Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

luckamb
9. čer 2010

pikusa: to je super ten bazének

pikusa
9. čer 2010

Lucko.....dala jsem mu tam loni co pamatuju teplou vodu a dopustila sudenou,tak byla vlažná....a on si to užíval 🙂

luckamb
9. čer 2010

piku: no mě se má malá narodit v srpnu, takže letos asi bazének neklapne

pikusa
9. čer 2010

Lucko...no tak to ne....tak příští rok 🙂

lucenek
9. čer 2010

mě dala kámoška odkázek na super bazén už nám dva ruply a fukat to......je nenafukovací stálý, pevný a dobře se čistí a stojí fakt směšně prachy.......chcete odkázek??? 😀

pikusa
9. čer 2010

Lucenek,jasně dej.....
i když jsme dnes koupili i malej.....ale to neva 🙂

pikusa
9. čer 2010

No super......hned si to dám do oblíbených...uvidím,jak ten,co se dnes koupil..... 🙂

lucenek
9. čer 2010

kamarádka ho má dva roky a je jak novej parádně se čistía hlavně nepíchneš ho.....já objednala ten větší uvidím až dojde, proubnem na chajdě

pikusa
10. čer 2010

Lucenek....tak pak dej fotos....já dám asi dnes bazenek na balkon....a odpoledne se vycachtá na chajdě taky 🙂

lucenek
10. čer 2010

já jdu zítra do rachoty na noční to nemá smysl n+kam jet

pikusa
10. čer 2010

Jak daleko to máte???
my máme jen velkou zahradu s malým zahradním domkem asi 15 km odtud....takže jen na trávení dne....

lucenek
10. čer 2010

pikus půl hodiny max 40 minut autem, ale jak tam dojedeš je třeba hned sekat trávu povytahovat toto tamto, a hned tam je dost roboty ,to se oplatí tam jet na dýl

pikusa
10. čer 2010

Tak to jo.....Pepa taky včera sekal....
takhle jsme vegetili minulý víkend

lucenek
10. čer 2010

pikus pajada, pozemek vypadá dost velkej to by se dalo stavět ne?Teda pokud to není v chatové oblasti

pikusa
10. čer 2010

Nee je to vesnice tady kousek....
pozemek není náš,půjčil nám ho kamarád....
a stavět???je to za stodolou,což by nevadilo,ale já bych tam nechtěla.....pár baráků.nikde nic ani krám....
jen my tam máme tu hospodu 😀

lucenek
10. čer 2010

jo ták tak to stačí na to na co to využíváte včil.....sem spálená co vy???? ☹

pikusa
10. čer 2010

Já taky 😝

lucenek
10. čer 2010

no čananý 😵 😵 😵
bolí co????ach ty záda....

pikusa
10. čer 2010

u mě jen ramena trošku,není to tak strašný....

kacka.l
10. čer 2010

U mě nic. 😀 😀

kacka.l
10. čer 2010

Lucenku, všimla jsem si, že budeš obměňovat vozový park. A budeš věrna peregu 😀 na 100%. 😀 😀

lucenek
11. čer 2010

kači seš teda špion 😀 jj chtěla bych váha stejná akorát je širší a má výškovou rukojet.....uvidíme zatím ho chcou všeci koupit...místo vyměnit...ale pokud se nikdo neukáže nmechámj si je....jsme moc spokojená

kacka.l
11. čer 2010

Jasně, to byla náhoda, a Lucenek je v ostravě asi jen jeden.Tak prodej a kup si nějaké starší síčko. 😀 😀 😀

lucenek
11. čer 2010

kačií chtěla bych rychlovku....uvidíme 😀

luckamb
11. čer 2010

holky: tak dneska si jedu vyzvednout kočárek. Jupííííí!!!!!!!!!!!!!

joy82
11. čer 2010

Ahojte baby, chci se zeptat, jestli některá nemáte stejnou zkušenost jak já. Mám kočárek asi 2 týdny a od samýho začátku nám drhlo kolečko, vržou nám u koleček někdy zřejmě plasty a hlavně nám hrká - při jízdě na nerovným terénu mě jde porazit, jak nějaká hračka za pár korun. Jakoby u předního kolečka. Nesetkaly jste se s tím některá?

pikusa
11. čer 2010

Joy,holky myslím ano,pčkej poradí.....
luckamb---jsem zvědavá,jestli budeš nadšená 🙂
lucenek,co kupuješ??

kacka.l
11. čer 2010

Joy, mě to dělalo to samé, asi trvá, něž si to sedne, protože po roce ježdění nic nehrká, nerachtá, jedeme si pěkně potichoučku,polehoučku, chce to jen udělat 2 věci.
1. koupit teflonový olej a vytáhnout přední kolo a máznout tu osku, někdy pomůže jen znovu nacvaknout.
2. vystřihnout z kousku gumy kolečko a navléct na tu osku, tím se jakoby odtlumí a bude po všem. 🙂
3. reklamovat. 🙂

joy82
11. čer 2010

Ahoj kacka, díky moc, jsi zlatá, skusím s tím něco udělat. Ale štve mě to, asi jsem čekala, že dojde trochu jiný kočár, ne taková hrkalka :(