Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
29. lis 2010

@luca30 držím pěsti 🙂

luca30
29. lis 2010

@lucenek děkuji děkuji děkuji...jak budeme v Brně jak juknu na tu barvu v reálu ale vím že kolekci 2009 už tam moc neměli, navíc ted už bude kolekce 2011 tak snad tam v té barvě budou mít aspon plika...

lucenek
29. lis 2010

tady v Ov jsezdí dvě cedra...jsou žlutozelené takové jakoby svítící 🙂

luca30
29. lis 2010

@lucenek já když jsem byla v létě v babystaru v Brně tak tam měli gt3 hned u dveří v této barvě..vím že jsem na ni koukala nebo to bylo už loni?? jo loni, protože to jsme měli před koupí moky tak jsem to tam jela očíhnout a navíc tam jsem tam Kuby zkoušela do autosedačky..jsem si myslela že ta vložka se dá vytáhnout a paní, že ne, že ta vlastně roste s dítětem...
Do kterého měsíce jste tu autosedačku použivali? Vím že je těžší, navíc nemáme auto tak ji ani moc nepotřebuji mám tu starou po Kubíkovy, ale zase ji můžu fiknout i na pliko a je to...třeba do obchodnáku a nemusím tahat celý gt3

lucenek
29. lis 2010

@luca30 my do necelého roka, když měla gojgy 11m tak šla..ona teprve v 11m seděla tak spíš podle toho

kacka.l
29. lis 2010

My taky do roka, je fakt velká. 🙂 A těžká.
Luco zase to ber tak, že za tu cenu to i dobře prodáš- skoro nebudeš ztratná. 🙂 Né jako já 😉 Nové gtčko 12500 a podávají se za 7. 😀
Já osobně bych ošulila dárky na narozeniny. 🙂

luca30
29. lis 2010

@lucenek no Kuba šel v deseti měsících do té velké, protože v tom vajíčku už mi nešel připoutat...

kacka.l
29. lis 2010

Nebo když sedajdu nepotřebuješ tak ji hned za 2000,- prodej. 😉

lucenek
29. lis 2010

@kacka.l kočárkomaiačka 😀 😀 😀 😀
gojgys je malá dorbná..tak my bychom to snad daly do roka a dvou tří měsíců 😀

luca30
29. lis 2010

@kacka.l no vidíš to mě nenapadlo 😀 😀 tu moji starou prodám tak možná za 200-300,- šlo to hrozně dolů...jsem koukala, už i na navetu 2009 za 1800,- i s deštníknem v titanové barvě...

luca30
29. lis 2010

@lucenek tak uvidíme jak bude druhé mimi velké...Kuba byl tak akorát, ale byl i dlouhý...teď má něco kolem 90 cm...

lucenek
29. lis 2010

@luca30 gokjgy má 84-6cm 😀

luca30
29. lis 2010

@lucenek jsme vzhůru tak já musím valit... 😀

jenniffer001
29. lis 2010

ahoj holky, mám v plánu si pořídit taky Gt3 a teď jsem našla na bazárku rok 2007, co si o tom myslíte?

ivett
29. lis 2010

já bych do tak starého nešla...šla bych do 2009 aspoň...záleží na stavu, ale chtěla bych určitě novější....

lucenek
29. lis 2010

já bych brala max 2008-2009

pikusa
29. lis 2010

Mates holky opět teplotkuje---zuby 😒
tak nedočítám

mpavlinka
29. lis 2010

Ahoj holky , mohu mezi vás? Dnes mi přišel pegouš, chtěla jsem se zeptat, to madlo má v kloubu dost vůli, jde s tím něco dělat?

lucenek
29. lis 2010

@mpavlinka no je to tak, protože je polohovací..mě to taky klimbá

mpavlinka
29. lis 2010

@lucenek opravdu se ti jakoby viklá v tom kloubu? Nejde to utáhnout?

ivett
29. lis 2010

tak úplně viklat by se nemělo asi ne? určitě to musí jít někde utáhnout...

lucenek
29. lis 2010

@mpavlinka viklá trochu na pevno to není a nevím kde utáhnout dá se jen zamáčnout ten střed na obou stranách a tím to polohuješ

pikusa
29. lis 2010

@mpavlinka jééé tak jsi tady.....a máš kočárek--super
Mě taky trošku viklá....

kacka.l
29. lis 2010

Mě se viklá taky a dost-od novoty. 😉
Už se to tady tuším i řešilo.Ale je to dááávno. 🙂

mpavlinka
29. lis 2010

Holky díky za odpovědi. No jsem z toho taková rozpačitá, jinak je naprosto super, ale to madlo - Iksáč po třech dětech co ho teď prodávám má madlo lepší... 😒 Fakt s tím nejde nic dělat?

kacka.l
29. lis 2010

Já myslím, že ne, je to na nýty, byla jsem se koukat. 🙂 No já měla první demu a ta držela jako přibitá.Pak jsem si dovezla peregáče a byla jsem z toho na nervy- volala jsem do servisu kenyo, a řekli, že je to normal, tak jsem to přestala řešit- pak jsem párkrát zašla pro uklidnění k nám do Sambaby verglovat s madlama a vůli měly všechny. Pak jsem si prostě zvykla a teď by mě to ani nenapadlo, že mi to vadí.

Luco tak co???Jak to vypadá???

Jeniffer, ono záleží na ceně-kamarádka si kupovala zelený mod verde a byl luxusní jako nový- a to je taky 07, a teď si tu někdo koupil 07 modrou, byl nadšený. Kdyby to bylo tako nebo nějaký polák, tak bych se bála, ale u perega je to jen o opotřebovanosti potahu. Já bych se teda určo nebála.

mpavlinka
29. lis 2010

@kacka.l no já mám totiž Roana a X lander a tam jsou ty rukojeti fakt bytelný, tak je to asi dojem z nich. Jinak se ale samo s pegoušem nedaj srovnat, ten kočár je úžasnej! Fusrt se na něj dívám a chodím si s ním popojíždět 😵 😀

@jenniffer001 můj je 2007, zakoupen 2008 a je fakt super, jen pěnový madlo je zadrhlý a kolečka jsou někde škráblý, ale tomu se zabránit nedá.

mpavlinka
29. lis 2010

@kacka.l hele potah opotřebovanej není vůbec, fakt kvalitní látka, se tomu divím 😵

mpavlinka
29. lis 2010

Jinak já mám modrej 😵

kacka.l
29. lis 2010

Pavli. 😉