Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
11. dub 2011

@nikisvord ještě k té mezinoččkové části...ono když je oprcek v těch partiích nabalen plenečkama, tak to stejně nevadí a prostě se to podsune a vysune vepředu a nikde ho to netlačí, myslím kdyby to bylo dál tak už je jednoduché vyvlíknout se z boku nožkama a už by kočík neměl ty přísné atesty

kacka.l
11. dub 2011

Niki, tys mě nepochopila, nemám starší verzi, kiwi je nová, i s těmi pásy, jen já si je přehodila. 🙂 Chtěla jsem ty lepší, tak jsem si je koupila z těch starších plik, vyndat jsou úplně normálně. Jinak by ani nešel vyprat potah. A právě na to nadávají maminky concordů a slalomů, sed nění pořádný a dítě tím, že je pás dále sjíždí, ale niki pokud se ti líbí concord, tak si kup ten.!!!!Je to o tom, co se líbí tobě, ne nám.-i když se podle mě s PP nedá srovnat. Taky jsem ho měla na spaní pro malého. To už je fakt super to jané reverse, né že mě ukamenujete!!!!

kacka.l
11. dub 2011

Lucenku, tak cena je to Luxusní, sice ta pošta stojí více než ta korba, a nechceš k tomu i tu tašku???Třeba by ti ji paní dala za dobré peníze. 🙂

lucenek
11. dub 2011

@kacka.l Kači ten concord...to je jeho max sed? týjo....

lucenek
11. dub 2011

@kacka.l jsem uvažovala pošta 530 😝 no...skoro jako korba....
s taškou nevím.....fakt....mám ten emitex univak a sedí mi perfektně

kacka.l
11. dub 2011

@lucenek Jasně, to je fakt, já ten emitex vak taky smýkám je dobrý. 🙂 Jen mě se vždycky líbí jak to je sladěné. 🙂 jsem přece uchoš. 🙂

No Lucenku to je ten největší pololeh-sed. 🙂 🙂nehledě na to, že se polohoval páskama a záda kočáru- ta látka byla za chvíli díky tomu prodřená. 🙂

lucenek
11. dub 2011

@kacka.l já na tím taky uvažovala ale univak mám černej dobře se nosí, kryje mi koš od noh tak to kakám

lucenek
11. dub 2011

@kacka.l jo to polohování jako u speeda...tfuj.....
a co Barunka dostala na narozky?

jchalupka
11. dub 2011

Hele holky, prosím vás, taky při chůzi po rovině kopete do koleček u golfek? u dvojitých koleček si myslím se bude kopat do všech ne??? Nebo mam moc krátké rukojeti?

mpavlinka
11. dub 2011

@jchalupka jasně kopu, ale naučila jsem se chodit dál od kočáru 😉

valentinuska
12. dub 2011

@pusiket když ty pásy z kočárku odmontuješ a pořídíš si kšíry na dítko, tak jdou také nějak připnout ke kočárku?

valentinuska
12. dub 2011

@jchalupka do kolečka kopnu jednou za čas - kopala jsem první den, ale pak jsem si nějak zvykla 🙂

pusiket
12. dub 2011

@valentinuska my je nepoužíváme,to byl jen nápad,jak lze taky vyřešit,aby bylo dítě připoutané a mělo hodně pohybu.Nevadí mi pásy na GT3 a jsme ještě malý,ale co jsem se dívala,tak by šly uchytit tam,kde je adaptér na korbu/autosedačku nebo přidělat místo pásu,který vede přes pas,ten je na GT3 uchycen šroubkem,takže když by se odendal,lze to dát místo něj. 🙂

valentinuska
12. dub 2011

@pusiket aha, já myslela, že máš zkušenost osobní 🙂 ale díky ...
já zatím poutám buď celýma pásama a nebo jenom bríško a odpojím ty pouta na ramínka ... časem to takhle asi nepůjde a uvidím, jestli nekoupím pásy ze starého gétéčka

pikusa
12. dub 2011

@valentinuska já nikdy nepoutala přes ramínka...po celou dobu jen kolem bříška 😉

pusiket
12. dub 2011

@valentinuska já zatím nepoutala,měli jsme zimní fusak a teď máme letní a malý do minulýho týdne nesmě ze zdrav.důvodů vůbec sedět,takže pouze ležel a nebyla potřeba ho poutat.Ale zkoušela jsem malého poutat,jak se tady řešily krátké kšíry a místa tam má spousty a to není žádný drobeček. 😵 Ty klasické šíry mě napadli,že jsem je u někoho na sporťáku viděla používat,tak by to bylo i řešení u GT3. 😉

valentinuska
12. dub 2011

@pikusa aha, tak to je dobrá zpráva, to možná odendám to kolem ramínek úplně 🙂
občas jí tam připoutám, ale zatím mi to přijde zbytečné a zbytečně omezující - ale myslela jsem, že až bude chodit, že z toho kolem bříška bude vyskakovat 🙂

dasty79
12. dub 2011

Ahoj holky.
Kdo máte Peg Perego GT3 v barvě CEDRO.Nevíte jaká to je kolekce z jakého roku?A nelítají na to hodně mušky,apod.? Hrozně se nám líbí tahle barvička 🙂

lucenek
12. dub 2011

@dasty79 je 2008 spolu s mokou a....čebrená coralo.... 😀 je víc do žlutouzelena oproti kiwičku.
já mám jané energy coal-křiklavě žlutá šedá a černá a lítaj jak cyp 😝

kacka.l
12. dub 2011

Nene, Lucenku fakt je to 09, corallo i moka i papaia, už jsem přišla na to , moka 08 je ta bavlněná, moka 09 je ta, co máš ty. :-ú
Mušky moc nelítají, resp více mi lítaly na oranžovku, měla jsem síčko cedro. Je moc pěkná.Navíc cedro byla limitka jen pro ČR a Německo, dorazila na trh až v březnu 09, vím, to protože jsem se rozhodovala mezí tou a papaiou. 😉

pikusa
12. dub 2011

@valentinuska no Mates nevyskakoval....když se jelo,tak seděl 😵

lucenek
12. dub 2011

@kacka.l oká já ty dva roky furt pletu bobendo 😀

ivett
12. dub 2011

lucenek, dneska jsem potkala v shoppinu hlubokou javu a jak jsi se ptala na ten lem kolem boudy, tak je kožený a černý 😉

lucenek
13. dub 2011

😀 bych to mohla dealovat...dvě kamarádky kupují pega 😀 , oprava jedna už koupila 😀

pikusa
13. dub 2011

@lucenek 😀 😀
to já u nás nechci....to by jich tady bylo moc,jsme malé město.....stačí,že si ho koupila kamarádka,když ho viděla u nás 😀

lucenek
13. dub 2011

@lucenek hele jedna je z Prahy a druhá ze Studénky 😀

lucenek
13. dub 2011

já mám fakt havárku v hlavě...si poslat vzkaz 😀

pikusa
13. dub 2011

@lucenek no si lidně posílej 😀 😀 😀

mpavlinka
13. dub 2011

Kdyby někdo sháněl, prodám zelenou Navettku (2007) 😉

lucenek
13. dub 2011

týjo holky dnes jsme zadala zahraniční platbu..nejen že je třeba spoustu cypovin jako IBAN SWIFT adresu příjemce i banky, ale stojí to 220Kč ten převod...kuva....ale co wave navettka jede ke mě..... 😵