Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
17. zář 2011

@kacka.l hele není závazka...tak zkus.....jako

kacka.l
17. zář 2011

Piku, tak venku, když to doma nejde. 🙂 )))Neboj, já myslím, že to fakt přijde, až to nebudeš čekat. Tak to měla známá od mamky, když už se po 100 letech snažení o mimi přestali pokoušet, tak si myslela, že je v přechodu, protože nedostala MS a byla těhule. 🙂

kacka.l
17. zář 2011

lUCO ZA CENU 4999,-
Šli jsme se podívat do XXXLutz Praha Stodůlky na skříň a odešli jsme s kočárkem. Za tuto cenu mají barvu kiwi a tropical. Za Pliko completo, teda včetně nánožníku mě ta cena přesvědčila k nákupu🙂.

pikusa
18. zář 2011

@kacka.l hele.....Mates ejsme zkoušeli 2 roky,poslední rok už jsme byli v centru asistované reprodukce.
Co se narodil,nemám antikoncepci....a nic....
Takže ani doma,ani venku 😀
Zase jedině v Podolí.......

luca30
18. zář 2011

@pikusa piku kamarádka se taky snažila o malé hrozně dlouho a když už chtěla jít v lednu na umělé tak na Silvestra zjistila že je těhu.... 😀

holky tento je taky krásnej...a už jde cena dolů...ted se s pegama roztrhl pytel

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48277141&tab=3

to je černý?? neviděl jste to někdo naživo??

pikusa
18. zář 2011

@luca30 tak ten kočík je krásnej....moc se mi líbí 🙂
taky zmám případy,že před umělým šup a bylo těhu 😀

luca30
18. zář 2011

@pikusa a je tedy černý? naživo jsi ho neviděla třeba jaký je to materiál na údrbžu? právě koukám, že nový stojí o 1000,- víc než chce paní tak počkám jestli bude ještě slevňovat paní s levandou se mi zatím neozvala, prý má nemocné děti a foto pošle o víkendu a koukal jsem že tam je další zájemce..mě se u těchto nových líbí ta rukojeť už je jiná a snad bude lepší než ty předtím, ty se postupem času jaksi začali lepit nebo jak to popsat...

pikusa
18. zář 2011

@luca30 neviděla jsem ho naživo....hodnotím jen fotku 😀

lucenek
18. zář 2011

@luca30 jj černý já naživo viděla...černá dobrá ale jde na ní vidět všchno...drobky šmouhy od bot....
počkala bych na lavandu
já bych těm itošům navrhla tyto barvy když se furt nemůžou vydyndat a samé sračkoidní plodí:
1.turuqiose beach - tyryksová, čokoládová a drobné akcenty dobarvit event bílou...diskrétně
2.choco banane . - babánově teplá žlutá s čokoládovou
3. purpur flamenco - pivoňkově malinová s bílou event šedou
4.Rubby blue - mořská modrá jemně ale minimálně s přechodem do tyrkysova tmavě modrá plus sem tam bílá

no a hned by se prodávalo, je tam typyická klučičí, typická holčičí a neutrály dva
sem ale čikofná že? 😀

vikusjk
18. zář 2011

Ahojte babulky, vidim, ze rozoberate aj ine PP ako GT3, tak by som sa chcela opytat, ci nemate niektora skusenosti, alebo info o Pliko Easy Drive Modular, ma 4 kolecka, nie dvojite. Poznate ho niektora?

vikusjk
18. zář 2011

@verusa22 Easy Drive vo farbe Java je nazivo uplne krasny 😉

vikusjk
18. zář 2011

@jchalupka presne ten sa mi najviac paci, svetlo sedy s tmavou hnedou, nazivo je neskutocny, a celkovo funkcnost kocika je neuveritelna. Len neviem, co by tie kolecka robili pri nerovnom terene... Myslite, ze by to hrkotalo, alebo nejako natriasalo kocikom?

mpavlinka
18. zář 2011

@vikusjk já mám Javu switche a jsou moc pěkný 😵 Krásně do nich jde růžová 😵 🙂 Easy drive musí být bomba, taky bych ho brala ale byl na mne moc drahý ☹

luca30
18. zář 2011

Holky narazila jsem na MMB na pliko za 1400,- je to asi něco staršího ale vypadá moc dobře dám sem nějaké fotečky a písněte co si o tom myslíte..díky...

luca30
18. zář 2011

a další nevěděla jsem jak velký se to zobrazí...

vikusjk
18. zář 2011

@mpavlinka Takze ty mas ten s dvojitymi koleckami? My sme si skusali Easy drive vcera v obchode, manipuluje sa s nim uplne lahko, dali nam do neho aj 7 kg autosedacku, aby sme to mali so zatazou a stale super, len v obchode je uplne rovna podlaha, tak neviem, ake to bude vonku na chodniku...
Inak u nas stoji trojkombinacia 649 Eur, tak sme si ho zatial zarezervovali 🙂

luca30
18. zář 2011

a další jsem otravná

vikusjk
18. zář 2011

@luca30 Vyzera fakt dobre, zachovalo. Niekde som citala, ze PP je znacka, ktora pri beznom pouzivani prezije aj tri deti 😉

valentinuska
18. zář 2011

@luca30 já mám ty černá plika, jak jsou na předchozí fotce a jsem tedy spokojená ... je to trochu jiný materiál, než má třeba gétéčko v javě, ale i tak mě to vyhovuje ...
jak je to s tou bílou, tak tam všechno tak moc vidět není ... žádné šmouhy od bot tedy ne, ale třeba pokecání od přesnídávky ano - ale to asi na všem 🙂))

luca30
18. zář 2011

Ted ještě koukám na paní jak renovuje ty boudičky atd..dělá i vložky do kočárků...

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=567347

luca30
18. zář 2011
jchalupka
18. zář 2011

@vikusjk juuuu to ti zavidim, že jsi si ho mohla ozkoušet.... do terénu asi moc nebude. Chce to dva kočíky. Ale vypadá fakt vynikajicně 😵

tilly
18. zář 2011

@luca30 to je cca. 2008 rocnik (podla koliesok)

pliko je velmi kvalitny kocik, fakt, ze prezije aj viac deti...

vikusjk
19. zář 2011

@jchalupka No nemam na mysli nejaky velky teren, proste klasicky po chodniku v meste, do hor s nim nepojdeme 😉 Ale je super skladny, vleze nam bez problemov do naseho maleho auticka, tak dufam ze nebudeme lutovat 🙂

mpavlinka
19. zář 2011

@vikusjk no já nevím kolik váží easy drive, ale switche jsou teďka když má malá už přes jedenáct kilo hoodně těžký... Mám ještě Jané Energy a upřímně, je to velkej rozdíl... Plika jsou samo prostorná, pohodlnější, ale do kopců je to boj.

ivett
19. zář 2011

@kacka.l kaci prosímte jak jsi měla v albu na city elite nějaký fusak nebo nánožník či co to bylo, nevíš kde se to dá koupit? nic mi nevyjíždí, zajímá mě jaké jsou a cena, můžeš mi hodit odkaz prosím? díky...a prosímtě, k čemu je na city elite takový dlouhý popruh? visel na rukojeti a ještě mě zajímají ty dvě očka jak se lomí sed a je to poutko na skládání, tys říkala tuším, žes tam připínala nánožník, ty jsou jako oficiálně k čemu? díky...

kacka.l
19. zář 2011

@ivett Tak očka nevím na co jsou. 🙂popruh je na přidržování z kjopce, nebo když bruslíš, aby ti neujel- tedy prý!
A ty fusaky a vše jsou ze slovenska, vyjdou i s poštou na 1600,- Zkus slovenský MMB a vyjede ti to. 🙂

ivett
19. zář 2011

@kacka.l super, díky... 😉

vikusjk
19. zář 2011

@mpavlinka Easy Drive by mal vazit s vanickou nejakych 9,3 kg, sportova cast neviem presne. Ale v Bratislave nie su kopce, tak dufam, ze sa s tymto problemom nestretnem 😉
Ale na Jane som pocula tiez len same chvaly, ibaze ked ja som sa zamilovala do tohto PP 😅

luca30
20. zář 2011

Holky myslíte si že se do switche vleze skoro tříleté dítě nebo mu tam bude zavazat to na ty nožky ten plast když usne..v okolí nic takového nejezdí...

našla jsem si dnes tohle a rozhoduji se ještě mezi jedním na který jedu juknout v pátek...ten je teda levný vůči jeho ceně...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48449129&tab=0