Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
17. bře 2011

kačka ještě písne další věci co já nevím...učím se to od ní 😀

ivett
17. bře 2011

@lucenek jůůůva, tak koukám na to Mylo a vypadá designově super, něvím proč mi připomíná ten podvozek pavouka, jdu ho prostudovat 😀

lucenek
17. bře 2011

@ivett jj pavouk 😀 no viděla sjme i mutsy spider...ten se i jako pavouk skládá..... 😀

kacka.l
17. bře 2011

@ivett Jak píše Lucenek, je to jen pro anglii, tam je to stará, zavedená značka. Ničím se neliší, jen barvou, třeba pro báš trh nedělali černou. Al jinak tam není podle mě rozdíl. 🙂

Ivett na nový zapp xtra? jen jako estovní? Já bych ho nechtěla, ale dost si ho chválí.

ivett
17. bře 2011

@kacka.l jdu kouknout na zapp...ale mě zatím nejvíc láká ten skate, užkvůli té skládací korbě... 😉

ivett
17. bře 2011

tak zapp xtra jsou klasický golfky od quinny jestli jsem to našla dobře ne? mě se moc nelíbí a hlavně chci něco, co má ještě korbu, josu nám necelé 4 měsíce teprve 😀

lucenek
17. bře 2011

@ivett jj quinny ale naprd. já měla speeda jako dopbrý jel fajně ale soustu věcí nevychytaných.....

ivett
17. bře 2011

@lucenek jj, speeda jsem zkoušela, nechtěla bych ho, líbí se mi buzz4, ale všechno jsou to kočáry, ke kterým bych musela řešit ještě korbu, proto furt vítězí PP skate, tam je korba a sporťák v jednom a fakt se mi líbí tak, že ho prostě chciiiii 😵
uvidím jak mi odpoví ženské na inzeráty, co jsem je oslovila, snad nějaký bude...

lucenek
17. bře 2011

v albu kaččina nuna a nahatá gojgy... 😀

lucenek
18. bře 2011

@kacka.l kači nechceš se stavit odpolko?Budu sama doma a v tom dešti nefim jak povezu dvě káry 😀

lucenek
18. bře 2011

ted fičím lítat tak kolem 12h budu doma

kacka.l
18. bře 2011

Lucenku, já můžu být u tebe tak kolem 11.45, jinak fičím domů. Tak mi napiš adresu do SZ, nemusíš nikde chodit.
🙂

lucenek
18. bře 2011

už jsme doma máš IP

lucenek
19. bře 2011

kde jste všecky? venku hnusně....

luca30
19. bře 2011

Holky nevíte některá jestli se vleze GT3 do octavie sedanu a třeba i s hl. korbičkou?? nemáte to někdo odzkoušené? 😕 😕

lucenek
19. bře 2011

@luca30 určo vleze.....když se vleze ke mě po postel 😀

mpavlinka
20. bře 2011

@luca30 mám a takto jezdím, vejde se tam krásně uhlopříčně 😉 a korba na něj v poho 🙂 Od zítřka povyšuje na Audinku A6 😵, ale ono tam zas o tolik více místa není 😀

mpavlinka
20. bře 2011

Holky taťka mi spravil peg madlo - ten vytrhlej molitan, má černou pásku chlupatou, z druhý strany lepivou, vypadá to senzačně, lepší než ta cyklo páska a perfektně to drží 😵 😵

blizennec
21. bře 2011

ahoj holky, mohla bych některou z vás poprosit, jestli byste mi změřili složený sporťáček? Jak je dlouhý a jak vysoký?

@lucenek děkuji za tip 😉 , byla jsem omrknout naživo v dětském ráji a dost mne zaujal, navíc teda vypadá, že je dostatečně prostorný a to je tedy si myslím velké plus. to speedy má také dost místa, jenže trošku mi vadí, že nejde otočit po a proti směru..

jituskak
22. bře 2011

Holky, budu prodávat Navetu - Titanio. Koupila jsme si ji od Pikusky, my v ní jezdili málo, celkově bych to odhadla na 15 jízd. Mám totiž dvojkočár a s Gt3 jsme se dostala ven málokdy. Cena by byla 1900Kč.

pikusa
22. bře 2011

Ahojík holky...
Tak já jela ráno na krev.....
a cestou zpět mi kikslo auto....kousek za Českou Lípou....tou dobou už byl P v práci právě v Lípě.Tak to otočil,přijel,já přesedla do jeho auta a on musel počkat na bratra,aby ho odtáhl :roll:
Výsledky budou ale až zítra......dnes odpo na gyndě nejsou.

@jituskak hele,že bych jí vzala zase já????? 😀 😀
neee dělám si sradnu

veronka
22. bře 2011

ahojte, tak za mesiac máme ísť pre gt3, ale stále nie som rozhodnutá na 100 %, či ju chcem.......odrádza ma, že sa nedá otočiť v protismere jazdy.....nevadí to, keď fučí? dokedy asi sa dá voziť dieťa otočené k mamine (myslím to s tým prehodením strechy naopak)? šlo by to nejako spraviť, že by tam dieťa aj sedelo alebo musí iba ležať?

veronka
22. bře 2011

ide podvozok zložiť spolu so sedačkou alebo ju treba odkliknúť a poskladať zvlášť?
rozmýšľam aj nad x-landerom XT a nad Janéčkom.
poradte aké máte skusenosti s týmito kočíkmi.

pikusa
22. bře 2011

@veronka otočený jen v leže...
A myslíš s vajíčkem?????
no asi jo......stejně jako s korbou ne???
Ale Mates už se do vajíčka nevešel,když měl sporták,to už měl sedačku 9-18 kilo.....

lucenek
22. bře 2011

@veronka a kdy by byl sporták otočený proti směru tak by do něj nefoukalo? 😀 😀 😀 myslím že záleží na větru ne na to esli tak nebo onak, hlavně bouda jde dost sklopit tak dostatečně kryje...ale to je tvoje věc...přemlouvat tě nebudem, to otočení lze jen pár měsíců..jelikož nožní podložka na které v ten moment bud eprcek ležet nejde nahoru, jen dolů....
rozkliknutí sedačky je nutné u všech kočárků...takže i u pega

valentinuska
22. bře 2011

@veronka no ono dítko moc dlouho na tebe nebude chtít koukat 😀 v určitém období přestaneš být pro něj zajímavá a bude zajímavější všechno kolem ...
já teda ještě nemám sporťák, jsme stále v korbičce, ale třeba v golfkách si to malá užívá, že může čučet jinam ...
vítr fouká dovnitř ať je tak či onak ... peg je podle mě ale docela dobře dělaný, že můžeš tou stříškou a nánožníkem dobře skrýt ...
jinak složit jde i se sedačkou, jenom se tam ta sedačka pak trochu vyklá ... a je to podle mě zbytečné skládat spolu, protože vycvaknutí je otázka 2 sekund a lépe si to poskládáš ...

perego je s x-landrem podle mě nesrovnatelné, nemůžeš chtít abych srovnávala trabanta s mercedesem 😀
janéčko chápu, je to moc pěkný kočárek ... podle mě se musíš rozhodnout, které věci jsou pro tebe nejdůležitější ... janéčko je skladnější, ale pro dítě potom menší 😒 janéčko je nižší - takže pokud jste vysocí, začne vám to vadit ... pokud jsi drobná, může být pro tebe peg moc veliký apod.

kacka.l
22. bře 2011

X lander se nedá opravdu porovnat,má je kamrádka a fkat je to nesrovnatelné. Ale pokud e ti líbí, tak se nenuť do pegu a kup si xlandra.
Janéčko do kol 07-09 bych nešla ani za zlaté prasátko.... 😉 jezdí sice fajnově, ale sed tam není sed, ale pololeh. Je to hrůůůza- tedy vedle pegu.
Nový reverse je fajn, co mi vadí je ten menší koš- tedy je to standard, ale opět vedle pegu neporovnatelné. A co mě vadí je, že se složitě skládá. Super je, že jde otočit k mamině, a holky už věřím, že maminky,co ho nemají píší, že je malý, je opět vedle pegu menší, ale Bruník se vleze i s fusakem. 🙂 To je co????Do pegu by se vešel se třema. 😀 😀 😀

Až teď jsem si všimla, jaké mám na kolu krásné h...o!!!

kacka.l
22. bře 2011

😉

janulka21
22. bře 2011

Ahoj, prosím o vaši zkušenost. Po obchůzce a podrobném prozkoumání Jané Slalom Pro 2009, Quinny Speedi a X-lander jsme ještě zkusili PP GT3 a líbí se nám nejvíc, sice je větší, ale do auta se nám naštěstí vejde a malé se taky líbí 🙂) Jen se chci zeptat, jak dobře ( špatně) se s nim jezdí třeba na lesní cestě, pokud to nejsou vyloženě kořeny? Nemám s tříkolkou zkušenosti, máme čtyřkolku tak proto ta otázka. Díky

kacka.l
22. bře 2011

@janulka21 Kukni na odkaz

Jinak, já jsem v terénu byla vždycky moc spokojená, myslím, že žádný jiný kočár nedá terén tak jako gt3, je sice v terénu podle mě nestabilnější-prostě musíš více držet, ale to fakt mluvím o horském terénu s kořeny. Jinak my sjeli i hřebeny šumavy, když jme nějak zabloudili v pralese. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=yqTmPc2pdfg