Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
14. srp 2010

Svoji, teda, taky jich máš dost. 🙂 🙂
Co jsem slyšela tak PP switch je dost těžké, nevím, ale jinak bude asi dobré.
Jané reverse solo jsem viděla a je děsivé, malinké, a hlavně, té paní prodavačce to nešlo ani nakliknout otočeně, takžedocela dost složité.
Já počkám asi na toho nového quinny zapp, má být otočný a polohovací. 🙂

Holky dneska jsem si ušila nánožník na buzze, protože mi dost chyběl. Myslím, že po dnešku zvládnu vložky do kočáru levou zadní. 🙂

pikusa
14. srp 2010

Kači,jsi šikovná....
ty vložky musí být brnkačka,ale já jsem nešici 😀

lucenek
14. srp 2010

kači teda seš třída..... 😉 😉 😉
piku já taky sem trotlík na to....

mes
14. srp 2010

Ahoj holky..nevím jestli už to tu někdo udělal, ale třeba pomůžu někomu komu vadí, že se sporťák peg perego GT3 nedá otáčet proti směru jízdy a vyroste mu miminko příliš rychle jako nám🙂 a musí ho dát do sporťáčku..Moc mi vadilo, že jsem na malého neviděla a on tam plakal..tak když jsem z toho byla už tak zoufalá, že jsem chtěla kočárek prodat, tak mě napadla spásná myšlenka, prostě jsem jen sundala střechu kočárku, kočárek dala do lehu a střechu nacvakla obráceně..Malý tedy leží hlavičkou tam, kde by měl mít nohy a kočárek je super!! Střecha drží úplně normálně, funguje a jde na ní v pohodě nasadit i pláštěnka..Kdo to neví, nepozná, že to tak nemá být..takže tak🙂
FOTO zde:
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/sem/album/na...

Snad někomu pomůžu..samozřejmě se nedá ležení polohovat, ale nám to vůbec nevadí a není nic snažšího, když potřebujete aby dítě sedělo, tak ho jen otočíte, vycvanete střechu a nasadíte obráceně a vše vyřešeno🙂

Jinak někdo tu psal, že se nedají odendat šráky..dají..dají se odšroubovat a zase zašroubovat🙂

mmacko
14. srp 2010

Mes, si sikovna, toto je vyhoda PP kocikov, aj Pliko tak ide 😉

mes
14. srp 2010

@mmacko tak už na to tu někdo přišel, že🙂 já nečetla celou diskuzi..jen jsem chtěla pomoci..protože jsem to teď ukazovala už dvěma holčinám v parku..se stejnými kočárky a všechny byly nadšené 😀

svoja
14. srp 2010

zkusim asi....dik MES

mmacko
14. srp 2010

@mes hej, je to super vychytavka PP. A krasnu fotecku mas v tom linku 😉

petulkad
14. srp 2010

Ahoj holky, tak já měla strach, jaké to bude, když dáme melého do sporťáku už před 6. měsícem a musím říci, že jsem ho tak spokojeného neviděla 🙂)) Vůbec mu nevadí, že nevidí na mamču, je rád, že má rozhled 🙂)) Ani jednou neplakal, takže bomba 🙂))

Chci se Vás ještě zeptat, malý má 5 měsíců, myslíte si že sporťák musí být neustále v lehu, když ještě sám nesedí ??? Když nám nespinká, tak mu dáme sporťák do té první polohy - pouze ten zvýšený leh, to by snad nemělo vadit, ne ????
Děkuji za Vaše zkušenosti 🙂))

kacka.l
15. srp 2010

Mes, je to super, kvůli tomu jsemi kupovala, ale je plno maminek, co tuhle diskusi nečtou a určitě se jim to mooc bude hodit. Já jsem si to ještě vypilovala tak, že jsem tam měla uzávěr- ten jsem si nastehla a tu druhou část připínala za ten nánožníkový- a vždy připla, takže jsem se nabála sjíždět ze schodů a tak. 🙂

Petulkad- myslím, že to vůbec nevadí, od sestřenky malý měl reflux a jezdil tak od miminka. 🙂 Už v korbě.

pikusa
15. srp 2010

Mes.....díky,my to víme,ale určo to někomu pomůže 🙂
Petulko,určo nevadí.....aspon prcek uvidí líp 🙂

svoja
15. srp 2010

Jj, me se sdalo, ze uz to tady probehlo, ze se tam davaji deticky.....asi zkusim, ale zas co s tou novou uzasnou vlozkou, ze?

svoja
15. srp 2010

zdalo....pardon
a tak davaji deticky.....jsem mimon🙂 😅

pikusa
15. srp 2010

Mimoń....zase.....to mě uráží 😲 😀 když bydlím v mimoni 😠 😀
vložka bude pod mimonkem ne??,,?stejně na ní bude jen ležet 😉

pikusa
15. srp 2010

Haha pod miminkem jsem chtěla napsat 😀

kacka.l
15. srp 2010

Piku nechtěla!!! 😀 😀 😝
Jééé a ta čevená, se mi líbí moc. Nějak se mi ta moje uranž přestává líbit. 🙂

kacka.l
15. srp 2010

Oranž jsem chtěla napsat. !!! 😀

mmacko
15. srp 2010

krasne mate tie vase GT cka, mne sa kedysi tento kocik nepacil, ale teraz sa mi nejak zacali pacit 😉, skoda len, ze uz nemozem vymyslat s kocikmi. Pikusa, krasny je ten cerveny aj s tymi vlozkami

pikusa
15. srp 2010

@kacka.l ne nechtěla 😀 😀 😀
jo mě se ten červwný taky líbí....ale mě se vlastně líbí všechna GTčka 😀
a vložkou se krásně doladí

svoja
15. srp 2010

hahaaaa 😀 😀 😀 PIKUS ty jsi mimon teda vlastne porad 😀 😀 😀 😀 ne, sranda

tyjo, ty mas pekny GTcko 😉 😉

dnes jsme prodali vipera.....a vybirame golfky...chci videt pliko switch nekde....nevite kde?

lucenek
15. srp 2010

svoja tys taky případ pro chocholouška 😀
hele gesslein f4 buggy nebo nuna buggy 😵 😵 😵 😵 😵

svoja
15. srp 2010

😀 😀 😀 😀
tak kdybych nunaka dotahla domu, manzel me uskrti....uz ho vidim, dvoumetrovyho chlapa, jak s tim jede 😀 😀 😀

neni ten gesslein moc uzkej?

lucenek
15. srp 2010

neni..simtě....buggy je buggy.... 😀 😵

svoja
15. srp 2010

hahaaaaa....simte....co ty mas? ukaz! 😀

lucenek
15. srp 2010

to co se ti nelíbí jane energy marine 😉
priorita:
1.lehký
2.skladný

svoja
15. srp 2010

😀 😀 😀 😀

jsem slysela, ze je uzkej moc....my mame macicka🙂

nemas ho nekde vyfocenej? me zajima jak vypada plnej.... 😉

svoja
15. srp 2010

ckej, uz to vidim v albu....ten jsem nemyslela....ja myslela ten novej otocnej 😅

lucenek
15. srp 2010

jj otočnej nepotřebuju užší je to je fakt ale gojgy má 2r a 11kilečko 😉

svoja
15. srp 2010

jakej je rozdil mezi classico a completo u tech pp golfek?

ted jsem videla jane hezky golfky...ruzovosedy nunu🙂

lucenek
15. srp 2010

completo s nánožníkem a dražší, clasicco bez nánožníku 😉