Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
26. črc 2009

Baru..když se ten plast postaví jako by úplně kolmo,tak jo,tak to drží parádně...ale nestalo se ti někdy,že bys třeba přejela nerovnosti a on spadnul???mě totiž jo....

kacka.l
26. črc 2009

Belinko, mi to dělá taky, tak máš na mysli, že se ti hýbe do boku, ne dopředu do zadu(i když to taky).Je tam veliká vůle, ale nikdy se mi to neposunulo při jízdě, to mě spíše štve, jak se mi giglá odpředu dozadu, na nerovnostech.ten plast jsem taky zkoušela postavit na kolmo, držela perfektně, ale když spadl spadla i navetta, takže nic moc.Mě spíše štve podvozek, holky taky Vám lupe v přením kole?

zofik
autor
26. črc 2009

dík Barčo 😉

zofik
autor
26. črc 2009

piku máme se dobře, občas kolika, stále prdíky, ale bojujeme, bojujeme 😅

barca1
26. črc 2009

kacka jak lupe?s podvozkem mame problemy pořád viz.par stran zpět je tam popsana naše zavada a jak jsou moooc ochotni v servisu 😠 ted ho mame na druhe reklamaci ☹
pik mě to na kolmo drží 😉

zojina
27. črc 2009

🙂 Ahojky holky tak jak se mate my rosteme jako z vody myslim že za chvili pujdeme po svejch navetta nam špa už do sveta a sedačky bude pokračovat ještě že sportaček je tak velkej ...

pikusa
27. črc 2009

baru....tak to tam asi budu muset vždy vychytat do té správné polohy....já to mám vždy jako by na doraz směrem ke mě,když tlačím kočár....je to pochopitelné?? 😀
Zoji....ze sedačky za chvíli vyndám novorozeneckou vložku pod zadečkem 🙂
Zofik...koliky vás trápí???bobeček...tak at brzy přejdou 😉

mikijana
29. črc 2009

tak už mi konečně přišel, složili jsme ho a zítra jdu zkoušet do terénu. jsem spokojená, jediné co mi trochu vadí je ta brzda-přijde mi, že na 1.a 2.zářez to málo brzdí a na ten 3. se to strašně těžko dává, ale to už brzdí dokonale, i když zkoušeli jsme jenom v obýváku na plovoučce🙂tak uvidíme zítra v terénu

pikusa
30. črc 2009

Mikijanko,řekni chlapovi,at ti pošteluje ta brzdová lanka.....mě to ted brzdí na 2.zobáček parádně 😉

mikijana
30. črc 2009

no já mu to říkala, že tam bude třeba něco utáhnout🙂 tak já ho večer zaúkoluju, díky

barca1
30. črc 2009

ahoh holky-dejte bacha na to štelování brzd protože pokud si to budete štelovat sami tak servis vám to pak neuzná jako reklamaci kdyby jste pak museli reklamovat měli jsem to to stéjné 😉

si
30. črc 2009

Ahoj holky, přestože jsem říkala tříkolce "ne", tak tato mě i manžela velmi nadchla. Potřebujeme ji do sněhu, ale to už tu někto psal, že není problém. Chtěla bych se zeptat, jaký jste měli hluboký kočár, respektive, jestli jste použili i jejich hlubokou korbičku. Zdá se mi malá, ale zase si říkám, že když může jít sporťák až do lehu, tak by se to nějak pořešilo. Dokdy jste v této korbičce měli dítě? Díky.

kacabaja
30. črc 2009

Ahoj,
já bych se zase chtěla zeptat, jestli jde tou síťkou v boudičce kontrolovat prcka, zda jde na něho dobře vidět? Potřebuji mít přehled o tom, co dítko dělá, a okénko tam pořád nevymysleli... 😒 Škoda...ještě mít možnost upevnění sporťáku proti směru jízdy a myslím, že by byl kočárek uplně dokonalý. 🙂 🙂 Ještě jedna otázečka...je kočárek stabilní, nestalo se vám, že by měl tendenci se převrhnout, když je to trojkolka? Díky moc. 😵

veronika81
30. črc 2009

si, ja som vaničku mala 4 mesiace 😀 ale môj malý je veľký a dlhý, v 3 a pol mesiaci mal skoro 8 kíl, už mi tam pripadal veľmi natesno, tak som prehodila šporťák. Vozíme sa v ležatej polohe, je to super, malému sa veľmi páči a vôbec mu nevadí, že na mňa nevidí (toho som sa bála).

kaca, cez tú sieťku vidieť dobre na bábätko..ale teraz ma napadlo, že ja to mám stále dané na ležato, neviem ako je to, keď je spodok zdvihnutý na sedenie. Malý ma už "odhalil", že ho odtiaľ vidím, také stále kukučkuje hore 😵
Stabilita podľa mňa dobrá, nemá sa prečo prevracať. Jedine keď vychádzam na niečo vyvýšené (napr. na chodník z cesty), tak pri dvíhaní zadných kolies treba rukami trošku vyvažovať kočík, lebo sa drží iba na tom prednom kolese, ale zvykla som si na to, nerobí mi to problém. Inak sa s ním chodí suprovo!! 😉

pikusa
30. črc 2009

Kacabaja....stabilita dobrá....má větší rozpětí zadních koleček než normální 4 kolky....
My máme necelé 4 měsíce a korba jen tak tak....ale taky jsme obříci....8mi kilový 😀 pro "normální"miminka to je na dýl 😀
Barčo a oni poznají,že se s tím něco dělalo???

kacka.l
1. srp 2009

Holky a Vám to jde na 3 zobáček, mi teda ani náhodou, už tam mám tu rukojeť.

pikusa
1. srp 2009

Kačko....tak jsem to šla zkusit,vlastně jsem to nezkoušela před tím,na 2.mi stojí jako přikovaný....a nejde...rukojeť tomu brání......
tak na co tam je???????????????????

mikijana
1. srp 2009

no nám to na tu 3 jde ale hodně ztěžka, musí se druhou rukou tomu pomoci zatlačit a na 2 mi to brzdí málo, holky a jak se ty brzdy dají poštelovat, aby to brzdilo na tu 2?

pikusa
1. srp 2009

Mikijanko...to nevím.....dělal to chlap,takže to jde,ale neporadím jak 😒

kikimaruska
1. srp 2009

Ahojky, nám to na třetí zobáček u brzdy šlo zprvu, pak už ne a celá brzda se rozpadla, zůstala mi v ruce, když jsem v buse tlačila na třetí ozub, jelikož na druhý mi kočár najížděl do lidí. Dali jsme ji dle instrukcí prodejce dohromady, ale už nikdy jsme ji na třetí zobec nedali. Ale na druhý nám to nedrželo a pořádně nebrzdilo, po každém dotažení a jednom sjetí kopce to samé. Př ireklamaci nám neuznali, že nejde najednou dát brzda na třetí zobák, protože to tak prej má být, ani jeden kočárek v prodejně nedokázali dát do třetí polohy-prý je to tam jen na ozdobu...ne na funkci mi bylo řečeno...přestože před tím to na třetí zub brzdilo a pak jak říkáte, vadila rukojet a nešlo to tam prostě zacvaknout. Ta brzda je nedokonalá,kdyby byla ještě nožní, kočárek bych nedala...ale za ty problémy to nestálo. Štelovat brzdy po každé cestě z kopce, když ani ti prodejci to nebyli schopni na prodejně vyštělovat a já to mám podle nich dělat třeba dvakrát za vycházku 🙄 ...a pak ze mě dělají ještě brlba, že neexistuje trojkolka jak s ruční, tak nožní brzdou...když to mají všechny co jsem viděla (pokud mají ruční, mají i nožní). Takže třetí zub neřešte...je prý jen na ozdobu. 😠

kikimaruska
1. srp 2009

Jinak aby brzdy brzdili a ještě k tomu vyváženě, musel tam přítel u koleček s kleštěma regulovat a dotahovat ty lanka...pořád zkpoušet jak to brzdí, až to bylo jakš takš vyrovnané...docela na palici, ale hlavně po sjetí z kopce jsem byla vždy na začátku...brzda nebrzdila a mohlo se to dělat znovu. Nejlepší je s ní nebrzdit z kopce...ale proto jsem chtělakočárek s ruční brzdou že... 😀

pikusa
1. srp 2009

Kikimarusko...já teda z kopce nebrzdím....to už musí být když přimáčknu brzdu....a dobrý...

kikimaruska
1. srp 2009

to my brzdili, z obou stran jsme měli prudký dlouhý kopec....ale už to řešit nemusím...už tam nejsme. A jinak se musíme dohodnout na té procházce...určitěěěě 😉

pikusa
1. srp 2009

Kikimaruško....tento celý týden co bude má P volno...taj to neee a pak zase týden dělá...tak to by šlo 😉
Však my jsme taky na kopci 🙂

matra
2. srp 2009

Holky pomoooct,ztratili jsme zadní kolečko 😒 Asi nemate nekdo navic, co? V servise stoji 1000,- 😠
Asi nepochopite jak seto stalo, ale pri nakladani do auta jsmena nej zapomeli a nekdo ho vzal,do pul hodky jsme byli zpatky a už tam nebylo 😠 Kdyz se darí, tak se darí...

sevzuz
2. srp 2009

ahojte,
my sme dnes boli na prvj vychadzke (teda ja, maly sa uz vozil) a s GT3 som zatial maximalne spokojna.
Pravdupovediac nechapem naco niekto riesi brzdu na treti obacik si to zostelujem aby mi to brzdilo na druhy, a dalej jedna rada tym ze je to v podstate tereny kocik netreba ho pr vychadzani a schadzani z obrubnika nadvihovat na pedne kolecko ved staci normalne tlacit kocik a on ma tak tie kolesausposobene ze cez bezny obrubnik prejde bez problemov. mne to teda problemy nerobilo ani nikomu kto ten kocik doteraz vozil podla mojej instrukcie 😉

barca1
3. srp 2009

sevuz to máš sice pravdu ale ale až se ti v předním kolečku vymlátí uložení tím že nenazvedáváš a kolečko ti začne vibrovat a rozkmitávat se do stran tak ti garantuji že ti reklamaci neuznají a uvedou že jsi si ho sama opotřebila takže bacha na to!mám se servisem jen ty nejhorší zkušenosti a pokud se v brzdách budeš štrachat tak ti to neuznají taky mohla bych o tom vyprávět 😒 jo a ještě jedna věc teréní kočarek to není vůbec v servisu nám řekli že to není kočar do terenu ani na sport a jezdit s ním nesmíš vic jak 4km za hod přesně tohle byti řekl dovozce kenyo.cz bacha na ně za vše může jen a jen zákazník ted momentálně jsme s nimi ve sporu a řešíme již druhou reklamaci ☹

mikijana
4. srp 2009

není kočár do terénu?já byla přesvědčena,že je. drandím polní, lesní a kamenité cesty, tak doufám, že se mi za chvíli nerozpadne☹
a s těma brzdama, když mi to nebrzdí na ten 2.zobák tak to reklamovat radši než si poštelovat sám?to se mi moc nechce být zase bez kočíku☹

kikimaruska
4. srp 2009

mikijana: nám to nebrzdilo a na reklamaci to stejně nevzali, prej si to máme udělat a seřídit sami! Takže pravý opak co řekli Barče, oni nevědí co mluví. Nám řekli, že si to musíme seřizovat jako na kole a když jsme řekli že nevíme kde a jak (v návodu není o brzdě ani písmeno), tak prej normálně s kleštěma, pak je donesli a sami nebyli schopni to udělat, vrtali se v tom tři a po pul hodině to jakš takš bylo, ale nešlo jim to. Chlapi co tomu maj rozumět to nebyli schopný udělat a ženská sama si to má podle nich na procházce utahovat, když to po sjetí kpce zase nebrzdilo 😠 😠 😠 a potřebovala sem jet domu pak busem a aby kočár brzdil a nepochodoval po buse. Já sem s ním do terénu jezdila taky, ale je fakt, že mi taky řekli, že je to kočár jen do města (nechápu). Tak si vyberte, zda brzdy budete sami štelovat nebo ne, blbce z vás prodejce i servisák udělá tak jako tak. 😝

kikimaruska
4. srp 2009

piku: nádhernej dortík, ten musel bejt dobrej 🙂, já myslela že už něco slaví malej...ale pak jsem si všimla tý 35 ky 🙂