Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
27. lis 2010

Mates šel spát před půl hodinou,zase vstával v 5 ráno.....
já ještě peču maso,pak se najíme a pak ho svěřím tatínkovi a jedu na nehty 😀

lucenek
27. lis 2010

ojéje já mít nehty tak si ani jebáky nevymáčknu...símtě na svatbu jak sjme to měla jsem se musela učit utřít i podvozek..jaký to byl kumšt 😀

pikusa
27. lis 2010

No já si zvykla,moje jsou nic moc... 😒

lucenek
27. lis 2010

@pikusa ty moje se po tom rok dávaly dokupy ale už je mám OK jiank čím dýl tím horší budou, segra je nehtařka, tak ta prolezla jkde jaké školení a tak.....

pikusa
27. lis 2010

Hele,já je před porodem zrušila a v poho 🙂

luca30
28. lis 2010

Ahoj holky, možná se budu opakovat, ale je tu některá, která má GT3 v cedru?? Jaké barvy se dělaly v roce 2009 titanium, corallo, cedro a ještě nějaká?? Ona ta cedro je pokaždé na fotkách jiná tak se ptám..díky moc...našla jsem tuto trojkombinaci i s taškou za 12 tisíc to je dobrá cena ne?? Nevím teda jestli taška je originál její foto my paní neposlala...

kacka.l
28. lis 2010

Ještě papaia. 🙂

kacka.l
28. lis 2010
luca30
28. lis 2010

@kacka.l to je právě ten inzerát, paní se trochu spletla a jde o cedro...mě se právě nezdála ta cena, kdyby to byla letošní kolekce, je to tedy komplet sporták + korba+ autosedačka + taška originál+ takový ten fusak do autosedačky od emitexu..tak to je dobrá cena ne?? zakoupeno v březnu 2009, vady jsou mírně škráblá konstrukce dole u předního kola a trochu horší je odřené madlo ta pěna, ale z fotky není vidět jestli je to jako vykousnuté nebo promáčklé...

kacka.l
28. lis 2010

Luco myslím, že je to dobrá cena a cedro je pěkné, pokud má k nmu i originál tašku a tak, já bych do něj šla. .-)
Navíc myslíš rukojeť? nebo madýlko před dítětem?Tam je přeci ten kožený potah. A kdyby to bylo to madlo a moc tě to štvalo,tak se dá koupit celé nové za 880,-Ale to bych fakt asi neřešila. 🙂

luca30
28. lis 2010

@kacka.l je to to madlo jak se drží kočár vlastně rukojeť...zkusím hodit fota...

luca30
28. lis 2010

to je to madlo, jestli tam bude něco vidět...

luca30
28. lis 2010
kacka.l
29. lis 2010

Luco mě se zdá moc pěkný. 🙂 A to madlo je prkotina. 😉

pikusa
29. lis 2010

@luca30 tak za tu cenu super....... 🙂

luca30
29. lis 2010

Díky moc holky...mě jen připadne, že cedro je na každý fotce jiný, někde žlutý někde do zelena, ale to je asi můj dojem...tady je třeba korba v cedru a má jinou barvu... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39541709&tab=7
ono asi záleží na nasvícení bleskem...

kacka.l
29. lis 2010

Luco tak taková není ani náhodou- je žlutozelená - prostě hází barvy podle nasvícení- to cedro je moc pěkné, měla jsem ho na tom síčku- na sluníčku je krásně do žluta a když je ve stínu je takové žlutozelené. Jo a neboj mušky na něj skoro nešly, to jdou více na tu papaiu.

luca30
29. lis 2010

@kacka.l díky moc...já jsem ho právě viděla v babystaru v Brně tu barvu a vím že je to právě něco mezi žlutou a zelenou...
tady ho má paní na pliku, foceno venku...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39202782&tab=0

kacka.l
29. lis 2010

Luco, ale taková to taky není. 🙂 To je takové nějaké vyblité.... 😉
Je prostě jasnější a taková svěžejší. 🙂

luca30
29. lis 2010

@kacka.l no uvidím co paní napíše, protože bydlí až v Českých Budějovicích a to je od nás tři hodiny autem, tak nevím jestli bude ochotná to třeba zaslat poštou..v tomto počasí se mi takovou dálku nechce jezdit, když vidím v televizi ty nehody...necháme se překvapit, čekám na její odpověď...

kacka.l
29. lis 2010

To jo,tak pak písneš, a moku už máš prodanou?

pikusa
29. lis 2010

@luca30 tak si dát spicha na půl cesty 🙂

luca30
29. lis 2010

@kacka.l jj moku už má jiná paní v Třebíči a moc se ji líbila... 😵 😵

luca30
29. lis 2010

Paní mi psala, že osobní převzetí by bylo lepší abych si kočárek prohlédla, ale zasláním na dobírku se nebrání...no musím to pořešit s manželem, protože kočárek jsme chtěli kupovat na přelomu ledna února..protože teď máme několik narozenin, Vánoce a pak taky Kuba druhé narozeniny..tak to musím promyslet nebo se zkusit s paní nějak domluvit...

kacka.l
29. lis 2010

To chápu. 😒 😉
Ale zase má dobrou cenu- a má i origo tašku PP?

lucenek
29. lis 2010

@luca30 no tak dobře rozmyslete 😉

luca30
29. lis 2010

@kacka.l má origoš tašku...právě že cena je super...jen prostě pro mě teď 12tisíc je hodně...

pikusa
29. lis 2010

@luca30 ale zase už takovou nabídku asi neseženeš.... 😒

lucenek
29. lis 2010

@luca30 no...tak buď se domluvíš na rezervaci a dáš zálohutřeba dvojec nebo to nech plavat teď před vánoci je to darda teda.....

luca30
29. lis 2010

@pikusa právě že taková nabídka je suprová nechtěla bych o ni přijít...

@lucenek zkusím se právě s paní domluvit, jestli bych jí to mohla dát na 2x nebo tak nějak, záleží jestli na prodej spěchá atd...