Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
13. únor 2011

Jo taky mi říkali pošlete mi se podíváme a opravíme. měsíc jsem čekala a kdybych neměla druhý kočár tak nevím a pak přišlo, že mi ji neuznají. Co jsem slyšela zatím uznali reklamaci jen jedné holce a to proto, že se jí kolečko nějak zlomilo. Takže souhlasím-pošli kočár zpět a to co nejdříve.

triowax
13. únor 2011

@kacka.l on mi řekl v servisu, že není problém,že ho mám poslat s dokladama,že mi ho seřídí,když je v záruce

triowax
13. únor 2011

No nic, jdem ven.
Ona totiž pani už na meily ani nereaguje.

mpavlinka
13. únor 2011

@triowax tak nakukuju a vidím, že ta ženská ti konečně nabídla vrácení - super a běž do toho, třeba ti neuznají reklamaci a co pak 😖
Holky ty pure jsou děsně těžký, to už není moc rozdíl jesi gt3 nebo tyto. Nejlepší golfáče jsou kolem 6 kilo - jané apod. Plika, Chicca jsou už dost těžký a to maj 8 kg, si nedovedu představit skoro 11 kg golfáče, to už popírá jejich smysl ne 😅

kacka.l
13. únor 2011

Tak snad jo, když Ti to slíbili. Taky mizím.

lucenek
13. únor 2011

@kacka.l u nás taky první věc a teplej pak už tak nebude..do velkých mrazů stejně beru i tak rukavice 😉
nuna krásná jen ty noženky nejdou no
@mpavlinka souhlas s golfkama to už pak jsou sporťáky váhově fakt stejné....

triowax
13. únor 2011

A jak je to teda s tím poštovným???
zaplatila jsem jí 200 za poštovné, to mi propadne a ještě jí musím zaplatit další poštovné za zpáteční poštu???

veronka
13. únor 2011

ahojte maminy, citam,ze niektore mate pp gt3, mate aj 2010 alebo iba 2009? prosim vas ako ste spokojne s tymto kocikom? ake ma klady a zapory,dobre sa s nim jazdi,nie je tazky,zaberie vela miesta po zlozeni,nie je moc reklamacii? mame tako jumper fx,ale nie som s nim spokojna a rada by som ho vymenila za tento,moj syncek bude mat rok,tak dufam,ze to nebude zbytocna kupa. vopred vam dakujem za vase rady,nazory a cas.

pikusa
14. únor 2011

@triowax bohužel musíš zaplatit poštovné 😒
@veronka á mám 2009...jsem spokojená moc
jezdí se s ním parádně,je stabilní..ale je těžší,jeden z větších kočárků.takže dost místa zabere.
o reklamacích nevím,já žádnou nepotřebovala.
Jestli na něj máš místo doma,vejde se vám do auta a nikam ho nebudeš tahat,je super 🙂

triowax
14. únor 2011

@pikusa oboje?to co jsem platila jí a ještě znova zpátky?

ivett
14. únor 2011

veronka, já s ním jezdím teprve 2měsíce, mám javu 2010 sporťák a hlubokou korbu red step a jsem zatím moc spokojená, teď jak je všude svinstvo na cestách, tak trochu vržou kolečka, ale to stačí promazat, jinak žádné velké chyby nemá, musíš si vyštelovat brzdu a jezdí parádně, ovládá se snadno, je těžší, sporťák má 13kg, několikrát jsem ho už házela do auta a teda uznávám, že těžký je, ale dá se to přežít, skládá se snadno a rychle, aretace předního kola na boku je taky velká výhoda, kor v tomhle počasí, nemusíš si svinit ruce, je masivní a přesto snadno ovladatelný, ale stabilní a prosě super, my jsme zatím moc spokojeni...do auta se vleze, ale je větší, záleží jaké máte auto, ale jestli kombíka, tak se vleze...
rozhodně ale není na nějaké časté přenášení, tzn. na ježdění super, ale na nošení a zvedání (metro, mhd, schody - dům bez výtahu apod.) je těžký...

triowax no bez zaplacení poštovného to nepošleš, že? a ona ti ho těžko bude platit, leda byste se tak domluvily, že ti pošle zpátky ty 2stovky za poštovné no...

triowax
14. únor 2011

@ivett no já jsem myslela, ze mi vrátí celou částku,co jsem jí poslala i s přepravným a já jí za své pošlu zpátky.

ivett
14. únor 2011

jo tak samozřejmě jí to tak zkus navrhnout, snad bude pro, přece jen jsi jí to zaplatila, tak by to měla vrátit vše no...uvidíš co ti na to řekne, ale psalas, že přestala reagovat ne? aby ses vůbec něčeho domohla...a teda jsi rozhodnutá jí ho vrátit jo?

triowax
14. únor 2011

@ivett

já jsem původně chtěla, zda by ona sama domluvila reklamaci a serizeni, na sebe - ja bych ho tam jen poslala.
Pokud by se mělo neco platit (kenyo sice tvrdi ze ne)tak by si ho tam vyzvedla a vrátila mi peníze.
Aby prostě věděla, že s ním tady někde nejezdím.

Pochybuju, když se neozývá, tak jí ho vrátím, pokud se ozve

triowax
14. únor 2011

Tak poštačka tu byla a žádný dopis mi nepřinesla.
Pani tvrdila v meilu, že ho posílala ve čtvtek, už by tu dávno byl.
Jiná pani mi posílala v sobotu obálku s nánožníkem a ta dneska dorazila. Tak fakt nevím

lucenek
14. únor 2011

@kacka.l símtě na dalkší scuk vem nuničku si pozkůšám ju? 😵

pikusa
14. únor 2011

@triowax tak mě asi taky dnes přišel nánožník......ale nebyla jsem doma,musím na poštu

triowax
14. únor 2011

@pikusa a je krásný.
pani ho kombinovala uplne stejne oranzova, bezova a dokonce je tam nejak nazehleno či jak, pliko P3. vypadá fakt super.
Mi bude k h...

pikusa
14. únor 2011

@triowax jsem ho asi vidělla na fotce ne????? 🙂 má ho i na MMB

triowax
14. únor 2011

@pikusa to já nevím, na co ses dívala

pikusa
14. únor 2011

Ma MIMIBAZAR...a on a mi posílala mejlem ukázku..máš spodek světlej s nášivkou ne??

triowax
14. únor 2011

@pikusa ano, je béžový. A ten nápis bude nejspiš nažehlený

veronka
14. únor 2011

@ivett @pikusa baby dakujem, a kde ste ich kupovali,cez net? ak hej,tak z akej stranky? @ivett java je ta seda,ze? ako vyzera v skutocnosti,nie je taka smutna? moze byt aj pre dievcatko? kedze este planujeme druhe,tak by som dokupila uz iba vanicku. da sa sportiak zlozit spolu s konstrukciou alebo ho treba odkliknut z podvozku? co treba dokupit k tomuto kociku a co je v cene,vo vybave? dakujem

lucenek
14. únor 2011

@veronka se gt 3 je kompativniblní navetta panorama S anebo XL rozdíl mezi nima je ten že ta xl je novější a jdou polohovat nožky jakoby dolů zatlačíš ,u panoramy i xl jsou zvednout i zádička takže u xl navetty získáš vnitřně při napolohování 5cm navíc,k podvozku je kompatibilní autosedačka, ale má krátké pásy je těžká....no.....moc holek set komplet se sedajdou nemá, vím jen o ivett, ale asi se opatí vzít klasiku vajco mít korbu sporták a sedajdu nenacakávat.
GT3 má ve výbavě ledvinku, držáky nápojů, pláštěnku a nánožník-ten je spíš na jaro-podzim na zimu je tenký a malý, gor když dáváš fusak oplatí se nechat si ušít zimní verzi nánožníku v ceně kolem 550Kč, taška součástí není, ale já mám emitex univak a naprostá spokojenost, kryje i košík.Celkově GT je velice dobře polstrované, takže podložky nejsou nutné, spíš jen rozmar maminek včetně mě mám dvě 😀
já kupovala na www.skrblikshop.cz v ceně 9990Kč

ivett
14. únor 2011

@veronka já to kupovala tady http://www.kocarek.cz/ kvůi toho, že mají i kamennou prodejnu a je to blízko od nás, takže pro případ nějakých problémů atd.
java se nám líbila od začátku, máme holčičku a přijde nám, že se to hodí, smutná mi rozhodně nepřijde, ale já celkově nejsem na barevné kočáry, nekoupila bych si nějakou divočinu...hlubokou korbu máme red step - celočervenou, tu pak kdyžtak prodám, kdyby druhé bylo kluk, pokud teda při druhém ještě budu mít tenhle kočár...
sporťák se dá složit i s konstrukcí, jakože s tím polstrováním, s tím sedákem a tak, nemusí se nic odstrojovat z podvozku...
v ceně je jen pláštěnka, nánožník na sporťák a ledvinka na řídítkách, dá se dokoupit taška na řídítka...osobně mi nevyhovuje ta pláštěnka, takže tu mám univerzální xxl...
jinak má ten kočár všechno a nic k němu není třeba...

fotky javy v realu i hl. korby ti pro ukázku přikládám, ale na denním světle je ta šedá ještě světlejší, nic tmavého...nám se líbí moc...tohle je foceno po rozbalení, ani ten kočár ještě nebyl pořádně složený, takže koukej jen na tu barvu 😀

ivett
14. únor 2011

jinak k autosedačce a nacvakávání na podvozek, z vlastní zkušenosti teĎ můžu říct, že to není podstatná věc, my ji zatím využili jen jednou, využiju ji možná ještě párkrát, ale pokud někam jedu a potřebuju podvozek, tak beru i hl. korbu, nejsem příznivcem vožení dětí v autoesdačkách místo koreb, takže na dýl rozhodně beru oboje, ale na druhou stranu, ono to vajco samo o sobě je těžké jak sviňa a s malou ještě o jednou tolik, takže mám fakt co dělat a nacvaknutí na podvozek je výhoda pro ty, co to hodně využijí nebo nechtějí vozit korbu, takže já to pro sebe osobně už za důležitou věc při výběru kočáru nepovažuju, ale někdo na to nedá dopustit...kdybych kupovala kočár teĎ, tak na nějaké nacvakávání autosedačky na podvozek nehledím...

veronka
14. únor 2011

@lucenek dik za vycerpavajucu ndpoved 🙂 ta zimna verzia nanoznika je ako fusak,miesto neho alebo treba aj fusak? a kde sa da usit? ked sa vlozi do
sportaka podlozka nezmensi sa tym priestor pre dieta? tym ze kryje i kosik si myslela plastenku? plastenka je na cely sportak,aj na striesku?

ivett
14. únor 2011

veronka ke kočáru je jen nánožník,ne fusak, ten musíš mít svůj, a můžeš mít snad jakýkoli, třeba emitex, ten asi mají maminky nejvíc, i my ho máme - emitex 2v1, je i na větší dítko, má prodlužující díl...no a v tom dítko v zimě v kočáru sedí a přes něj je pak nánožník, pokud se ti tam teda dítko i s fusakem vejde, já viděla kočáry, kde děcku trčely zpod origoš nánožníku nohy 😀
pláštěnka origoš právě na stříšku není, proto si kup radši univerzální, stojí asi 2stovky a je i na stříšku...

valentinuska
14. únor 2011

@ivett já mám úplně stejnou barevnou kombinaci - sporťák javu a navettu red step 🙂 i sedačku teda máme red step ...
nejspíš bych tu červenou nechala i pro kluka - ferarri je taky červené a je to klučičí záležitost 🙂

lucenek
14. únor 2011

@veronka jak píše ivett ta origo pláštěna je na zips k boudě, nouda je naimpregovaná,ale kdybys ji třeba prala, tak pracím procesem ztratí tu impregnační schopnost čili se oplatí koupit univerzal pláštěnku emitex xxl a ta na to psauje...za dvě kilča tě nebude srát, že pak ve sváru třeba rupne.....
ta zimní verze co jsme si nechala ušít rozhodně není místo fusaku tan si koupíš podle sebe většina má emitex 3v1 já mám tchibo termofusak, prostě jak kdo chce, ten nánožník je fakt větší širší víc kryje a má i límec když sněží takže paráda...škoda, že jsme si ho nenechala ušít minulou zimu
ohledně cvakání sedačky...jak píše ivett praxe jí ukázala jak to j reálu je
segra je těhu a jde do GT3 nový sporták, použitá navettka a sedačka maxi cosi plus koupíme podvozek od buuzze nebo zappíka na ten nákup, k doktorce atd......dle mě tohle je nejlepší řešeí, ale každý máme jinde tyhlety mantinely....