Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

jchalupka
5. led 2012

Zdravím holky,

chtěla bych radu... co jim říkáte? :
http://deti.bazos.cz/inzerat/13448080/Golfky-Pe...
Vypadají fakt zachovale, jen ten škrábaneček na konstrukci.
Ta cena je odpovídající stavu? Prosím poraďte.
díky

kacka.l
5. led 2012

Mě se to zdá dost, chápu, že stály 8000,- ale kompleta se v létě vyprodávaly za 4900,- nové!!! kiwi a papaia

lucenek
5. led 2012

@jchalupka vypadá dobře

lucenek
5. led 2012

@kacka.l jj taky jsem čučela..ono to je tak já sháním pekárnu na chleba a baby mi dávaj nové..jakoby rok doma, párkrát použité předtím stála 3500 cca nyní cena 2000-2200 a ony mi ji nabízí za dvojku...což je fakt blbost

kacka.l
5. led 2012

A co tyto, jestli máš holku- lavanda- cedro je z roku 2008/2009 je fakt, že můžou být hezké. 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51449244&tab=4

Lucenku já mám doma a nepoužívám. 🙂

lucenek
5. led 2012

já chci občas dom chlebík, našla jsme recenze a vybrala si eta delicca 7149 tak uvidíme jestli budou dobré daně 😀

lucenek
5. led 2012

jééé lavandička 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kacka.l
5. led 2012

No počkej, daně jsou až v dubnu ne??? 😀

lucenek
5. led 2012

@kacka.l no.... až březen duben chodí.....

mpavlinka
5. led 2012

Ta Lavanda je nááádherná!! 😵

Pekárnu mám a používám celkem dost - chleba, perník, vánočka...

lucenek
5. led 2012

@mpavlinka jj já takybych chtěla využít

jchalupka
5. led 2012

@kacka.l holcicku mam, ale chtela bych spis nejakou neutralni barvu. Urco je necham i na druhe mimi.
Taky se mi to zda dost, ale vypadaji opravdu slusne, ikdyz maji uz nejaky ten rok... nemuzu si pomoct, ale ta kol. 2010 se mi nelibila moc barevne a ty kolecka mi pripadala nejaka drobnejsi - nemyslim prumer, ale tloušťku.

valentinuska
6. led 2012

Ahoj holky,
trochu jsem nakoukla a @pikusa ty máš zítra svůj velký den! tak ať je tak krásně jako dneska (tedy tady u nás to svítí a je to jak na jaře 🙂)
a těším se na fotky 🙂
to sem nakouknu častěji 🙂

Jinak já už kočárky právě nějak přestávám řešit ... Chci ještě dobře prodat GT3, který jsem pořádně používala snad jen s korbičkou a teď nám pořád chudinka stojí v chodbě 🙂 Takže mi doběhne záruka a kočárek bude jako nový, což jsem asi propásla tu správnou chvíli na prodej 🙂
Nejvíc používáme golfky, mám je pořád narvané v autě .... no nebo spíš teď nepoužíváme nic, protože dítě chodí po svých a v kočáru ho to stejně nebaví 🙂

lucenek
6. led 2012

@valentinuska mě sára v tom věku Tinky nechodila 😀
my kočárkovali do dvou a půl s gt a dvou a třičtvrtě s golfáčema

@pikusa držím pěstičky aby váš den D dopře dopadl a byl tím druhým nhejkrásnějším pro Vás...páč první a ten už máte bylo narození miminka 😵

mpavlinka
6. led 2012

@valentinuska fakt ju??
Nikča venku jedině jezdí 🙂 A čím budete jezdit ve sněhu 🙂 Jesi teda nějakej bude co 😀

pepina271
6. led 2012

@valentinuska jaký máte k prodeji kočárek GT3? Myslím barvu atd🙂

lucenek
6. led 2012

@valentinuska hele tys měla jednu dobu v pase admin a něco se podle regionů chystalo..už je to pase?

lucenek
6. led 2012

@pepina271 jakou sháníš?

valentinuska
6. led 2012

@pepina271 mám sporťák Javu, korbičku a sedačku Red step ...

@lucenek pomalu a jistě se stále chystá, já nějak stagnuju 🙂 jsem dokončovala studium a na vše ostatní dost kašlala 🙂
ty by ses chtěla zapojit? 🙂

valentinuska
6. led 2012

@pepina271 nevím co by tě více zajímalo, klidně se ptej 🙂 stav kočárku výborný 🙂

lucenek
6. led 2012

@valentinuska ne ne jen se ptám, páč jsem tu změnu v pase u tebe zaregistrovala

pepina271
6. led 2012

@valentinuska děkuji, líbí se mi tet ta nová série DENIM,ale cena mě trošku odrazuje...ale je nádherný, mám jej v albu...i ta Java je ale hezká. Můžu třeba požádat o fotečku?
@lucenek GT3 Peg Perego, spíš pro holčičku nebo neutral...kromě barvy zelené 🙂

lucenek
6. led 2012

@pepina271 denim je čačí ale je fakt že je víc na kluka, u holky cca java, moka, geranium, papaia, corallo, tropical

bacula
6. led 2012

ahojte!
tak uz mam doma konecne cely komplet 🙂
len trosku stresujem, ked sme pripevnili navettu, tak jedna z tych "veci" co su pohyblive, sa mi stale zosuchne a vanicka nesedi pevne :-//
tak neviem ci ja robim nieco zle, alebo je chyba v kociku....
kupovala som ho ako jazdeny, pol roka pouzivany, tak som z toho trosku zmatana 😖
keby ste mi vedeli nieco poradit , dakujeeem 🙂

lucenek
6. led 2012

@bacula máš ji nacvaklou na těch šedých packách co se musí vytasit z toho spodku sporťáku???

pepina271
6. led 2012

@lucenek a Ty taky nějaký prodáváš? 🙂

lucenek
6. led 2012

@pepina271 no mám moku, ani jednou nesloženou takže konstrukce je úplně bez škrabky, ale chceme druhé a pro mě gt nej kočík, ale občas nad tím zauvažuju to ne že ne.....

pepina271
6. led 2012

@lucenek aha, takže kočík ještě schováte a necháte asi na druhé,co? 🙂 No já pořád nevím, či koupit na první dítě - holku kočárek použitý, po jednom dítěti třeba Javu nebo Mocca...nebo jít do nového DENIM🙂 Ten mě uchvátil, ale rozdíl cen cca 10tis...což není malej peníz 🙂

bacula
6. led 2012

@lucenek no mam ich na tych dvoch a potom tie co su take aj s tym sedym cuplikom , a z tych jedna sa mi zosuva...

lucenek
6. led 2012

@pepina271 pepi asi jo je vytuněnej..podložky, dvoje pásy, dva košíky kdyby něco, nánožník zimní letní a spešl pláštěnko větrníčko clona jukni do alba, navíc mám i korbu wave tu zářivou tyrkysovou se šedou, díky kačce tady takže mám komplet snů.... 😵