Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
10. zář 2010

@lucenek no jo,co kounaaaaa,je venku???

lucenek
10. zář 2010

není seroucháme a furt nic se v tom hnácám..... 😝

pikusa
10. zář 2010

@lucenek a nic?????a na tom rentgenu jste byly holky??

lucenek
10. zář 2010

radim (doktor) říkal že ji nemám tolik svítit, je tu riziko poradiační leukemie zvlášt když se svítí dlouhé kosti- základ krvetvorby....a u malého děcka holt je tak osvícená, takže je zatím 2x vyfocená ale do budoucna, se asi nevyhnem zlomeninám rukou, nohou, tak aby riziko nenarůstalo....kdybyb to nevyšlo do pondělí domluví mi Sono...aspon k lokalizaci a to mi stačí.....takže já krává ji nechalal zbytečně jednou navíc vyfotit.....
no
aůe mám cafo dám vanu a půjdem se ukázat naší mudře, seroucháme ale korunka furt tam

lucenek
10. zář 2010

takže to neřešim nebolí ji níc lítá, jí kakaá tak tomu nechám free průběh

pikusa
10. zář 2010

@lucenek teda je vidět,že děláš v oboru,musela jsem to číst 3krát....
hlavně že je v pohodě a vypadá,že jí to neptrápí....ona jí vykadí,uvidíš 😀

lucenek
10. zář 2010

piku jasný že vykkadí...prej co šlo jícnem dupkou půjde na tuty 😉

pikusa
10. zář 2010

@lucenek dupka.....to je dobrý a už vím i co to je 😀

lucenek
10. zář 2010

@pikusa jj to se tady tak říká 😀

pikusa
10. zář 2010

@lucenek však jsem to taky pochytila tady to slovo 😀

lucenek
10. zář 2010

jo a doma ti rozumí???? 😀

pikusa
10. zář 2010

@lucenek no nějak jsem ho doma nepoužila.....ale vidíš,můžu to zkusit 😀

lucenek
10. zář 2010

@pikusa se na tebeb budou koukat 😀

pikusa
10. zář 2010

No ale co.....dupka je hezké,tak at si na to zvykají 😀

kacka.l
11. zář 2010

Lucenku , ty čekáš mimi??? 😝 😝 😉

lucenek
12. zář 2010

kači 😀 😀 😀 to jsem přesně tebe čekala 😀 😀 😀
Néééé to bych si dalal do pasu, ale uvidímekdyž bude za good cenu koupím a uskladním 😵

kacka.l
13. zář 2010

Lucenku, tak to joooo!!!A já chystala gratulační řeči. 🙂 🙂
Co kouna???
Piku a co prstík???

Dneska mi přišla SMS, že mi PPL veze balík, takže si myslím, že by to mohl být PP.
Jsem zvědavá, jestli mi to vyreklamovali, ale asi ne, i když malilinko si říkám, že by mohli.
Odpoledne písnu.

pikusa
13. zář 2010

@kacka.l prstík v pořádku,skoro zahojený......
a písni a držím palce,at je reklamace vyřízená

kacka.l
13. zář 2010

Holky, tak houbelec, prý je to tak minimální vyšisování, že nemám šanci, ale mě to štve.....
Jasněže když je jen bouda, tak to poznat není, ale když dám nánožník, tak jo.
Ale nabídli mi novou boudu za poloviční cenu, tak si ji koupím, už kvůli dalšímu prodeji, o vyšislé kočáry není moc zájem. 🙂 Ale jednání mají super, jsou milí, ale co z toho, že?? ☹

pikusa
13. zář 2010

@kacka.l kači.....no smůla......ale koupíš novou za polovinu a tu šislou můžeš poslat té pan í na mmb at ti udělá opravu 😀 a je to 😀

kacka.l
13. zář 2010

No to mě napadlo taky, že bych si udělala čoko-tyrkys GT3 😀

pikusa
13. zář 2010

@kacka.l no vidíš,to by byla paráda 😀

lanka
14. zář 2010

Tak GT3 máme doma. Sporťák je Tango, autosedačka nakonec Titania.
Už je i využívám pro starší dítko. Aspoň se s ní netahám. Když už se tahám s dalším v břiše 🙂
Ale mám zase další dotazy: Co děláte s madlem na vodění kočárku?
Ta pěna mi tam nepřipadá jako příliš trvanlivá. Máte to něčím kryté? Nebo se časem někde dá koupit nová jen ta pěna?
A co se týče praní kočáru, předpokládám že vyprat se dá sedačka, ale boudička pouze ručně, kvůli obručím. Nebo se z ní nějak dají vytáhnout?
Poslední dotaz - zmiňovali jste tu paní z mmb, která dokáže celé GT3 přešít, ale nepodařilo se mi najít na ni odkaz. Je to ta stejná u které jste si nechali vyrábět podložky?

kacka.l
14. zář 2010

Lanko zrovna včera jsem jí psala, vyjde to cca na 2000,- což je pro mě dost.
Má nick bohatka, a když si dáš přešití do vyhledávání tak ti vyjede. 🙂
Nová pěna se koupit nedá, jen celé madlo. Trvanlivá no neví, mě zatím drží.
A praní, přesně jak píšeš, ale neodstřeďuj, nebo se Ti ten polstr nacuckuje, takse to už někomu tady stalo.

pikusa
14. zář 2010

@lanka tak mě pěna drží,jen se mi podařilo jí trhnout o kliku venkovních dveří---ale moje chyba 😒

ciencialka
14. zář 2010

@lucenek ahojky, mě malá taky spolkla kdysi obr pecku z velké švestky, vykakala jí až 10 den, taky jsem si to s těma hovínama užila 😀

@pikusa dupka je u nás hodně rozšířené slovo 🙂

lucenek
14. zář 2010

@ciencialka no tak my ji šli tahat už jsme doma po zákroku včera šla akutně bobinka moje milovaná

pikusa
14. zář 2010

@lucenek jak to tahali???
a dupka už jsem doma zavedla 😀

kacka.l
14. zář 2010

Tahali, to snad ne???? Bobeček.

Holky dneska jsem jela s PP a musím říct, že jak jsem zvyklá z buzze, tak jsem se pěkně nadřela, nikdy bych to neřekla. 🙂 Jinak starou boudičku už si někdo koupil, takže super, nová bude zdarma. Takže v podstatě reklamace. 🙂 🙂 🙂 Co si člověk neudělá- to nemá. Na přešití ...To by bylo i s boudou 3000,- a to bych měla pomalu celé starší GT 🙂

Holky já už jsem té oranžové přesycená, kdyby si chtěl někdo tady vyměnit potah za titanio, javu, nebo asi i kiwi, tak ráda vyměním. Teď bude fakt jako nový. 🙂 🙂 😀