Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
6. pro 2010

Taky mi dneska došel a taky se mi zdál malý, ale měřila jsem s emitexem a je jen do cm kratší o asi o cm užší, tak nevím- do golfek bude fajn, když tak ho za 359 na MMB podám a ještě mi utrhnou ruce. 😉

lucenek
6. pro 2010

@kacka.l já si objednala nero síčko tak tam mi pásne 😀

pikusa
6. pro 2010

Tak já vyrazila s PP a fusakem a dobrý....
a za ty prachy mi nevadí,když do něj pak leze v botech 😀
@lucenek tak objednala????a kde nakonec??

lucenek
6. pro 2010

na mimáči od kočky co ho má sice za 5990 ale je ochotná mi ho blokovat do ledna, což nikdo ochotný nebyl a slováci neposílaj do čr......

pikusa
6. pro 2010

@lucenek no vidíš....
Hele,fusak

lucenek
6. pro 2010

tájo ten je teda naknap 😅

pikusa
6. pro 2010

@lucenek no ale co....za ty prachy mi nevadí,že tam šel v mokrejch botech....

lucenek
6. pro 2010

@pikusa to jo noooo 😀

pikusa
6. pro 2010

@lucenek a dobrý,jak se rozepne.....čekali jsme na poště,tak jsem ho rozepla a větrala 😀

lucenek
6. pro 2010

jo to je fajné 😀

pikusa
6. pro 2010

@lucenek hele,za ty prachy 😀
a tvoje malá je asi menší ne???než mates

lucenek
6. pro 2010

jj 86cm a 12kilečko

pikusa
6. pro 2010

@lucenek no tam Mates má taky tak asi.....88-90 cm,ale kileček 14..myslím

lucenek
7. pro 2010

tak nero vyprodáno...no poslední šanceje odkaz od kačky ale nedělaj rezervace a maj nero tak snad bude do ledna

pikusa
7. pro 2010

@lucenek joooooooooo bude,teda snad 😉

lucenek
7. pro 2010

uvidím jdu spát jsme po DDNN mezitím pařba a dnes jsme spala od 7 do 845 susedky zas hrály na kytaru.....

pikusa
7. pro 2010

@lucenek tak to se hezky vyspinkej 😉

mpavlinka
7. pro 2010

@pikusa Mám zas dotaz 😅 😀 Hele pegouš začal hrozně vrzat - mokro, chlad 😒 Ale tak že hrozně. Vrže zadní kolo a pak jedna z tyčí co vedou k madlu - v tom uchycení je kostře kočárku jakoby pod korbou ☹ Co s tím? Je už opotřebovanej nebo by to spravil nějaký sprej 😒

pikusa
7. pro 2010

@mpavlinka víš,ono taky to počasí ted,sůl,sníh a všechen bordel...
jinak vyndat kolečka,otřít hadrem a prostříkat teflonovým sprejem,nebo WD 40 sprejem....
něco,co neváže vodu....

mpavlinka
7. pro 2010

@pikusa o.k., koupím ten teflonový sprej 🙂

pikusa
7. pro 2010

@mpavlinka jojo zkus to.....udělej údržbu a uvidíš

kacka.l
7. pro 2010

Lucenku. Dobrá pařba!!!A to máš dobré spoluobčanky. Kde vůbec bydlíš???V POrubě, že???

Mpavlinka- teflonový sprej.A na půl roku máš pokoj, já jsem sříkala naposledy loni v říjnu- to vrzal pegouš strašně a pak nic. Tedy myslím. 😉

pikusa
7. pro 2010

@kacka.l proč jsem měla dojem,že se s Lucenkem znáte a navštěvujete se?????? 🙄 😕 😀

mpavlinka
7. pro 2010

@kacka.l jj díky moc.

Jo, hele holky mám nakonec navettu 2007 a má fakt vnitřní rozměr 76 😵 Nikča si v ní lebedí 😵 Nánožník je kolem na zip, nemůžu si to vynachválit 😵 , u X landeru byl jen na dva suchý zipy a malá ho furt nadzvedávala 😠

pikusa
7. pro 2010

@mpavlinka no foto chceme 😉

kacka.l
7. pro 2010

Mpalinka- tak to máš super, to bych nikdy neřekla. A jakou máš barvu?
Piku- známe a navštevujeme se akorát na Końovi, Lucenek furt maká nebo paří. 😀

pikusa
7. pro 2010

@kacka.l jo proto,ta návštěva vám nevyšla ještě co

pikusa
7. pro 2010

@kacka.l no to jo...
a místo oranžové že je černá????

kacka.l
7. pro 2010

@pikusa červená, tuším- tu máš taky,že?