l já mám nějakou malou za cenu 189Kč kupovanou ve specializované cyklo prodejně a to byla asi ta chyba 😉

lucenek
4. únor 2012

budu muset do globusu pro tefloňák zase

lucy.l
5. únor 2012

aahoj holky,potřebovala byvh poradit, nějak nám nejde přidělat hluboká korba na gt´3,má se korba nacvaknout na ty střibrné packy co se dají zvednout na sportovní části?

pikusa
5. únor 2012

@lucy.l ano...na ty packy a ještě k tomu z podvozku zvednout takový černý kus plastu...jako by obdélník...ted to ještě drží--taky se zvedá

lucy.l
5. únor 2012

@pikusa díky🙂

ivett
5. únor 2012

holky, měla jste některá PP Sí? poznatky, postřehy, klady, zápory????

luca30
6. únor 2012

Holky pokud byste měla některá zájem prodávám autosedačku peg perego - vajíčko 0-13 kg v barvě cedro..cena dle dohody... 😉

kacka.l
6. únor 2012

@ivett Síčko jsem měla- po pliku příjemná změna, ale kolečka na zámkovce drkotají a dělají rachot, zádovka nemá takový sed jako gt nebo pliko, je více do lehu cca 100 stupňů, polohování nožek jde jen jakoby napůl, není 100% každopádně jako útíkáček do auta byl super lehouký a skladný. 🙂

ivett
6. únor 2012

díky kači @kacka.l no a když si představíš s ním jezdit po obci, kde třeba nejsou jen chodníky se zámkovkou? zvládne to? třeba do obchodu, na poštu a tak? plnohodnotný leh tam teda nejde? jakože záda i nožky do lehu?