Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
18. zář 2010

to koženeé vypadá fakt dobře....
kupím až na to budu mít 😀 😀 😀

pikusa
18. zář 2010

@lucenek tak to jsem zvědavá kdy 😀

lucenek
18. zář 2010

piku až vyhraju ve sprotce nebo odjedu do zahraničí pracpvat a vydělám love.... 😀

pikusa
18. zář 2010

@lucenek tak to jo 😀

kacka.l
18. zář 2010

Joojo. 🙂 To se potom přidám. Taky chci vyhrát.Nebo a´t nám zvýší mateřskou , stačilo by mi o 3000,- ať nemusím furt škudlit od výplaty k výplatě. 🙂 Nejsem náročná, no uznejte. 🙂 🙂

Ten červený tunning je kol. 07 mod rosso, ale mě se nelíbí, to samé bylo v modré a zelené. 🙂 mod blue a mod verde.

Lanko, na ty samé peníze tě vyjde v babypark kenyo celá nová rukojeť- a budeš to mít origoš. 🙂 Stojí tam tuším kolem 790 kč, ale je to starší údaj.

😀

lanka
18. zář 2010

Jen sonduju a informuju se... třeba se tu bude někdo informova a dočítat, stejně jako jsem to dočítala já a bude rád že nemusí dohledávat.....
@kacka.i kenyo je babystar a madlo jsem nenašla ostatně ani jakýkoli jiný náhradní díl. Babypark pro změnu nemá pp vůbec v nabídce. Takže netuším co jsi měla na mysli. Jinak nové madlo je na mmb za 1200 + pošta. A to se mi zdá dost. Ono se mi teda zdá dost i těch 800Kč takže my to nejspíš vyřešíme tak že koupíme cca za 200Kč dlouhé omotávky na rukojeť rakety a omotáme to tím.
Mě se ta pěna prostě nezdá.

lucenek
18. zář 2010

ofiko dovozce pro PP je malli.cz tam maj náhr rukověť, brzdu, lanko, košík.......madlo stojí 1290

kacka.l
18. zář 2010

No ono je to tak, že ofiko je prý babypark kenyo. Mají vše o hooodně levnější než malli. Třeba zadní kolečka na pliko má mali za 1200 a kenyo za 790,- což je síla, a to je tak se vším, prodávají to za nákup. Já nakupuju jedině už tam, ale brala jsem i od malli- krytky na pliko tam vyšly na 45Kč, v kenyu pak na 18kč. 🙂
Ale páska je super řešení, asi bych to udělala podobně. 🙂

lucenek
18. zář 2010

kačií ahá....no a divej v malli jsme vzalal duše jedna 250 přišly mi od suchého bláta a bez ventilku žádně označení PP nebo tak něco...a v cyklosportu duše do kola naprosto identická a čistá za 70kč s ventilkem

lanka
18. zář 2010

@kacka.i jen pro info. Jak je kontaktuješ a kde? Mají e-shop, nebo jsou někde kamenní? To až něco budem potřebovat na rychlo.....

kacka.l
18. zář 2010

http://www.babystar.cz/index.php?option=com_con...

Tam dole- jak je servis. Tak tam, já je mám i na záručáku jako výhradní dodavatele a i tam jsme posílala kočár na reklamaci, takže proto o nich vím. 🙂

lanka
19. zář 2010

A tak tudy cesta.... Babystar Kenyo. Jo tak tam jsme byly kočár prozkoumat. Akorát na na e-shopu žádné náhradní díly nemaj. Asi jsou na přímí dotaz.
No a hlavně mě zmátl ten babypark protože ten taky existuje. Takže jsem v tom měla chaos jestli teda kenyo nebo babypark.....
Děkuji.

kacka.l
19. zář 2010

Aha, já jsem ...Jasně já ani netušila, že je to babystar, a babypark taky. 🙂 Tak promiň. 🙂

sevzuz
19. zář 2010

ahojte kocky uz ste videli nove kociky od Peg perega na rok 2011?
je to bomba skuste si tuto stiahnut ten katalog spodny a tam su ine zmeny.
http://global.pegperego.com/-/catalog-downloads/

s nasim GTckom toho vela nevymysleli podla fotiek ale farby su zmenene, no podla mna nic moc ale maju novy kocik
PLIKO SWITCH EASY DRIVE MODULAR a to je inak kompaktny kocik! 😅
ved nakuknite🙂

nika
19. zář 2010

@sevzuz krásné ta béžová barvička a zdá se mi i hnědomodrá kombinace 😀 no jen jsem to proletěla, ale krásnéééé 🙂

kacka.l
20. zář 2010

Holky mě to nejde!!! Jak??? Modrohnědá je tam taky????NO to by byl sen.

kacka.l
20. zář 2010

No pěkné, ale ty hezké barvy jsou na kočárek co zrovna nepotřebuju. 🙂
Ta béžová je pěkná, ale jinak ta zelená nic moc a ta červená taky- příjde mi to takové usedlé. jen ta béžová by u nás byla hned jak prase. 🙂
Co se mi líbí je ten switch s jednoduchými koly. Ten bych brala, ale switch je pro nás zbytečný.
Škoda, čekala jsem, že kdyby byl GT v čokomodré tak bych do něj šla. Nebo síčko, ale takhle fakt koupím asi nějaké levné golfky a bude. 🙂

pikusa
20. zář 2010

Mě to nejdeeeeeeeeeeeeeee ☹

kacka.l
20. zář 2010

Piku, já ti zkusím hodit odkaz. Mě tady ten taky nejede. 🙂 Jdu to hledat.

kacka.l
20. zář 2010
kacka.l
20. zář 2010

Nebo tady. .-)

mmacko
20. zář 2010

@kacka.l kraaaaaaaaaasne su tie nove kociky 🙂

jituskak
20. zář 2010

holky, dá se dát na pliko autosedačka?

kacka.l
20. zář 2010

Jitu dá, vystrčíš ty packy a nacvakneš. Já tak jezdila a bylo to super.

jituskak
20. zář 2010

jako normálně jak u gt3?

pikusa
20. zář 2010

Tak ten béžovej je nejhezčí,jinak jsem zklamaná 😲

pikusa
20. zář 2010

@jituskak anoooooooooo 😀

jituskak
20. zář 2010

mě se nejvíc líbí ten hnědej a šedej a černej. já jsme na tyhle "vyblitý" barvy 😀

pikusa
20. zář 2010

Ale fakt jsem teda čekala víc

kacka.l
20. zář 2010

Piku to já taky, to si mi ta kolekce 09 zdá asi nejlepší. Javu jsem viděla na živo minulý týden, a je moc plechová. 🙂Líbí se mi na síčku i na pliku, ale na gt je nic moc.
No a ty nové barvy??Zelená je děs a červená ještě více. Už vidím růžovou holčičku v té červené a modrého kluka v té zelené. Moje mamka mi vždycky říkala zelená a modrá pro blázny je dobrá. 🙂 🙂 To když jsem chtěla vyrazit v zelenomodrém oblečku. 🙂 🙂

jinak to pliko switch vychytali, to je fakt super.