Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

triowax
28. únor 2011

@mpavlinka jenže plika jsou o dve kila těžší než síčka.
Nové jsem zkousela,ale jen na prodejne a to neni totež co v terénu.
Ale více méně vše hraje pro sí

mpavlinka
28. únor 2011

@triowax mně v prodejně přišla síčka to samý co plika. Jen síčka se mi bez mimi zdála nestabilní, ale s mimi o.k. 😵

triowax
28. únor 2011

@mpavlinka je to skro totéž.
ale přece jen šířka calista 30cm sedák i záda je dost málo

mpavlinka
28. únor 2011

@triowax hele já viděla nějakej cybex v babystaru, ale nevím jakej a hned jsem ho vyloučila byl hrozně úzkej 😒

mpavlinka
28. únor 2011

@triowax mne zaujalo, že ten kočárek byl hezky vysokej, ale jak říkám úzkej.

triowax
28. únor 2011

@mpavlinka jo vysoký je, v základní nejnižší pozici 110cm

mpavlinka
28. únor 2011

@triowax jo to mne zaujalo, páč manža má rovný dva metry. Nicméně i Pliko se mu drží o.k., jen do něj kope, ale on by kopal do všech golfek 😀

triowax
28. únor 2011

@mpavlinka do nich kopu i ja. ale pred rokem jsem nekopala,divne

mpavlinka
28. únor 2011

@triowax já zas dřív nekopala do pegu a teď kopu. Ale bude to tím, že jsem začla chodit rychlejc a někdy se s kočíkem i proběhnu 😀

baritus
28. únor 2011

Ahojte!Mala by som jednu otázočku : používali ste autosedačku vlastne vajičko PP? Boli ste stým spokojné.Možno ja som len hlúpa,ale mne sa zdá že vtomto moja dcérenka viac sedí ako leží ☹.Doteraz sme používali len navettu do auta,ale neviem si predstaviť že do tohoto vajíčka dám novorodenca.

mpavlinka
28. únor 2011

@baritus já měla jako první maxi cosi a teď mám PP vejce. Je fakt že v něm malá víc sedí než v tý maxi cosce a často mi padala jakoby dopředu když usnula, ale to jsem zjistila, že mám sedačku danou asi v blbým úklu.

valentinuska
28. únor 2011

@baritus ano, používala ... měla jsem stejný pocit, ale miminku to evidentně nevadilo 🙂
s přibývajícím věkem už jsem v sedačce viděla spíš výhody ...

jchalupka
1. bře 2011

@baritus vajíčko PP máme i s isofix základnou a mam stejný pocit. Malá v něm spíš sedí, nevidím to ani na polosed a když v ní za jízdy usne, tak přepadává hlavičkou dopředu.Kdybych znovu vybírala vajíčko, zrovna toto bych asi nezvolila. Není špatné, ale nepříjde mi pro mimi moc pohodlné. 😒

ivett
1. bře 2011

ahoj holky, tak jsem tu zase, konečně jsem se donutila nafotit ten bazmek, co jsem tu řešila s valentinuskou, můžete se mrknout na fotky na tu tyčku co mám na mysli, jestli ji máte na PP nějak uchycenou? nám v tom plastu prostě volně lítá, dávám na to bacha, tak nevyletí úplně tím pádem korba drží, a držela by asi i kdyby to tam vypadlo z jedné strany, ale sere mě to, nejsou tam žádné zarážky nic, vůbec nevím jestli to tak má být...

přidávám foto, tady jsem tu tyčku kus vytáhla, abyste věděly, o co jde, koukejte pod ty šedé plasty (ty pacičky, na které přicvakávám korbu), tam je další plastové heblo, co se zvedá a o které se korba nebo autosedačka taky opírají, tak pod ním vede ta tyčinka, tady na té fotce trčí dost ven, vyndala jsem ji...tak ta je tam čistě na volno, prostě můžu ji z kterékoli strany normálně vyttáhnout, na ničem nedrží...

ivett
1. bře 2011

další fotky

valentinuska
1. bře 2011

@ivett myslela jsem opravdu to samé a na tyčce mám z každé strany takovou "hlavičku" která jí nedovoluje se posouvat ...

ivett
1. bře 2011

@valentinuska hlavičku jako zvenku? nebo někde zevnitř? o co ta hlavička "bouchá" kdybych chtěla tu tyčinku i přesto vysunout?

valentinuska
1. bře 2011

@ivett hlavičku zvenku z obou stran - ta tyčka se mi prostě vůbec nehne

valentinuska
1. bře 2011

@ivett mám to zítra z té strany vyfotit? bude ti to k něčemu? 🙂

lucenek
2. bře 2011

my máme jaaaroooooo hééééč

lucenek
2. bře 2011

si musím zapamatovat stranu 276....až budu nacvakávat navettu

kacka.l
2. bře 2011

Dneska jsem byla u nás na zápisu a hned mi řekli, že mi malého ve 2,5 nevezmou, tak to je super, doufám, že ta Žilinská vyjde. 🙂

lucenek
2. bře 2011

@kacka.l a kdes byla u zápisu?

mpavlinka
2. bře 2011

Čau holky 🙂 Posílám Pliko fotečky 🙂 - dneska jsme byly s Nikčou na Pražským hradě. Jsem spokojená -už nemusím marně vyhlížet nízkopodlažku tramvaj. Jen byla sranda, že mi ty golfky dneska furt chtěl někdo pomáhat, předtím s pegem jsem si musela pořád říkat 😀 😀

ivett
2. bře 2011

@valentinuska to bys byla moc hodná, kdybys to fotla, díky moc... 😉

triowax
2. bře 2011

@mpavlinka taky jsme to tak měli.
s velkým kočárem každý dělal, že mě nevidí a s golfama se každý nabízel.

Tak at dobře jezdí

mpavlinka
2. bře 2011

@triowax děkuju 😵 Tobě taky přeju ať síčko jezdí, jesi jsi se teda už pro něj rozhodla 🙂

valentinuska
2. bře 2011

@ivett mě ten můj minifoťák ostří jinam než chci ... moc z toho vidět nejde, ale je to prostě stříbrný ťuflík

ivett
2. bře 2011

@valentinuska díky moc, pro představu mi to stačí...ty kokso, tak jako to teď fakt nechápu, já tam prostě nemám nic a za boha nevím jestli to je tak od začátku, myslíš, že je možné to ztratit??? asi je to přisvařené, že? takže by to znamenalo, že to tam nebylo co nám to přišlo...
no moje nervy, asi vlezu ještě jednou do krabice, kde máme zbytek - sporťák, jestli to tam třeba není, no ale nevím nevím...
jak to řešit??? přece jen tam pak asi nějak bude držet i sporťák ne? tak aby to nějak nevypadávalo, sakra to mě štve...