Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
16. únor 2011

nebo že by novou boudu na gt???? 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😝 😝 😝

lucenek
16. únor 2011

@kacka.l nánožník 😀 😀 😀 mi poser oko....to je nánuník ne 😀 😀 😀 😀
bylas tam osobně a fakt tam jsou jesle jo? 😅 mám to vedle baráku a kuva nevim 😕

kacka.l
16. únor 2011

@lucenek tak jooo, ještě mi to prosím připomeň, tak 16. A není to pozdě???nenaberou to všechno už 16.3????

kacka.l
16. únor 2011

@lucenek teda nánuník je božíííí. 😀 😀 😀 No mě se líbily. Když už ho tammusím dát, tak at se mi tam líbí, za ty prachy. 😠 😠

pikusa
16. únor 2011

Jako dámy,to mi ho teda vezmou 😀 mám to u baráku,jinam nepůjde 😀 😝

lucenek
16. únor 2011

@kacka.l 16.3 je sokolovská a 17.3 žilinská 7-16.30 nerozhoduje datum ani čas podání přihlášky ale přednost mají postupně takto
1. děti v 5ti letech čili s povinnou roční předškolní docházkou
2.děti s odkladem do školy
3.děti pracujících rodičů
4.děti opakovatelně neumístěné
5.děti ve věku 4 let
6.děti vě věku 3 let
7. dfěti maminek co jsou současně na MD

tož jsme třetí priorita snad to projde

kacka.l
16. únor 2011

@pikusa tak to jo, Piku, to musí!!!! 😀 😀 😀 😀 že ty už tam hřeješ místečko teď. 😀 😀 Mít kde, tak taky hřeju. To je pohoda,když děti spí, co????Jen za chváli bude řvát, že chce kojit. 😢

lucenek
16. únor 2011

@kacka.l kolik?????jesle wau

kacka.l
16. únor 2011

@lucenek No snad jooo!!!!

lucenek
16. únor 2011

@kacka.l já kojila 9m a 18 dní a klidně bych gojgala dál...no.....krásný pocit jak sosá mlíčenko stuká a ta jejich teplá hlavička na prsou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucenek
16. únor 2011

@kacka.l že nánuníček bud emít Bruníček 😀 no nejsem já poet? 😀 😀 😀

pikusa
16. únor 2011

Kači,ještě kojíš???
já to obrečela,když se Mates odstavil

lucenek
16. únor 2011

@pikusa že krásné to kojeníčko..taky mě to bylo líto ale já ji sama odstavila..už sjemnemohla polovinu vlasů, průhledná bolení hlavy a paralen už nezabíral....do 14 ti dnů jsme se spravila

pikusa
16. únor 2011

@lucenek no krásné a hlavně něco,co jsem ohla jen já 🙂

kacka.l
16. únor 2011

@lucenek pocit krásný to jo, až doteď mi to nevadilo, ale asi tři dny se přisaje a nechce pustit, ani za boha, malíček v puse nepomáhá, takže to dost bolí.
@pikusa No Bruník je skoro plně kojený, prostě asi 4 měsíce odmítá jíst cokoli kromě párků a čínských nudlí. A to tak krásně jedl. 😒 Dr. říkala ať ho zatím tak nechám, že to přejde, tak doufám. Baru se mi taky odstavila ze dne na den už v roce.
Lucenku si poeta. No za jeslovné bych měla nové pliko měsíčně.Ale já ho prostě nemám kam jinam dát!!!

kacka.l
16. únor 2011

completo... 😀 😀 😀

pikusa
16. únor 2011

@kacka.l jééé tak snad začne zase baštit hezky...
a znám,mates stojí u lednice a řve---pájek pájek 😀

lucenek
16. únor 2011

@kacka.l hele kdyby u mě vydžel...no problemo..... 😉 zdravotní sestra s praxí 7 let chvíli na dětském aru jezdící na záchrance.... 😀 si todle dát do inzerátu tak mám doma plnej barák....
hele jak to hlídání potřebuješ?

lucenek
16. únor 2011

@kacka.l čínské nudle...hele bude to horňák..... 😀 no vydrž bude líp.....

lucenek
16. únor 2011

tývoe to je cena...... ☹ ☹ ☹ ☹ už sjem je našla....mrknu tam.....osobně až půjdem na zápis...nebo možná před píšou že je možno celý březen dojít s prckem na kukandu tak při té příležitosti

kacka.l
16. únor 2011

@lucenek To beru. Potřebuju od září Po-Pá od 7-14 hodin. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Až nebudeš n ajipce tak dej vědět, tobě ho v klidu svěřím, ale než dávat 7000,- někomu cizímu za hlídání, to ať je raději v jeslích s programem a v kolektivu.

lucenek
16. únor 2011

@kacka.l to jasný to radši takto.... tak to při své vytíženosti nedám....ale když budu mít volno...proč ne 😉

kacka.l
16. únor 2011

@lucenek 😉 Valím spát. Zítra se sice ulejvám, jdu k DR, a do práce nee--tralalalalala!!!

lucenek
16. únor 2011

@kacka.l cssss já jdu na nočníkovou 😝

lucenek
16. únor 2011

dobrou s kobrou já ještě budu tu

kacka.l
16. únor 2011

@lucenek ty nebo Sárinka?? 😀 😀 😀

lucenek
16. únor 2011

@kacka.l jáááá zase pakárna 😀

lucenek
17. únor 2011

hoja je tu někdo? bych spala...nějak sem se furt převalovala a dnes noční...to bude.....

pikusa
17. únor 2011

Já spala do 10ti 🙂
ted jsem poslala chlapy 🙂 nakoupit a pro oběd

lucenek
17. únor 2011

@pikusa css. provokace jo????