Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

luca30
21. pro 2010

@kacka.l tak to je super...do Tesca se dnes chystám taky..až na ty lidi...ty slevy na ty balíčky platí jen dnes...ale nevím jestli tam něco budou mít než tam dojedeme...ale tak to už jsou jen dárky nad rámec, pokud by se mi opravdu něco líbilo...
já jsem včera večer ještě kapla na MMB na super šlapací traktor za super cenu, tak jsem ho objednala a paní mi ho ještě dnes má poslat, tak jsem zvědavá zda dorazí do Vánoc nebo ne...ani mi to nevadí, kdyžtak to dostane příští týden na narozky...
Holky kdy budete zdobit stromky?? Já chtěla v pátek když bude Kubík spát, ale nevím jestli bycho to stíhala, tak se na to vrhnem asi ve čtvrtek večer až usne... 😀 😀

pikusa
21. pro 2010

@luca30 stromeček budu zdobit 23.večer,až mates usne.......
překvápko na ráno 🙂
@baritus jezdíme ted na bobech a saních.....ale myslím,že to mám pořád na prostředek 🙂

kacka.l
21. pro 2010

Já asi taky na prostředek. Nějak to nepřepínám.
Stromeček zdobíme dneska.

pikusa
22. pro 2010

@kacka.l tak co stromeček??????je ozdobenej??

kacka.l
22. pro 2010

Jojo, hotovo, Bruník už oškubal ze spod kolekce. 😀 😀

pikusa
22. pro 2010

@kacka.l šikulka to je 😀

kacka.l
24. pro 2010

Holky přeju Vám všem krááásné Vánoce!!!!

lucenek
24. pro 2010

Milé peregačky, přeji Vám příjemné prožití vánočních svátků 🙂

verusa22
24. pro 2010

Veselé Vánoce holky 🙂

verusa22
26. pro 2010

Ahój
Nějak pusto 🙂 Tak jaký jste měli vánoce? 😉

lucenek
26. pro 2010

no rodinné návštěvy.....
u nás paráda největší úspěch měla tabule z tchiba to děláme písi písi, pak kočárek smoby quinny to drandí furt...a zbytek jaksi se minul účinkem...ale nevadí.....
já dostala sadu relax olejů s lampou od justu, knížku, a ještě pokázky do lékárny a do optika budu nosit brýle tak se hodí 🙂
co ty?

verusa22
26. pro 2010

ahááá taky u vás teď denně pribíhají rodinné návštěvy jo 🙂 My ještě dneska objedem 2 babičky a dědečky a končíme 🙂
No Natálka dostala takovej stoleček od fishera price ten má śpěch 🙂 pa takový to chodítko,ale nesedí vněm chodí sním 🙂 to taky má úspěch 🙂a jinak panenky kočárek,ale to ju nezajímá 😉 a nějaký lega a saně...no prostě strašně moc dárků🙂
Já dostala koberec 😅 kterej jsem si moc přála: 😵 😵 😵 a pak nějakou drogošku a peníze kávovar 🙂od tchýně 😝
Bylo to fájn až mě u stromečku ukápla slza jak malá koukala a trhala dárky 🙂

Pěkné dárky jsi dostala🙂 takový praktický 🙂 Budeš nosit brýle? jéééé 😉

verusa22
26. pro 2010

čumím tolik smajlíků 🙂

verusa22
26. pro 2010

chodítko nemyslím ,klasický jak vněm sedí,ale tady to 🙂

verusa22
26. pro 2010
lucenek
26. pro 2010

jj to my měli taky teda to chicco jogging.....
no budu muset být brejlovec...prd vidím do dálky
u nás teda moc rodiny už nezbylo...tak si užívám toho klidu štědrý den byl fakt náročný

verusa22
26. pro 2010

🙂 hlavně,když dobře uvidíš 🙂 mě dělá problém zaostřit a přečíst malý písmena... každej se mě pak blbě ptá..."ty na to nevidíš?" ale brýle nenosím prdím na to 🙂
Jen odpočívej docela ti to závidím...

lucenek
26. pro 2010

@verusa22 no to není prdel s očima čím víc ostříš tím víc namáháš okohybné svaly a sítnici, pak už budeš mít megadioptrie a abys neměla pak brýle jak hospodský popelník tlusté to ztenčování stojí šílené love

verusa22
26. pro 2010

@lucenek takže radšíjít k dr?

lucenek
26. pro 2010

@verusa22 jasně že jo a dnes i bez doporučení

verusa22
26. pro 2010

oki oki po svátcích zajdu 🙂

pikusa
26. pro 2010

Ahojík holky....
tak my byli na Vánoce odpoledne u našich,dárečky????nezájem.......
sestra tam měla pejska,tak jen Kimeček,Kimeček....
pak jsme došli dom,byla večeře a on že chce jít spinakt.....
Pepa zvonil na zvoneček jako že ježíšek a mates letěl ke dveřím,že jde babička 😀
no měli jsme tady i holky.....tak vydržel,ale stejně ho to nebralo,takže nějaké dárečky jsme ještě schovali na ráno.....
ale stoleček z Ikea je super,nákupní vozíček taky......
Já dostala nový telefon,poukaz na masáže a ke kadeřnici.....,knížky a kosmetiku

lucenek
26. pro 2010

@pikusa piku no ty děti 😀 😀 😀

pikusa
26. pro 2010

@lucenek no jooooo bylo toho na něj moc........
ale jeho ani stromeček nebere 😀

lucenek
26. pro 2010

Sára ho na štedrý den komplet 2x odstrojila 😀 😝

pikusa
26. pro 2010

@lucenek 😀 😀
hele mates fakt nic....já hned řekla,že píchá.....taky jsem mu dala ručičku k jehličí a "píchla" ho a je klid

lucenek
26. pro 2010

my máme umělej..ten nepíchá 😀

lucenek
26. pro 2010

furt sundává kuličky 😝

pikusa
26. pro 2010

@lucenek aha.....náš píchá 🙂

lucenek
26. pro 2010

jdu si zrobit kafo 😉 než se to vzbudí
frčíme pak na hřbitov