Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
23. led 2010

Zuziq máš krásný termín porodu 😉
a já měla kočárek u našich a při každé návštěvě jsem si pojezdila 😀

zuziq
23. led 2010

pikusa no keby nam ten datum aj vysiel 😀 pripadne podla velkosti by to mohlo byt aj 14.2. tiez nie zle a k tomu meniny 1.aprila - na drobcekove sviatky nebude nikto zabudat 😝

pikusa
23. led 2010

No na Valentýna jo???a nevybíráš si nějak moc???

pikusa
23. led 2010

😀 😀 😀

zuziq
23. led 2010

😀 jaaa? nieee? ja nie som narocna a vyberava 😀 si to planujem, jakeby sa to dalo 😀

pikusa
23. led 2010

No já měla termín 13.4....švagr chtěl aby se narodil 12.4.na jeho narozky,mamka at držím do 21.4.na její narozky a chlap chtěl aprílové dítko....a nakonec je 7.4 😀

zuziq
23. led 2010

aspon sa nikomu neukrivdilo 😀

pikusa
23. led 2010

Néé to ne....
a hele---narodil se jako 14.miminko v dubnu v té porodnici,7.4.,vážil 3.44 a hodina narození 4.43
samé 4 😀

zuziq
23. led 2010

fiiha tak to bude 4 jeho stastne cislo.... 😉 mali by ste skusit podat loto 😀

pikusa
23. led 2010

No asi jo....to asi budeme muset 😀

pikusa
23. led 2010

Zuziq...tady to jsem ted našla...můžeš si to načasovat
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
😀

zuziq
23. led 2010

fiiha zaujimave, idem studovat 😀

pikusa
23. led 2010

No já netušila,že něco takového je 😀

pikusa
23. led 2010

Holky...toto jsem našla na kmitající kolečko

tak ještě jedna rada, sundej přední kolo a na tu osu,za kterou je přidělaný do kočáru tak na ni navléct malý O kroužek-vodovodní těsnění, je to průměr 16mm, stojí to pár halířů, zmizí tím to klepání a trošku stuhne otáčení kolečka , tak by již nemělo kmitat

pralinka25
23. led 2010

zuziq dik za radz s tym auparkom 😵 boli sme tam a zoberieme ho odtial. Je tam fakt najlacnejsi.
A moja mama sa narodila 22.2 😉

zuziq
23. led 2010

pralinka25 tak si drzme palce, aby bolo vsetko OK 😵 Ja som sa aj pytala, ci nemaju reklamacie na kmitajuce koliecko a automaticky predavac povedal, ze netreba s nim rychlo chodit... tak som mu vysvetlila ze my urcite s kociarom behat ani korculovat nebudeme a on len na to ze sa nemame bat, ze oni su priamo servis ak bude problem, tak to opravia... tak dufam, ze nebudeme potrebovat a ak by naaahodou ano,tak to bude tak, ako povedal 😅

pralinka25
23. led 2010

no predavac bol fajn. Tiez sme sa ho pytali na reklamacie a aj v inych obchodoch. Vsade povedali ze zatial nemali nic co by sa nedalo vyriesit, ze to boli len drobnosti ktore by sikovnejsi clovek zvladol doma aj sam ako dotiahnutie brzdy, defekt a tak.
jj drzme si palce ale ja verim ze bude OK 😉 tesim sa na neho. Ty ho uz mas aspon doma. U nas je este skoro tak este chvilocku pockame ale tak za mesiac aj kusok by sme isli pre neho 😵

pikusa
25. led 2010

Zuziq....nádhera....
prodám tu Navettu,at si pak můžu kdyžtak pořídít jinou 😀

pralinka25
25. led 2010

zuziq je fakt peknucky

jituskak
25. led 2010

holky, jestli někdo budete prodávat navettu v dohledné době (do léta), tak se ozvěte. budeme kupovat i tu, pro prcka, tak bych měla zájem.

pikusa
25. led 2010

Jituško...já jí prodám....určitě....
mám šedou,ale to víš....je v super stavu,jen bych raději osobní odběr.....ale kdyby jsi chtěla vykoumáme to

jituskak
25. led 2010

a odkud jsi?

pikusa
25. led 2010

Jsem kousek od České Lípy----Liberecko

kaninka2
25. led 2010

Ahoj maminky, uvažuji o tomto suprovým kočárku a jedna věc mi ještě vrtá hlavou, jak je kočárek skladný na převážení? Bydlíme na vesnici a docela často cestuji autem, proto potřebuji kvalitní a zároveň lehce složitelný kočárek. Dle informací od prodejců to vypadá, že kočárek ve složeném stavu je docela objemný 😖 Jaké máte zkušenosti s převážením vy? Moc děkuji za reakce 😉

jituskak
25. led 2010

tak jsme to našla na mapě. v létě pojedeme do nepřívěci k příbuzným a to je kousek. jinak jenom kvůli korbičce tam asi manža nepojede🙂

pikusa
25. led 2010

Kam že to pojedete???????
Kaninko....opravdu je i složený docela velký....ale podvozek se dá složit dobře,korbička se šoupne třeba na zadní sedadlo....

jituskak
25. led 2010

to je kousek u ml. boleslavi. takže kousek od tebe🙂 ale je to jeětě dlouhá doba.

pikusa
25. led 2010

Jitusko...aha, no to je kousek.... 😉
hele...tak pokud chceš nechám ti jí.....bude doma uložená pro tebe.....¨
jestli budeš ještě hledat jinde,klidně,jen mi dej vědět ju??

jituskak
25. led 2010

jasně, ale zase, klidně ji nabídni, páč takhle ztrácí hodnotu.