Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
9. bře 2011

@kacka.l aha....dej ještě nějaké fotky 🙂

lucenek
9. bře 2011

@kacka.l já to tušila...vypadla mi java...papaia mi přijde více oranžovější tropicalje s prvky hnědé je to tak že? hele a ta moka, bavlněná tus fakt viděla?????
nuničku prodat, za kolik?

kacka.l
9. bře 2011

Lucenku papia a tropical jsou totožné, papaial má akorát tu bílou fakt bílou a jakoby síťovanou a tropical klasika šusťák do šeda.
No Lucenku tu bavlněnou na vlastní oči. 😀
Nunu- nevím zkusím za 3000,- a uvidím. Snížit můžu vždycky. 🙂Ještě uvidím, co bude slalom v reálu.

Lucenku to potvrzení od Dr na přihlášku musí být, když už tam půjdeš??Nebo až pak. Děkuji.

mpavlinka
9. bře 2011

@kacka.l přesně tehle slalom má sestřenka.

Holky ten peg sporťák je prostě super 🙂

Hele já mám autosedačku - barva Tofee - to je Mocca?

lucenek
9. bře 2011

@kacka.l na žilinskou rovnou na přihlášku můžžeš si ji stáhnout a vytisknout doma vyplnit a k mudře jen pro štempl 😉
tofee není moca...je víc do šeda

mpavlinka
9. bře 2011

@lucenek aha 🙂

lucenek
9. bře 2011

toffee myslím byla kolekce k AT4 navetta a sedačka

verusa22
9. bře 2011

zas otravuju...neznáte někoho kdo prodává gtčko sportovní verzi 2009 okolo jižní moravy?

verusa22
9. bře 2011

😵 😉

mpavlinka
9. bře 2011

@lucenek ty brďo ty to máš zmáklý 😵 přesně tak, paní co mi ji prodávala měla AT4. Holky dotaz, jde trifix sedajda na podvozek clasico nebo nejde?

lucenek
9. bře 2011

zkus na mimáč se kouknout

lucenek
9. bře 2011

@mpavlinka já ti nevím, ty clasicc podvozky jsou na korby cula...a jsou jen hluboké..není to jakoby dvojkombinace sportovní verze, takže si myslím že cula bude na clasicc napevno tudíž asi to nepůjde.....asi by to i divně vypadalo

mpavlinka
9. bře 2011

@lucenek ptám se čistě ze zvědavosti, do budoucna bych na druhý mimi chtěla houpací klasiku jako jsem teď měla Roana. Ono je mi v podstatě jedno jesi to jde, stejnak ten kočár nikam vozit nebudu a na cesty budu mít zase pega a pak golfky 😉

lucenek
9. bře 2011

@mpavlinka tři kočáry 😀 😀 😀

mpavlinka
9. bře 2011

@lucenek přesně tak má teď tři kočáry 🙂

lucenek
9. bře 2011

já mám šestej v řadě ale značek 5 😀

mpavlinka
9. bře 2011

@lucenek no já měla ještě X lander, takže jsem vyzkoušela čtyři kočáry 🙂 Teď mne trochu mrzí, že už nemám co kupovat 😀

lucenek
9. bře 2011

no jak člověk dosáhne nejvyšší mety...... 😀 rozumim já bych ještě chtěka nuničku 😵

lucenek
9. bře 2011

no divej jak pitomě vypadaj sedačky na klasik podvozcích 😝

mpavlinka
9. bře 2011

@lucenek hele já to vím, jak mám toho Roana, tak když jsem ho kupovala tak mi paní nabízela i sedajdu a já ji nechtěla (vypadalo to fakt divně), páč jsem ho chtěla jen na domů a do auta jsem měla Xáče.

kacka.l
9. bře 2011

Lucenku, klidně ti ji na týden půjčím. 🙂 Mě to fakt neva- chci teď testnout slaloma a nunu stejně vytáhnu tak 1x do měsíce. Tak se pak domluvíme a já Ti ji klidně hodím. 🙂 Protekce na jipce s hodí ne??? 🙂 🙂

Pavli, myslím, že pasuje i sedajda, culla mi leží doma ve sklepě v bordelu na výhoz, kdysi jak jsem si kupovala ten podvozek caravell byla k tomu, pak jsem ji zkoušela dát za poštovné na mimáč a nikdo. Chtěli jen samostatný podvozek bez cully. 😒

mpavlinka
9. bře 2011

@kacka.l díky za odpověď. Já si pak plánuju na druhý mimi pořídit jetý hluboký perego a souběžně chtěla bych nový GT. Snad budou pak aktuálně zrovna nějaký hezký barvičky 🙂

marki.s
10. bře 2011

Prosím o radu, zrovna jsem vyměnila auto a chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte Fabii (novou) a jak vám tam vejde kočárek? Případně jakým stylem ho tam dáváte? Já dnes jela poprvé a musela jsem oddělat kolo, sklopit sedadlo a nakonec i oddělat kryt kufru. Nakonec jsem byla docela zklamaná, páč do Punta mi vešel i bez sklopených sedadel 😖 . A nadřu se teda stejně jak před tím, jen dýl... 😠

verusa22
10. bře 2011

@markis.s my máme auto mitsubishi lancer sedan takže malej kufr a hlavně nízkej...je hlubokej ale malej... takže kolečko taky sundávám a jakoby vždy pak mě ten kočár tam sjede....je to makačka,ale věřím,že si to líp vyšlápněš🙂

marki.s
11. bře 2011

@verusa22 Ale asi teda mitsubishi je širší, páč mě by tam asi kočík nevlezl skrz držadlo, i přes sundané kolečko. No, budu muset asi ještě hodně zkoušet nebo se poptat, kdo s tím má větší zkušenosti. Já totiž jezdím docela často, i třikrát týdně a než všechno nacpu do auta, jsem tak vyřízená, že spíš než na cestu jsem zralá na sprchu a dvacku 😅

mpavlinka
11. bře 2011

Ty jo holky, ještě že mám velký auto a krom pegu tam naskládám další věci 🙂 Nevím proč ho neudělali trochu skladnější na převoz no 😒 Já poslední dobou pozoruju, že radši jedu dopravou než abych dávala mimi do autosedajdy, pak zas vyndavala, někde chodila a zas nanadavala do sedačky 😀

kacka.l
11. bře 2011

@mpavlinka a pega alespoň obdivuje více lidí, že? 😀 😀 😀

markis, snad to nějak vymyslíš.

verusa22
11. bře 2011

@markis madlo davam jeste nahoru. A vim o cem mluvis. Ja nez to tam vse dam jsem zpocena az na prdeli.

pikusa
11. bře 2011

Holky,taky jsem byla štastná za velké auto....na toto super 🙂
jen mi ted dojezdilo ☹

mpavlinka
11. bře 2011

@kacka.l tak tak 😀