Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
17. pro 2010

já taky ale gojgýs se vzbudil

pikusa
17. pro 2010

@lucenek potvůrka malá 🙂

lucenek
17. pro 2010

no...ted čučí na elma v klidu dopiju a razíme

pikusa
17. pro 2010

@lucenek kam razíte???
je tam ošklivo....teda u nás jo

lucenek
17. pro 2010

na poštu, do drogerky a na zeleninu....myslím ty dvě hodinky budou stačit

pikusa
17. pro 2010

No my šli dopoledne na trh,pak taky drogerka a pro punčochajdy.....mates už nechce být v kočárku,tak to byl horor...

lucenek
17. pro 2010

@pikusa gojgýs se vozí do alelujááááá

pikusa
17. pro 2010

@lucenek no ono jak dost sněžilo,dostal pláštěnku.....a to byl naštvanej 😀

lucenek
17. pro 2010

@pikusa taky znám.....tu emitexovou úplně rozedrala, je naprd...ale mám v merku tuto.....vydrž

pikusa
17. pro 2010

Dobrý.....ale ta cena????
no ted už to stejně moc nevyužijeme......ted tak saně a boby a pak už kočár nebudeme potřebovat

lucenek
17. pro 2010

@pikusa no vím, mám kámošku v Rakousku.....tak jí písnu.....já na druhé užiju stopro

pikusa
17. pro 2010

@lucenek no jo na druhé jasan.....to bych taky pak brala

lucenek
17. pro 2010

@pikusa rezervováno....vlednu bude big výplata 😀

pikusa
17. pro 2010

@lucenek fakt??????
no jsi rychlík 😉

lucenek
17. pro 2010

jo 😉 ale až na leden

pikusa
18. pro 2010

ahojík....
no to je jendo,že na leden,......stejně jsi rychlík 😀

pikusa
18. pro 2010

Celý den nic????? 😲 nikdo??? 😲

jenniffer001
18. pro 2010

ahojky holky, tak už i já jsem majitelkou Peg Perega 😵 😵 😵
můžete mi někdo poradit jak bych to měla udělat aby malej koukal na mě??? 😉

pikusa
18. pro 2010

@jenniffer001 ahojík....
jde to,jen když ti bude malej ležet.....
prostě sundáš boudičku a nasadíš jí obráceně

jenniffer001
18. pro 2010

@pikusa jo jo o to vím, že může jedině ležet, a fakt jen takhle jednoduchý??? sudám madlo a obrátím boudičku? toť vše ?
btw. ta červená vložka je moc krásná 😉
a co s nánožníkem, ten se tam ňák zapíná a když to obrátím, tak to asi nepůjde ne? a pláštěnka taky

pikusa
18. pro 2010

@jenniffer001 jojo je to jednoduchý 🙂
nánožník určo taky přiděláš....já to měla v létě,tak nebyl potřeba
a pláštěnku nepoužívám tu origoš PP ale klasiku,přes celý kočárk....od emitexu XXL...

jenniffer001
18. pro 2010

@pikusa aha, tak já to půjdu zkoušet 😉 no jo, na léto jsi to měla jednodušší 😉 a co pásy, ty mám sudat?

pikusa
18. pro 2010

@jenniffer001 No já měla starý tip.ty co jsou na zádech jen zaháknuté.....tak jsem je vyhákla,rozepla a schovala právě pod tu vložku ....
Já tak ale Matese moc nevozila,byl ještě v korbičce,toto jsem jen zkoušela

kalerat
18. pro 2010

@jenniffer001 gratuluji ke koupi 🙂 Jaký nakonec máte?

jenniffer001
18. pro 2010

@pikusa pásy odmontovány 😝 no já ho takhle budu zatím vozit, až začne sedět, tak to otočím a bude koukat ven 🙂 jinak už to mám přestavěný a je to super, akorát ta boudička nejde moc přetáhnout dopředu, ale to ani když je po směru, když je úplně naležato, tak doufám, že na něj nebude moc foukat, ale asi ne, kdyžtak dám i pláštěnku 😉
moc moc děkuju za rady, pak to nafotím a hodim to sem aťse můžete taky pokochat 😵

@kalerat děkuji.... 😵 jsem šťastná jak blecha, před chvílí jsme si ho přivezly domů, tak to hned zoumám a jsem z něj hotová 🙂 koupili jsme ten Geranium 🙂 je krásnej 😵

pikusa
18. pro 2010

@jenniffer001 Tak se těším na fotečky 🙂

kalerat
18. pro 2010

@jenniffer001 no krásná barva 🙂

valentinuska
18. pro 2010

@jenniffer001 tak ten se ti nakonec povedl 🙂 ta barva se mi moc líbí - takovou jsem sháněla původně také 🙂

valentinuska
18. pro 2010

jinak holky vržou vám některé brzdy?
přítel včera promazal všechny kolečka a kočárek ještě trošku povrzává ☹ on tvrdí, že už s tím nemůže nic dělat, že to jsou brzdy a že by přestal brzdit, kdyby ještě něco promazal 🙂
nějak se mi to nezdá ...