Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

luca30
5. srp 2010

@pikusa ahojky, jak jsi spokojená s tou barvou co máš teď na Matyho GT3 mě se dnes ozvali dva zájemci, ale koukala jsem že na MMB je v GT3 v cenové relaci ta stejná barva jak máš ty ale už mě předběhl jeden zájemce, takže nevím....a nebo zůstanu u moky a neprodám nic 😀 😀 jen mě mrzí,že mi tak trochu asi vrže konstrukce, vše jsem namazala ale je to stejné...takže to musí dělat konstrukce asi jak ji občas musím tahat do schodů tak dostává zabrat....
Jinak kdyby jste našli GT kolem 7tisíc tak mi hoďte odkaz díky... 😉 😉

pikusa
5. srp 2010

Luco,jsem spokojená maximálně....
a ani mi neva,že kluk je v červeném sportáku 😀
a taky mi to někkdy vrže.....ne vždy,ale jak píšeš.....tahám někde do schodů,skládám a rozkládám.....

luca30
5. srp 2010

@pikusa já jsem narazila na tento kočárek... ted mi paní psala že je stále volný...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35833275

co ty na to??

vendyzr
5. srp 2010
luca30
5. srp 2010

@vendyzr mě stačí jen sporťák nějaký novější abych ho pak využila i na druhé dítko takže kolekce 2009 když se zadaří...

luca30
5. srp 2010

A ještě jsem se chtěla zeptat nevíte jestli brašnář bude uměr spravi koš pod kočárkem?? Mám ho na 2 místech natržený ale není to durch, že tím nic nepropadně je to jakoby zvenku,ale švadlena to nijak neprošije...tak jestli s tím nemáte některá zkušenost...

vendyzr
5. srp 2010

@luca30 V tom inzerátě se píše, že se může vzít právě jen sporŤák, bez hl. korby....

luca30
5. srp 2010

@vendyzr mě se právě líbí až ty kolekce od 2008 a výš....

Holky nevíte jak je to s tou kiwi barvou...jdou na tu korbu mušky??? nevíte některá?? Já ji u nás potkávám tedy občas ve městě ne u nás,ale nikoho jsem se takhle neptala, ale vím, že jste tu některá psala, že Vaše kamarádka ji má, tak dejte prosím vědět. Díky...

kacka.l
5. srp 2010

Luco: já jsem si myslela, že sis koupila tehdy to cedro za ty 4000,- 🙂
Z PP mi odpověděli, že dokud boudičku nevypereš, mušky na ní nejdou, má seciální impregnaci, která je prostě odpuzuje, ale funguje i obyčejná na boty. Takže podle mušky mít nebude.

luca30
5. srp 2010

@kacka.l no na ten inzerát se mi tenkrát nikdo neozval a navíc jsem neměla kupce na toho mýho, ale teď mám jen zájemce, takže zatím není nic jisté..valíme ven tak si užívejte sluníčka.. 😉 😉

pikusa
5. srp 2010

Luco,te vypadá dobře 😉
a košík jsem prošila v ruce--taky se mi trhal

svoja
5. srp 2010

My nemame stale zadne zajemce...achjo....na to, ze jsme vsechno kupovali za 24tisic a ja uz za to chci jen 12 me to prijde skoda.....

Styska se mi🙂 😒

lodgermaniacka
5. srp 2010

@svoja a čo keby si skusila nahodiť každy kus zvlašť? Podla mna by si to skôr rozpredala 😉 🙂 baby, ja vam stale pozeram na tie gt3, ale čo ked mam doma dva kočiky 😒

pikusa
5. srp 2010

Luco,já byla venku s kamarádkou,co má kiwi---hlubokej a mušky na boudě měla...ne moc,ale měla...
ale je krásnej,asi by mi ani ty mušky nevadili
A mates lehnul s 39 teplotou...byli jsme na priorixu,tak má reakci po týdnu

lucenek
5. srp 2010

kiwíčko je krásnější než cedříčko 😀

kacka.l
6. srp 2010

Piku: to je smůla, tak ať je brzy zase fit. .-)

Lucenku: ano, ano, ale nej je lavandička, ne??? 😀 😀

Svoja: tak ta cena je super. Moje zkušenost je, pokud se mi nechce kočár prodat více než týden, přefotím jej, na sluníčku, jinde z jiné strany, protože když to tam ty maminky vidí už měsíc, tak se to hůř prodává, než když uvidí nové fotky s lepší cenou. 🙂

lucenek
6. srp 2010

kači no jasně že lavandička, ale kdybych měla vybírat mezi kiwi a cedro bralal bych kiwíčko

luca30
6. srp 2010

Ahoj holky no já kapla na inzerát kde paní prodává korbu a sedačku v barvě kiwi a dooost mě to hlodá...
Psala, že jina to mušky moc nešly, ale já jsem teď Kubíkovy objednala vložku zelenou s kytičkama a vidím to sama, že tam občas máme nějakýho toho brouka 😀 😀

lucenek
6. srp 2010

luco tak to neřeš sem tam brouk no booože no... 😉

pikusa
6. srp 2010

luco....za chvíli bude zima a brouci nebudou 😉

varo
6. srp 2010

@luca30 já mám kiwi a taky jsem se mušek bála, ale myslím že zatím zbytečně. Více mi mušky sedají na jasně zelenou deku v kočárku 🙂

svoja
6. srp 2010

holky tak se podrzte.....dnes jsme byli na vylete v pardubicich a potkala jsem spousty GTcek....nekolik navettek, nekolik sportaku, i nejaky golfky.....a tak nejak me pichlo u srdicka, ze mame doma ve sklepe mercendes a nejezdime s nim.....ja si ho snad necham....nebot male se nelibi ani v abc.....tak je asi nekocarkovy typ🙂 😀 😀 😀 ovsem, co se musi nechat...ja jsem spokojenejsi, kdyz na ni vidim....ale PP je PP no 😀 😀 😀 tak mam zase brouka v hlave!

pikusa
6. srp 2010

Svoja....to je ted pech vid.....
A nelíbí se jí teda ani v novém?????tak ted babo rad 😒

svoja
6. srp 2010

No nelibi....je fajn, ze na ni muzu delat opicky a povidat si s ni, kdyz jsme celem k sobe....ovsem abc ji bude za chvili tesnej asi a na pp rozhodne nema.......nesnasi sedet kdekoliv....ona se tam prospi, ale na delsi vychazky to neni....zato chodit v ponozkach po svych v nakupaci, na to ji uzije😀

pikusa
6. srp 2010

svoja...nevím,co s tím..neporadím.....
😒

svoja
6. srp 2010

Ve dne v noci přemýšlím a spekuluju.....manžel je nasranej, ale ja se vrátím k vám do klubu!!! Peregacka nedám🙂

kacka.l
6. srp 2010

Svoji, to je fakt smůla. Myslím, že si malá zvykne, je to jen o čase.

Já jsem dneska casual definitivně vrátila, ještě, že už ho chtěli zpět.
Dneska jsem si jela pro staršího buzze a musím říct, že mě mile překvapil. Jezdí teda lépe než peregáč, ale ta naklápěcí sedačka není pro mě, i když Bruník je v něm moc spokojený. 🙂
Schválně jsem si jej nacvakla čelem k sobě, a stejně celou dobu visel bokem dolů a koukal do předu, takže je zvyklý a vidět na mě fakt nechce.
Doufám, že gtčko už si válí šunečky v Praze a brzy mi přijede zpět. ☹ ☹

lucenek
6. srp 2010

Svoji upřímně je to to drsné ale prckem si prostě musí zvyknout...časem.....já taky první měsíc ve sportáku ořvala teda malá ale pak se to dalo...a dnes????ta by mě hnalal jet pozpátku a čučet na mě...ono je to změna a tu děťáka snášej vždycky blbě......a pana PP GT si nech 😀

lucenek
6. srp 2010

kači símtě odkud bereš ty káry casual ted quinny?????